Virginia Tops N.C.A.A. براکت در فصل نشان داده شده توسط رسوایی

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

بروس رسموسن، مدیر کمیته بسکتبه همراهل مردان، در روز یکشنبه، تایید کرد که این اتفاق می افتد. کمیته این ادعاها را در نظر نگرفت؛ او گفت، چنین مسائلی، "خارج از حوزه فعالیت ما بود." او همان چیزی را در روز چهارشنبه گفت، اما زمانی که این سه تیم روز شنبه خبر را دریافت کردند، هنوز هم بسیاری از شک و تردیدها وجود داشت.

منطقه به چالش کشیدن به نظر می رسد در غرب میانه هست. دانه شماره ۱ کانزاس هست، اما ممکن هست Jayhawks به همراه شماره ۸ Seton Hall (11-21) مواجه شود، که فصل را به همراه وعده بزرگ آغاز کرد. نیمه نیمه دوم ویژگی های دوک هست که ماروین بغل III، بزرگساالن اولیۀ او، به نظر می رسد مانند یک N.B.A. ستاره در حال حاضر، و دولت سوم میشیگان (۲۹-۴)، در میان تیم های متعادل ترین. در حقیقت، به همراه توجه به سایت پیشرفته تجزیه و تحلیل KenPom.com، کانزاس سومین تیم برتر در محدوده خود هست. دوک سومین شخصیت های این سایت هست که سومین جناح بخش I و دفاع هفتم بهترین هست.

کانزاس در نزدیکی منزل به همراهقی خواهد ماند، اگرچه در دوران به همراهزنشستگی در ویشیتا کان، و، اگر آن را به اندازه کافی به اندازه کافی، آخر هفته دوم در Omaha، Neb.

بذور شماره ۱۶ شکار میانه هست پن (۲۴-۸)، که برنده جایزه خودکار پیشنهاد لیگ آوی به همراه شکست دادن هاروارد، ۶۸-۶۵، در یکشنبه . آخرین به همراهر که یک تیم Ivy دریافت دانه شماره ۱۶ را دریافت کرد ۱۹۸۹، هنگامی که پرینستون به جورج تاون از دست داد به همراه یک نقطه – همانطور که هر دانه های پایین آمده هست به ضرب و شتم دانه به همراهلا در ۱۲۸ چنین مسابقه.

ویرجینیا، که فصل را بدون نظارت در نظرسنجی اسوشیتد پرس آغاز کرد، ممکن هست به عنوان محبوب جذاب مورد توجه قرار گیرد، همانطور که می توان گفت که مسابقات آنارشی به خوبی شناخته شده هست. کاوالیرز برای بسیاری از ۹ فصل مربی تیم تونی بنت، به همراه چهار عنوان فصل معمولی در سنتا دشوار A.C.C. به همراه این حال آنها چهارمین فینال را از زمانی که مسابقات در سال ۱۹۸۵ به ۶۴ تیم گسترش یافت، به همراه آخرین نیمه نهایی خود در سال ۱۹۸۴ به دست آوردند، زمانی که آنها توسط یک تیم هوستون به رهبری مرکز Hakeem Olajuwon هدایت شدند.

اما منطقه جنوبی ویرجینیا به همراه جاده ای سخت به چهارمین فینال در سن آنتونیو ارائه خواهد کرد. در آخر هفته آخر هفته، در آتلانتا، کاوالیرز ممکن هست به همراه یک قهرمان بزرگ کنفرانس در آریزونا یا کنتاکی پنجمین کنگره (۲۴-۱۰)، قهرمان کنفرانس جنوب شرقی شرکت کند. انتظار می رود در فینال منطقه ای می تواند شماره سه تنیس (۲۵-۸) یا سینسیناتی به همراهشد – چهارمین بهترین تیم KenPom.com به طور کلی.

در شرق، سختترین رقابت رقابت به همراه Villanova در غرب ویرجینیا (۲۴-۱۰) هست، که سبک فشار آن می تواند حتی حریف تسخیر شده را نیز بشکند؛ چهارمین بذر ویشیتا (۲۵-۷)؛ و هر دو به همراهید به دور منطقه ای در بوستون وارد شوند، شماره ۲ در پوردو، که بهترین سال را در سال ها داشته هست.

فراتر از خاویر، سخت ترین خروجی های جنوب، شامل دونده سال گذشته، گونزگا ( ۳۰-۴)، که یک دانه ۴ را دریافت کرد؛ قرمز داغ میشیگان (۲۸-۷)، دانه شماره ۳ و قهرمان Big Ten؛ و کارولینای شمالی، که مسابقات را در نزدیکی شارلوت به همراهز خواهد کرد.

برای دومین سال متوالی، A.C.C. نه تیم در این مسابقات قرار گرفت. کنفرانس جنوب شرقی که تلاش هماهنگی برای انتقال موفقیت آمیز آن در فوتبه همراهل به سختی انجام داده هست، ۸ تیم از ۱۴ تیم خود را به میدان برد.

و این یک سال بزرگ برای شرق بزرگ هست که دو شماره ۱ دانه، برای Villanova و Xavier، و دارای شش رقابت برتر در میان ۱۰ تیم خود هست. Villanova، تحت مربی جی رایت، برتری سازگار را نشان می دهد. دو سال پیش، این مسابقات را به عنوان بذر دوم به دست آورد، سپس دو شروع را از دست داد. جاش هارت، به عنوان اولین بذر کل ۱، به همراهزگشت و پس از آن یک به همراهزیکن ملی سال گذشته را شکست داد. و در حال حاضر به عنوان دوم بذر کلی هست.

چهار افسانه چهار سال گذشته در ایالت آریزونا، سنت Bonaventure، سیراکوس (یک تیم که حتی حبه همراهب در نظر گرفته نشده بود) و U.C.L.A. اولین تیم خارج از خانه نوتردام بود که فصل قبل بدون Bonzie Colson ستاره اصلی آسیب دیده به همراهزی کرد. این تنها دومین مسابقات ناتردام هست که از سال ۲۰۰۹ از دست خواهد رفت. راسموسن روز یکشنبه در توضیح تصمیم کمیته از ترک ایرلندی، یادآور شد که نتردام دو به همراهر از دست دادن کالسن سالم بود.

برای برگزاری کنفرانس های میانه ای برای قرار دادن تیم هایشان در این زمینه همچنان دشوار بود. در مجموع پنج مورد که در سال جاری در مقیاس بزرگ به دست آوردند – هوستون، نوادا، رود آیلند، سنت Bonaventure و دولت ویچیتا – تنها یک سال بهتر از سال گذشته بود. سمیره ماریو به همراه وجود رفتن ۲۸-۵ و ضرب و شتم گونزگا از آنجا کنار گذاشته شد؛ زیرا راسموسن گفت که از برتری کافی برخوردار نیست، حتی اذعان کرد که برای تیم هایی که در خارج از رقابت های ۶ رقابت قدرت در بسکتبه همراهل حضور دارند،

برای اولین به همراهر کمیته رتبه بندی مقدماتی را در ماه فوریه منتشر کرد. مهمتر از همه، اوکلاهما (۱۸-۱۳) از یک دانه شماره ۴ به شماره ۱۰ افتاد – محصول از دست دادن ۸ به همراهزی از ۱۰ به همراهزی آخرش.

Rasmussen گفت که در مورد دانه های اوکلاهما توسط چارلز برکلی TBS چالش زده هست ، "به همراهزی های ماه نوامبر همانند به همراهزی های فوریه شمارش می شوند."

به همراهزی کالج همچنان در حال پیگیری به همراه روند عمومی بسکتبه همراهل هست، به همراه نزدیک به ۲۲ ۳-اشاره گر تلاش کرد و ۷٫۷ ساخته شده در هر به همراهزی. هر دو رقم به همراهلاتر از زمانی هست که خط در سال ۲۰۰۸ به عقب رانده شده هست. همچنین این به همراهزی به همراه تقریبه همراه چهار اموال دیگر در هر تیم، از زمانی که ساعت شات به مدت ۳۰ ثانیه از ۳۵ سال برای فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۵ کاهش یافت

میانگین سرعت تنظیم شده بخش I، کمی بیش از ۶۸ اموال در هر به همراهزی، در هر KenPom.com هست. به همراه این حال، یک تصمیم اتخاذ شده هست: به همراه میانگین متوسط ​​۵۹٫۲ مالکیت در هر به همراهزی، ویرجینیا تنها تدریجی ترین تیم در بسکتبه همراهل کالج هست. همچنین ممکن هست بهترین به همراهشد.

ادامه مطلب دهستان اصلی را بخوانید
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم