N.C.A.A. مسابقات: رادفورد و سنت Bonaventure Advance

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

"گفت:" ما آرام بودیم. " "بسکتبه همراهل در مورد یک به همراهزی اجرا می شود. بنابراین ما می دانستیم که آنها یک تیم خوب هستند، بنابراین آنها قصد دارند عکس بگیرند. بنابراین ما فقط مجبور بودیم به همراه توجه به برنامه به همراهزی به همراهقی بمانیم. و این به آنها فشار میآورد، گرچه آنها یک تیم سریع هستند و سبدهای آسان را به آنها نمیدهند. »

Blackbirds در ۷ دقیقه گذشته به همراهزی بدون گل زده و ۳۰٫۴ گل زده درصد از میدان در نیمه دوم. هر تیم ۱۵ به همراهر عوض کرد.

"من فکر کردم آنها کار خوبی انجام دادند و آن را در انتهای کف محوطه قرار دادند و زمان را به جایی نرسیدیم که بتوانیم حرکت کنیم." مربی لیو بروکلین دروک کلگ از رادفورد گفت:

جواهن آگوستو ۱۶ امتیاز به ثمر رساند و رائکوان کلارک ۱۴ نفر را برای لیو بروکلین اضافه کرد که در ۷ سفر به مسابقات winless هست.

رادفورد به همراه ۳۰-۲۸ پایان نیمه اول محکم که بعد از نه سال به طول انجامید. Blackbirds 11 امتیاز از ۹ امتیاز خود را به همراه رادفورد به ثمر رساند اما در نیمه دوم تنها ۳ امتیاز از ۱۳ فراتر از خط ۳ نقطه بود.

عکس
    

            

        

خیابه همراهن. جیلون آدامز Bonaventure پس از به همراهزی کلاچ او را مت متلب متهم کرد که Bonnies را به پیروزی بر U.C.L.A کمک کرد. در چهارمین مسابقه چهار روزه خود در روز سه شنبه
                        
             اعتبه همراهری
            جان مینچیلو / اسوشیتدپرس

            

ST. BONAVENTURE DEFEATS U.C.L.A. کورتنی اشترارد از یک آسیب همسترینگ برگشت و ۲۶ امتیاز را به ثمر رساند و جیلیان آدامز در دقیقه ی آخر سه شنبه سه گل زد و سه گل به ثمر رساند و سنت Bonaventure را به پیروزی ۶۵-۵۸ بر U.C.L.A رساند. و اولین به همراهر آن N.C.A.A. پیروزی مسابقات در ۴۸ سال.

بنیهای ۱۱ بذر (۲۶-۷) در روز پنج شنبه در منطقه شرق، در فلوریدا (۲۰-۱۲) شش رقم، در دالاس به همراهزی خواهند کرد.

خیابه همراهن. Bonaventure یک رکورد مدرسه را به همراه پیروزی ۲۶ خود تعیین کرد. ستارارد به همراه پیروزی در مسابقات قهرمانی خشکسالی به همراه پیروزی در دقایق پایانی ۱۲-۰، بونینی را در موقعیت قرار داد. آدامز – که ۱۴ نفر از ۱۵ عکس اول خود را از دست داد – در ۴۹ ثانیه نهایی آن را تعطیل کرد.

U.C.L.A. (21-12) برای اولین به همراهر در تاریخ خود چهارمین فینال را برای اولین به همراهر در چهارمین دوره به همراهزی کرد. آنها در حال ساختن عکس هایی علیه دفاع منطقه Bonnies بودند و ۲۰ گردش داشتند و یک پایان ناامید کننده در یک فصل که به همراه یک حادثه بین المللی آغاز شده بود، در حالی که جلن هیل، کودی رایلی و لیانگلو بل، در دوران سفر به چین متهم به سرقت بودند. نوامبر همه این سه فصل در فصل به حالت تعلیق درآمده و Ball از مدرسه خارج شده هست.

آرون تعطیلات U.C.L.A. به همراهعث شد تا Pac-12 در جایگاه چهارم قرار بگیرد اما در به همراهزی چهارم موفق شد. او ۲۰ گل به ثمر رساند اما ۱۰ گل به ثمر رساند، از جمله دو گل محاصره در دقیقه نهایی زمانی که او از بین رفته بود.

آدامز گلزن پیشرو در زمان گلزنی Bonnies به عنوان یک گارد بود، اما زمان خوبی هم داشت دقیقه نهایی او به همراه ۸ امتیاز در ۲ به همراهزی از ۱۶ به همراهزی به پایان رسید.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم