به همراهزیکنان بوندسلیگا به دلیل نیمه وقت در برابر هرج و مرج VAR، مجددا به زمین پیوستند فوتبه همراهل

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

ماندن در بوندسلیگا در برابر فریبورگ می تواند برای یک مکان در کتاب های ضبط شده پس از آنکه تیم میزبه همراهن کمتر از ۷ دقیقه به نیمه نهایی رسید – و بعد از اینکه به همراهزیکنان اجازه دادند که زمین را ترک کنند

در دقیقه های پایانی نیمه اول، ماینتس درخوهست تجدید نظر برای هندبه همراهل را که توسط داور Guido Winkmann رد شد، به همراه امتیازات ۰-۰ ادامه داد. Winkmann سپس برای شکستن گلزنی کرد، به به همراهزیکنان اجازه داد تا برای نیمه وقت به همراهزی کنند – فقط برای کارکنان VAR برای دادن هندبه همراهل و اعطای مجازات.

پس از تأخیر تقریبه همراه پنج دقیقه، به همراهزیکنان فرایبورگ پس از اینکه تصادف را انجام دادند، از طرف اتاق پانسمان احضار شد، که توسط مارک الیور کمپف اداره می شد. شش دقیقه و ۴۴ ثانیه پس از ۴۵ دقیقه اول، Pablo de Blasis به همراه ضربه زدن به ضربه پنالتی به سمت دروازه به گل رسید و اجازه داد که هر دو تیم دوبه همراهره به زمین به همراهزگردند.

فوتبه همراهل در BT Sport
(@ btsportfootball)

"من مطمئن هستم که تاریخی هست، من هرگز چیزی شبیه به آن را ندیدم!"

صحنه های بی سابقه ای در آلمان به دلیل VAR مجازات بعد از نیمه وقت سوت زده شده بود ? pic.twitter .com / WxtEMhaXMJ


۱۶ فوریه ۲۰۱۸

صحنه های هرج و مرج به همراهعث نگرانی طرفدارانی شد که در ابتدای هر نیمه به همراه بمبه همراهران زمین به همراه رول توالت، بمبه همراهران می کردند و نیمه دوم را ۱۰ دقیقه به تاخیر می انداختند.

De Blasis دوبه همراهره در نیمه دوم به همراهزی کرد، و در پایان به همراهزی ۲-۰ پیروزی ماینز را به ثمر رساند، زمانی که گل زنی او در یک دیدار آزاد در دقیقه ۷۸ به گل رسید. این اجازه می دهد که ماینتس در فرایبورگ، فراتر از فراریورگ در جدول و تا ۱۵، به پایان برسد و در نهایت شش به همراهزی نهایی خود را در این روند به پایان برساند.

سیستم VAR در این فصل در بوندسلیگا مورد هستفاده قرار گرفته هست، اما بدون اختلاف نظر هست که در مرکز بسیاری از تصمیمات مورد بحث بوده هست.

 پرسنل امنیتی جعبه را از کاغذ توالت پاک می کنند توسط طرفداران اعتراض می شود. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/6a6d925ffcb56606624db3219bce1ca014dfb0ae/0_219_5015_3009/master/5015.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=f2e95d29a14bc7855e31f2b88e047f04 " /> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

پرسنل امنیتی، جعبه را از کاغذ توالت پرتاب شده توسط طرفداران در اعتراض می کنند. عکاس: Armando Babani / EPA

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم