تام روچیک به عنوان رنجرهای سلتیک در جام جهانی فوتبه همراهل اسکاتلند به همراهز می شود فوتبه همراهل

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

نیمه نهایی جام حذفی اسکاتلند می تواند لحظات ماندگار ارائه دهد. دو سال پیش، یک پیروزی شوک رنجرز در یک درگیری قدیمی، نشان داد که در پایان زمان روننی دییلا در سلتیک به پایان رسیده هست. ورود بعدی Brendan Rodgers موجب انحطاط خیره کننده در ثروت در انتهای شرق گلاسکو شد.

رنجرز ظاهرا منابع زیادی برای جذب یک مدیر کالج Rodgers وجود ندارد. به همراه این وجود سهولت در کنار آنها در کنار این، به همراهید مقیاس به همراهزسازی مورد نیاز در Irox را نشان دهد. اگر به همراهزیکنان Alloa Athletic در پیراهن Rangers برای این به همراهزی در این به همراهزی حضور داشتند، نتیجه هیچ گاه متفاوت نخواهد بود.

گریم موری، که تنها تا تابستان کار مدیر رنجرز را انجام می دهد، تیمش را از طرف یک سلتیکس خشنود کرد که برای کمک به چنین مخالفان لجوجی نیازمند نیست. رنجرز برای شکل دادن به شکل های زیادی نداشت. آنها تمام وقت و تمام وقت خود را از دست دادند. موری، که به نظر پوسته پوشیده بود، به حمایت از رنجرز عذرخواهی کرد زیرا او در بدترین روز خود در فوتبه همراهل به همراهزتاب کرد.

"من فکر نمی کنم که ما به اندازه کافی نزدیک به آنها،" موری گفت. "تمام چهار گل از پیش تعیین شده بود. من گفتم که به همراهید در هر دو جعبه به همراهلینی به همراهشیم، اما من فکر نمی کنم که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

"من اینجا نیستم که در مورد موضع خود صحبت کنم؛ این کار را هم اکنون انجام می دهد. من در مورد نقش من صحبت نمی کنم، در مورد من نیست. »

در حقیقت، رئیس دیوانگان رنجرز، دیو کینگ، که به همراهید این صحبت را انجام دهد. پادشاه همچنان رئيس به همراهشگاه ناکارآمد هست که از زمان فروپاشي مالي خود در سال ۲۰۱۲ غافلگير نکرده هست.

برای راجرز، تاریخ بیشتر به نظر می رسد. هیچ تیم اسکاتلندی هرگز سه برابری داخلی را پشت سر گذاشته هست. به همراه پیروزی در جام حذفی در کابینه ی افتخار و دفاع پیشرفته ی به همراهلا در فاصله ی نزدیک، پیروزی مقابل مادورول در فینال جام حذفی اسکاتلند این پیروزی های پی در پی را ارائه می دهد.

"من فکر می کنم آنچه که به همراهزیکنان در طول دو فصل گذشته انجام داده اند، حامیان را به ایمان آوردن غیر ممکن به الهام از الهام گرفته اند." "همیشه در مورد شکاف [between Celtic and Rangers] بحث زیادی وجود دارد اما این ها به همراهزی های سخت هستند. رنجرز به همراهزیکنان خوبی دارد و همیشه در این به همراهشگاه فشار وجود دارد. انتظارات بزرگ هستند. "

موسی دابلی، که قصد داشت تا به همراهزی کند، پیش از آنکه سلتیک به جلو برود، یک پست داشت. تام روجیو در راس مک کراوی رقابت کرد، به همراه مدافع جوان خسته از چپ به چنگ انداختن به عنوان یک هافبک هسترالیایی، فراتر از آرامش فراتر از Wes Foderingham.

نمره نیمی از زمان حداقل تا حدودی خلیج فارس را در کلاس نشان داد. راسل مارتین به همراهیستی یک روال کیران تیرنی را داشته به همراهشد. در عوض، مربی جانبه همراهز توپ را مستقیما به پای Callum McGregor به همراهزی کرد. به همراهزگشت به همراه علاقه به نفع به عنوان سلتیک هدایت خود را دو برابر شد. واکنش موری که ظاهرا کمی بیشتر از نشانه شناسی بود، جایگزین اندی هالیدی در جوش وینداس بود. هنوز هم پنج نیم دقیقه اول به همراهزی وجود دارد.

هر امری ضعیف امیدوار بود که رنجرهایی که از به همراهزیابی به همراهزسازی شده بودند، توسط انفجار Dembéle خاموش شدند. McCrorie مهاجم مهاجم فرانسوی، یک کارت قرمز و مجازات نتیجه قانونی را به دست آورد. Dembélé خودش را به نقطه ای رساند و اشتبه همراهه نکرد.

یک رنجرهای ترسناک دنبه همراهل شد. Mikael Lustig یک گل دیگه به ​​هورمون از اول شدن دروازه رو مهار کرد. در نهایت ضربه ی پنالتی به نشون میده. کریگ گوردون، دو به همراهر از هوش مصنوعی، از آلفردو مورلوس

نجات یافت.

مراحل بعدی این به همراهزی بر اساس اینکه رنجرز هیچ شانسی برای رستگاری نداشت و سلتیک آن را می دانست، مسطح بود. زمانیکه پاتریک رابرتز توسط جیسون هولت برپا شد، زمان برای یک چهارم دوبه همراهره از نقطه پنالتی بود. اولیویه نچام از این فرصت هستفاده کرد تا گل دوم هشتم خود را در فصل به ثمر برساند.

"راجرز گفت:" ما راهی برای به همراهزی کردن داریم که می دانیم می توانیم به همراهزی کنیم. " چه رنجرز و موری برای آن می آورند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم