Scott Quigg و مشکل رو به رشد بوکس در شکست دادن وزن | کوین میچل | ورزش

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

اسکات کیگ ممکن هست یک روز یک قهرمان جام جهانی به همراهشد، هرچند که هر وزن او، تلاش می کند که اوسار والدز را شکست دهد، که در روز شنبه او را در لس آنجلس بهتر می کند.

مکزیکی ثابت کرد که او بیش از رقیب در کلاس و بر روی علامت در مقیاس، زمانی که او Quigg بیش از ۱۲ دور خونین جعبه برای حفظ عنوان WBO خود را برای چهارمین به همراهر، اگر چه مرد از Bury بهترین خود را . او بینی خود و فک حریف خود را شکست. این یک پاره مناسب هست.

آنچه که Quigg نمی داد، یک دلیل کلی پذیرفته شده برای شکست دادن وزن بود. او چهار هفته پیش زخمی شده بود و در روز پنج شنبه در به همراهلاترین حد ۹ امتیاز قرار دارد. او گفت، "این فقط تغییر نمی کند،" او گفت: عذرخواهی و شرم آور در ورود ۲lb 8oz بیش از حد بزرگ هست.

بعضی – از جمله نماینده او، ادی هین – هیچ مشکلی به همراه هستثمار او نداشتند. دیگران کمتر تحت تاثیر قرار گرفتند، از جمله گزارشگر مبه همراهرز آمریکایی که Hearn را فشرده کرد چرا Quigg پس از آن حاضر به چک کردن وزن در روز نبود. هنگامی که آنها در حلقه قرار گرفتند، Quigg قهرمان را به همراه ۷lb جبران کرد، هرچند او نمیتوانست مزیت را تحمل کند – بنابراین عدالت انجام شد. والدز، بدون شک، از پیروزی شکایت نمیکرد و کوجگ را "جنگجوی توانا" ستود.

به همراه این حال، والدز سریع و راحت از دست و پا برای Quigg، که به آرامی شروع به کار کرد، در دوران میانی زندگی می کرد و قادر به شکار کردن انسان خود را در پایان محکم نیست. والدز، دو نفره المپیک توسط ۲۱ و در ۲۴ شکست حرفه ای شکست خورده هست، قهرمان قابل توجه هست. Quigg می تواند دوبه همراهره بیافتد – اگر او حق خود را آماده می کند.

Quigg یک حرفه ای اختصاص داده شده هست و همیشه وزن آن را به دست آورد، اما پس از تعویض از اردوگاه جو گالاکر به ورزشگاه مشهور مشهور Wild Card در لس آنجلس اشتبه همراهه نادرست هست، و ممکن هست تصادفی نبه همراهشد. آیا توجه او را مورد توجه قرار داد؟

در حالیکه در طی هفته مبه همراهرزه برای Quigg فقط چند پوند بود، او به همراهید میزان کاهش وزن را بهتر از او محاسبه کند. اگر آسیب پایانی موتور موتور Quigg را از کار افتادگی در کارهای جاده متوقف کند، جنگنده ها و مربیان به همراهید رژیم غذایی خود را تطبیق دهند یا تمرین های جایگزین برای کنترل کاهش را داشته به همراهشند.

هنگامی که امیر خان به همراه روچ بود، او در یک رژیم به همراه اکتان به همراه مقدار ۷۰۰۰ کالری در روز کار می کرد که این کار را برای او سخت تر کرد تا در محدوده محدودیت شب مبه همراهرزه قرار بگیرد. برخی از جنگجویان آن را دوست دارند. دیگران آن را تخلیه می کنند به نظر می رسد، Quigg، به دلیل رفتار معمول او قطع شد. این جایی هست که مربی و متخصص تغذیه به خودشان می آیند.

هرچند اعتبه همراهر هستنبه همراهط کویگ، این مسئله ای هست که در سالهای اخیر بوکس درگیر هست. همانطور که اتفاق می افتد، Quigg نیز از انگیزه برای برنده شدن در کمربند ناشی شد زیرا اکنون در خط نیست. او بوسیله غرور، کمربند کم و شانس تحت تاثیر قرار دادن مخاطب آمریکایی خود قرار گرفت.

در ماه آوریل سال گذشته، لیام 'Beefy' اسمیت قادر به رفتن به ۱۵۴lb برای عنوان نامزدی خالی خود را در برابر لیام ویلیامز در منچستر بود. اسمیت برنده شد – و کمربند را برنده نشد. و مبه همراهرزه فقط اتفاق می افتاد، زیرا کانلو آلوارز، که اسمیت را در سپتامبر گذشته متوقف کرد، عنوان "جهان" را برای مبه همراهرزه به همراه جولیو سزار چاوز جونیور در مسابقات غیرواقعی در وزن ۱۶۴ پوند محکوم کرد. او به راحتی در برابر یک حریف شناخته شده برای عدم انجام وظایف وزن خود برنده شد.

بسیاری از مجرمان دیگر بوده اند، اکثر آنها اعتراض کرده اند که نمیتوانستند بدانند که چرا آنها سنگین بودند. یک دلیل آشکار وجود دارد: آنها به اندازه کافی انضبه همراهطی نیستند تا راحت به همراه وزن طبیعی خود بمانند.

Gervonta Davis، جنگجوی جوان شکست ناپذیر که از طرفداران فلوید مایوئیدر جونیور برخوردار هست، از روز قبل از مبه همراهرزه به همراه فرانسیسکو فونسکا در پادکست تمرین غنی و عموم فلوید علیه کنور مک گریگور، از عنوان قهرمان لیگ برتر IBF خودداری کرد – زیرا او نمیتواند ۱۳۰lb را بساز بهانه ی او؟ "من جوان هستم. من در حال رشد هستم "

و دریافت پول خوب برای به دست آوردن بیشتر از هستعداد خود، پاسخ واضح هست.

در ماه اکتبر سال گذشته، حامی کتی تیلور، آناهی سانچز، در دو دیدار از مقیاس ها برای دفاع از عنوان سبک وزن جهانش موفق نشد. بیا، کمربند بی.

مبه همراهرزان به طور کلی در مورد تماشای مقیاس به دو دسته تقسیم می شوند: کسانی که خوش شانس هستند و ژنتیک آنها را به همراه محدودیت ها به همراه تمرینات روزمره نور تا متوسط، پیش از آمادگی های شدیدتر آنها، و کسانی که نمی توانند مقاومت کنند گزینه قابل درک از آرامش در ماه های طولانی بین دعوا. جیم مک دونل، یکی از بهترین ورزش ها به عنوان یک بوکسور و مربی، بسیار نگران وزن او بود که به همراه مقیاس ها سفر کرد، حتی زمانی که او مبه همراهرزه نداشت.

کارل Froch و Mayweather (به همراه وجود اختلال خود در از دست دادن هدف برای مبه همراهرزه Welterweight خود را در برابر خوان مانوئل مارکز در سال ۲۰۰۹) نمونه هایی از آن درست هست، نادیده گرفتن وسوسه. ریکی هاتون و کلاب بریج نیستند – هرچند به نظر میرسد که دومی درسش را آموخته هست و زمانی که او دو روز تعطیل به عقب برمیگردد، دوچرخهسواری کند.

کمربند و اعتبه همراهر از دست رفته کمترین آن هست. هنگامی که Uriah Hall در اواسط هفته یورو هارپر از مبه همراهرزه علیه ویتور بلورف در ماه ژانویه خارج شد، پیروان او را شگفت زده کرد، چرا که در پست Instagram از تخت بیمارستان خود توضیح داد.

"او گفت:" برای رکورد وزن کردم، من فقط موفق نشدم آن را به مقیاس تبدیل کنم. " ظاهرا این آسیبها تمرینات او را متوقف کرد و در تلاش برای جبران تلاش اضافی به شدت رنج می برد.

"من در داخل و خارج از آن بودم." "من آگاه بودم، اما ناخودآگاه بودم. من می دانستم که اتفاق می افتد، اما من به همراه آن مبه همراهرزه می کردم. من مشت زدم من فکر می کنم من یک تشنج کوچک و در عین حال یک حمله قلبی کوچک داشتم. کلیه من فقط خوب نبودند. "

این یک مشکل در حال رشد هست، در راه های بیشتر از یک.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم