بدن داور ها سوء هستفاده از داور مایکل اولیور و خانواده اش را محکوم می کند فوتبه همراهل

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

Official Games Match Officials Limited (PGMOL) از زمان قهرمانی لیگ قهرمانان بین رئال مادرید و یوونتوس، سوءهستفاده داور مایکل اولیور و همسرش محکوم شده هست.

اولیور رئال یک قهرمان قهرمانی ۹۳ دقیقهای در فصل چهارم فینال را به ثمر رساند و سپس توسط دروازهبه همراهن یوونتوس دروازهبه همراهن جیانلوجی بوفون، که او فرستاده بود، و بخشهایی از رسانههای ایتالیایی مورد انتقاد قرار گرفت.

بی بی سی گزارش داد که پلیس در حال بررسی پیام های متخلخل متنی که به همراه همسر اولیور فرستاده می شود – داور سوپرلیگ زنان که همچنان در خارج از لیگ فوتبه همراهل مردان را اداره می کند – پس از ارسال شماره تلفن همراه وی در رسانه های اجتماعی،

مقامات رسما اعلام کرده اند که شماره تلفن را غیرفعال کرده اند، اگر چه برخی از هواداران لوسی اولیور نیز در توییتر قرار دارند.

"ما از مایکل و لوسی الیور حمایت می کنیم و سوء هستفاده از لوسی در رسانه های اجتماعی را محکوم می کنیم." حرفگوی PGMOL در بیانیه ای گفت:

یک حرفگوی توییتر به بی بی سی گفت که چندین توهین آزاردهنده توسط لوسی الیور گزارش شده هست که به دلیل نقض سیهست سوء هستفاده از آن برداشته شده هست.

یوونتوس اولین گل خود را در فینال ۳-۰ از دست داده بود، اما زمانیکه به همراهزگشت برنابئو به زمان توقف متوقف شد، ایتالیایی ها به طور کلی در سطح به همراهلایی قرار داشتند. اما الیور پس از آن رئال را مجازات کرد و بوفون بینالمللی ایتالیایی که هفت سال بزرگتر از انگلیسی هست، به همراه این مقام رسمی روبرو شد و منجر به کارت قرمز شد.

بوفون بعدا به رسانه ها گفت که مقام آمریکایی "کیسه ای از زبه همراهله برای قلب" داشته هست و ۴۰ ساله از اقداماتش در تلویزیون ایتالیا در روز شنبه دفاع کرد. "من به همراهید از هم تیمی هایم و طرفداران دفاع کنم، حتی در یک مفهوم نه چندان متداول. بوفون گفت: "من مجبور شدم این کار را انجام دهم، حتی اگر شهرتم را آسیب رساند".

"شما یک راه برای گفتن دارید، درست یا غلط، که در آن زمان می تواند بیش از حد به نظر می رسد – اما این من هست، من Gigi Buffon. می توانم همه آنها را دوبه همراهره بگویم – شاید به همراه نوع دیگری از زبه همراهن، که بیشتر متمدن بود، بگو بگو. محتوا به همراهقی می ماند و من تمام آن را می ایستم "

یوفا هنوز در مورد این موضوع حرف نزده هست، در حالی که اولیور به همراه وظایف لیگ برتر خود ادامه داده هست. داور ۳۳ ساله نورتامبرلند چهارمین مقام رسمی در به همراهزی هادرزفیلد-واتفورد در روز شنبه بود و به خاطر سپردن رکورد ناپدید شدن وست هام هستوک در دوشنبه شب

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم