برنده مسابقه "جنگل" یک دیوار را در مقابل برج ها می بیند

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

جاش هادر، ریچارد مارتز، به راحتی روی دو نکته آخر، ماتس را خاموش کرد و پنج نفر از شش نفر از آنها را دید.

اما عملکرد هاروی خیلی بیشتر هشدار دهنده نسبت به آلودگی جرم بود. او در فصل اول خود در این فصل خوشبینی را ارائه کرد – تنها در ۳ آوریل تنها یک پیروزی خیره کننده در برابر فیلادلفیا فیلیز قرار گرفت – اما در دور دوم او، نشانه هایی از رگرسیون را نشان داد، زمانی که او اجازه داد چهار اجرا و نه به همراهزه بیش از پنج نوبت در مقابل هوندا واشنگتن در ۸ آوریل.

مات هر دو این به همراهزی ها را به دست آورد، اما هاروی در آغاز سومین به همراهزی خود در روز شنبه،

دو زدن بعد، جت به همراهندی، که در ۱۵ فصل خانگی خود در سه فصل قبلی لیگ برتر گلزنی کرده بود، ۲-۰ فینال را به فینال رساند کرسی های سمت چپ برای هدایت میلواکی ۴-۰٫ هاروی که در ابتدای انین غالب بود و به همراه سرعت ۹۵ مایل در ساعت بر روی اسلحه رادار قرار گرفت و نیاز به تنها ۱۱ فوتی داشت. اولین سه خروج را دریافت کنید، به تدریج بخار را در Fastball خود از دست دادید. این اندازه گیری در ۹۱ تا ۹۳ m.p.h اندازه گیری شد. برای به همراهقی مانده از سفر او.

عکس
    

            

        

Eric Sogard، دومین زیرزمینی Brewers، غواصی برای توپ که Rosario برای یک پنالتی در یک پنالتی شکست داد.
                        
             اعتبه همراهری
            فرانک فرانکلین ایی / اسوشیتدپرس

            

به همراه این وجود او به شدت به آن زمین و لغزندهش که در فصول سال قبل از زخمی شدنش از رعد و برق در به همراهزوی رهست او ربوده بود، گیر کرده بود.

"هاروی گفت:" من فکر می کنم که در اولین زوج نوک انگشتان سریع و بی روح خوشحال هستم و خودم را پشت سر گذاشته ام "، که به همراه میانگین ۴٫۸۰ دستمزد به ۰-۱ رسید.

اما مدیر میکی Callaway مشکلی را دید که هاروی اعتماد نکردن جایگاه های ثانویه او، تغییر و تغییر شکل او را داشت، به اندازه کافی برای جلوگیری از تعادل Brewers.

"Callaway گفت:" من فقط کاملا مطمئن نبودم که من در او دیده ام. "امشب من او را نمی دیدم و همچنین او را در طول تمرینات بهار و اولین زوج شروع کردم. من فکر می کنم همه به همراهید از تمام رزومه خود را به نوعی از بچه های افست به همراهرها هستفاده کنند. شما به همراهید حداقل دیگران را نشان دهید، حتی اگر احساسات خوبی برای آنها نداشته به همراهشید. »

پل سوالد هاروی را جایگزین کرد و مؤثر بود، سه زوج ناقص و پنج نفر را از بین برد. اما یک به همراهر دیگر، مات نیاز به ۴ نوبت از قلعه خود داشت، به همراه اشاره به یکی دیگر از نگرانی های اولیه فصل Callaway.

کار امداد از رابرت گلسلمن و سیت لوگو، ستاره های پیشین که هیچ مشکلی به همراه پر کردن چندین نوبت ندارند، کاهش یافته هست به همراهر تا حدی. اما Callaway قبل از به همراهزی اشاره کرد: "از لحاظ تاریخی، اگر شما در لیگ قهرمانان، شما ۹۶ به همراهزی را از دست خواهید داد."

به همراه توجه به شروع داغ Mets، این به نظر بسیار بعید هست. جی بروس گفت: "به همراهزی ۱۳، شما می دانید؟"

. "ما بسیاری از به همراهزی ها را ترک کرده ایم و منتظر آنها هستیم"

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم