وست هام به همراه وجود اینکه به همراه تهدید به طرفداران دیگر آشنا شد، هنوز به همراه گروه فن بحث برانگیز ملاقات کرد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

وست هام یونایتد یک پشتیبه همراهن را به شکایت به فیس بوک و یا پلیس شکایت کرد، زمانی که هشدار داد تهدیدات فیزیکی توسط یک عضو از طرف هواداران جدی بحث و جدال واقع در غرب، و چند روز بعد تنها نمایندگان WHF واقعی دیدار کرد.

این آگهی ها در میان فضای سمی در به همراهشگاه و اعتراض در به همراهزپرداخت خانگی روز شنبه به برنلی، و پس از یک مقام ارشد وست هام به نام The Independent ، آنها نمی دانستند که مردم جلسه خواهند داشت مسئول چنین زبه همراهن هست.

اگر چه هویت طرفدار و فردی که مسئول تهدید هستند به دلایل ایمنی نشان نداده هست، مستقل دارای اطلاعاتی هست که نشان می دهد غرب هام در ۱۶ فوریه از این فرد تهدید می کند؛ سه روز قبل از حضور نمایندگان سازمان ملل متحد در دیدار به همراه معاون رئیس جمهور به همراهرونس کارن برادی و گروه های مختلف حامیان دیگر در ۱۹ فوریه به عنوان یک تهدید برای راهپیمایی اعتراضی به این به همراهشگاه رفت.

به همراهشگاه به شکایت کننده اذعان کرده بود که هشدار و تصاویر خود را در ۱۶ فوریه دریافت کرد، قبل از پاسخ به ایمیل زیر از سرویس West Ham United Supporter Services: "متشکرم از ایمیل شما به به همراهشگاه و من متاسفم که می شنوم که شما در بحث در رسانه های اجتماعی دخیل بوده اید.

"اگر احساس می کنید که فرد دیگری به صورت آنلاین تهدید شده هست، ما توصیه می کنیم به همراه اداره حاکم یا ناظر، در این مورد فیس بوک، برای اطلاع از نگرانی های خود به عنوان به همراهشگاه فوتبه همراهل در مورد این کانال ها اختیار داشته به همراهشید. من متوجه شدم که شما به دنبه همراهل مشاوره حقوقی بوده اید و اگر احساس می کنید لازم هست، می توانید این شماره را به همراه شماره ۱۰۱ به پلیس گزارش دهید.

"اگر بدن حاکم به همراهشد که می خواهد به همراه ما تماس بگیرد، ما به طور کامل از هر گونه تحقیق حمایت خواهیم کرد.

"از شما متشکرم که توجه ما را جلب کرده هست، اشاره شده هست.

"اگر شما هر گونه سوال اضافی، لطفا دریغ نکنید به همراه ما تماس بگیرید"

این ایمیل در تاریخ ۲۱ فوریه ارسال شد، بنابراین غرب هام قبلا به همراه شخصیت مسئول تهدید دیدار کرده بود، قبل از آنکه در روز ۲۸ فوریه در جلسه دیگری به همراه برادی و گروه های حامی دیگر شرکت کند.

 karren-brady.jpg title = "karren-brady.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=4942016 --> </div>
<div class=

کارن برادی در ۱۹ فوریه (گتی)

به همراه حقیقت WHF ملاقات کرد.

غرب هام در این زمان هیچ اظهارنظری نمی کند، اما یک منبع گفت که خدمات حمایتی تصمیمی را تصور می کردند که تصور می شد در آن زمان درست بود، زیرا پیشنهادی از فعالیت جنایی بود. آنها گفتند که هر ایمیل را بررسی نمیکنند و به دیوید سولیوان، معاون رئیس جمهور کرن بردی، و تصدیق به همراه حسن نیت پذیرفته نشد.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم