کریستن پرس: چگونه یک برنده جام جهانی در یک به همراهشگاه که نمیخواهد پیوست کند، پایان یافت؟ | فوتبه همراهل

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

کریستن مطبوعات یکی از بهترین فوتبه همراهلیست های جهان هست: او برای هدف و مهارت در دفاع از مدافعان بینی دارد. پس چگونه او در یک به همراهشگاه پایان داد و او حاضر به به همراهزی نشد؟

اوضاع به نظر می رسید معمولی بود: داش هوستون او را از ستاره های سرخ شیکاگو به دست آورد در تجارت شامل Carli Lloyd، نوع مبه همراهدله هست که همیشه در ورزش آمریکا اتفاق می افتد. اما به سرعت در حال ظهور چیزی غیرممکن بود. او تجارت تجارت رسانه های اجتماعی را تصدیق نکرد و داش فورا او را از چهره این به همراهشگاه نگذاشت.

همانطور که معلوم شد، مطبوعات هیچ علاقه ای به به همراهزی در هوستون نداشتند و مایل بودند زمین خود را حفظ کنند، چیزی که داش تنها پس از آنکه تجارت در ژانویه اعدام شد متوجه شد. در عوض، ۲۹ ساله به همراه امتناع از گزارش دادن به اردوگاه پیشین داش، به همراه امید به ایجاد یک تجارت در جای دیگر، ادامه می دهد.

اکنون داش که ستاره ای را در لویید از دست داده هست و هیچ چیزی برای نشان دادن به دست نیاورده هست و مطبوعات که به طور منظم پیش از رقابت های جام جهانی زنان این سقوط به طور منظم نیاز دارند، به شدت گیر می آیند. هر دو طرف به نظر می رسد مایل به راه رفتن، اما شروع فصل NWSL در ۲۴ مارس به سرعت در حال نزدیک شدن هست. نه مطبوعات و نه داش به طور عمومی در مورد مصائب حل نشده اظهار نظر کرده اند، اما منابع متعددی جزئیات اشتبه همراهه غیر معمول را به نگهبه همراهن تایید کرده اند.

حماسه از تجارت ناخوهسته، عمل متعادل سازی بین به همراهزی های ملی فوتبه همراهل زنان ملی و تیم ملی ایالات متحده را نشان می دهد که منبع بسیاری از قدرت ستاره لیگ هست. برای بسیاری از ستاره ها، paychecks سودآور انتظار می رود در تیم های نیروگاه اروپا – اما هر دو اتحادیه به همراهزیکنان و ایالات متحده آمریکا تلاش های هماهنگ شده برای رشد NWSL، در حال حاضر در ششم سال خود را، به همراه حفظ هستعداد خود را در لیگ

به همین دلیل هست که پس از فصل ۲۰۱۷، بین المللی های ایالات متحده از آنها خوهسته شد تا لیست ترجیحات خود را در صورت تمایل در NWSL معامله کنند. بسیاری از به همراهزیکنان دقیقا همان چیزی را که می خوهستند این فصل آفلاین بود.

لوید می خوهست حرکتی از هوستون خارج کند و در نیوجرسی فرود آمد، جایی که او به همراه شوهرش زندگی می کرد. کریستال دان فقط چلسی را برای NWSL ترک خواهد کرد اگر روح واشنگتن حقوق لیگ خود را معامله کند تا او بتواند به کارولینای شمالی برود. سیدنی لروو به اورلاندو پیوست، جایی که شوهرش، دوم داییر، برای همین به همراهشگاه به همراهزی می کند. Allie Long به سیاتل رفت و Kelley O'Hara به همراه حق رای دادن جدید یوتا Royals فرود آمد.

اما مطبوعات، که به دنبه همراهل حرکت به ساحل غربی بودند، در یک چرخش شگفت انگیز به هوستون فروختند. هوستون ظاهرا فکر می کرد که به همراه توجه به قوانین ضد تهاجم، نمی توانست به همراه فشار از قبل تماس بگیرد، اما یک منبع لیگ می گوید هوستون می تواند درخوهست کرده و اجازه داشته به همراهشد به همراه او تماس بگیرد و آن را نپسندد. در آن زمان، مطبوعات عامل خاصی را نداشتند که داش می توانست به همراه آن تماس بگیرد و منابع در هوستون اصرار داشتند که آنها از دیگران نزدیک به مطبوعات اطمینان می گرفتند.

اگرچه منابع پخش کننده و هوستون می گویند احساس می کنند که شیکاگو ممکن هست در مذاکرات تجاری در مورد تمایل وی به به همراهزی در هوستون گمراه شود، صاحب "سرخ ستاره" آرنیم ویزر، به طور قطع این را انکار می کند و می گوید: "شیکاگو" پیشقدم شده هست. روشن هست که داش می دانست که هوستون در فهرست لیست های مورد علاقه ی مورد نظر، شامل سیاتل، پورتلند و بعدا یوتا نبود. علیرغم دیدار بعد از تجارت به همراه مطبوعات و دفتر پیشین در هوستون که شامل تور از امکانات Dash بود، ذهنیت مطبوعات بدون تغییر به همراهقی مانده هست و او در اردوگاه پیش دشوار به Dash پیوست.

در حالی که به همراهزیکن در اروپا حرکت می کند به شکل انتقال پول و به همراهزیکنان در نهایت می گویند که در آن پایان می یابد، تجارت به همراهزیکنان در ورزش های آمریکایی محبوب هست. معاملات می تواند همراه به همراه مکانیسم های دیگری به همراهشد که به تیم کمک می کند تا به همراهزیکنان را جذب کند، مانند پیش نویس ها یا نقاط لیست بین المللی، که به تیم اجازه می دهد تا بیش از NWSL حداکثر چهار غیر آمریکایی را حمل کند. به همراهزیکنان درجه یک اغلب در مورد قراردادهای بدون تجارت در مذاکره برای جلوگیری از ریشه کن کردن مذاکره می کنند، اما این در مورد NWSL نیست.

معاملات نیز اغلب به طور ناگهانی اتفاق می افتد بدون این که به همراهزیکن قبل از آن هر چیزی را بداند. مطبوعات به هوستون در تجارت سه جانبه در مورد شیکاگو و نیویورک در Sky Blue FC معامله شد – آن را به حرکت لویید درخوهست کرد، اما مطبوعات گفت که آن را به عنوان تعجب، که غیر معمول هست.

Dash کمی به جز اینکه امیدوار به همراهشد، فشار را تغییر می دهد و ذهن او را تغییر می دهد یا سعی می کند او را برای دارایی هایی که در NWSL تجارت می کند، تجارت کند. به همراهزیکنان اختصاص داده شده که حقوق آنها توسط یواس بی فوتبه همراهل آمریکا – که شامل هر تیم ملی می شود به طور منظم – قراردادهایی را به همراه به همراهشگاه های شخصی امضا نمی کند. داش تنها حقوق NWSL مطبوعاتی دارد، به این معنی که او آزاد هست که در لیگ دیگری به همراهزی کند. اکثر پنجره های انتقال اروپایی بسته شده اند، اما سوئد، که در آن تا سال ۲۰۱۴ به همراهزی کرد، به همراهز هست.

Dash پیشنهادات تجارت را از دیگر به همراهشگاه های NWSL برای مطبوعات دریافت کرده هست، اما هیچ کدام قادر به مطابقت به همراه قدرت ستاره ای و کیفیت هوستون در مطبوعات نبودند. آنها همچنین به اندازه کافی حمله خود را در فهرست خود دارند که می توانند از آن حمایت کنند. کمتر از دو هفته قبل از شروع فصل، هستحکام پیشرفت کمی داشته هست.

به نظر نمی رسد که به همراهزیکنان از خوهسته های خود دربه همراهره ی جایی که می خواهند بپرهیزند – در نظر گرفتن امتناع دیمتری پویت برای به همراهزی در سال گذشته در غرب هام یا کمپین کنونی لی نگوین برای ترک انقلاب نیوانگلند پس از سال ها به همراه تیم هست. اما به همراهزیکنان فوتبه همراهل زنان اغلب دارای گزینه های مناسب و کم هزینه هستند و جزء آن ها برای مردان هست که ممکن هست شرایط مناسب ایده آل برای جبران خسارت های جبران شده داشته به همراهشند.

برای مطبوعات، که ممکن هست گزینه های بهتر برای قربه همراهنی شدن در NWSL را قربه همراهنی کرده به همراهشد، ظاهرا مسئله ای هست که ارزشش را دارد – اما بدون خطر نیست. اگر او نمی تواند از هوستون خارج شود و مجبور به به همراهزی شود، تا زمانی که تابلوهای انتقال تابستان در اروپا به همراهز نمی شود، می تواند چند گزینه خوب داشته به همراهشد. به همراه پیروزی جام جهانی زنان در سال آینده، Press می خواهد به طور منظم دقیقه به اثبه همراهت او متعلق هست در برنامه مدیریت ایالات متحده آمریکا جیلی الیس از رقابت روزانه شدید هست.

در حال حاضر، هر چند، فصل NWSL به طور منظم به این ساعت نزدیک تر به روز به همراهزپرداخت بدون مطبوعات نزدیک هست. تا زمانیکه Dash یا Press flinch را برای اولین به همراهر، برنامهای ادامه پیدا کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم