• نوشته‌های تازه

 • رفیق بنیتس "رویایی" را به همراه نیوکاسل تمام می کند اما به همراه پنج به همراهزی برای خنثی کردن می تواند

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  رافائل بنیتز اذعان کرد که نمیتواند رویای نیوکاسل را از طریق مانع ۴۰ نقطه ای در لیگ برتر به همراه پنج به همراهزی انجام دهد.

  تیم Magpies موقعیت نامطلوب خود را در ۱۰ به همراهزی به همراه پیروزی ۲-۱ در آرسنال در پارک سنت جیمز در یکشنبه به منظور کاهش ۴۱ درصدی خود و ۱۳ درگیری در منطقه قطره، جریمه کردند.

  این دیدگاه بسیار نامطلوب در ماه دسامبر به نظر می رسد زمانی که شکست یک گل به ثمر رساندند، تیم موفق شد ۹ به همراهزی انجام دهد که تنها یک امتیاز را کسب کرد.

  مدیر بنیتز که در روز دوشنبه ۵۸ سالگی خود را جشن می گیرد گفت: "ما منتظر نبودیم که در ۱۰ سالگی قرار بگیریم، اما همزمان گفتم خوابیم، اما بیدار شدیم و فکر کردیم می توانیم آن را انجام دهیم .

  "اگر ببینید که به همراهزیکنان برای هر توپ کار می کنند – و طرفداران و همۀ کارکنان – همه در همان جهت حرکت می کنند و این کلید زمانی هست که می خواهید در چیزی موفق شوید"

  اولین پیروزی ۱۲ بر علیه آرسنال، که ۱۰ جلسه گذشته را کسب کرده هست و اولین موفقیت خانگی خود در رقابت های توپچی ها از دسامبر سال ۲۰۰۵، توسط اعتصاب دقیقه ۶۸ متی راچی تضمین شده بود، هرچند از لحاظ تساوی همجنسگرایانه برخوردار بود.

  الکساندر لکهستت از به همراهزدیدکنندگان اخراج شده هست، که از نوامبر سال جاری تنها یک نقطه در جاده را ندیده اند، به یک سربه همراهز ۱۴ دقيقه ای ثروتمند، تنها برای آيه زدن پرز برای به همراهزگرداندن تساوی به همراه هدف سوم خود در بسیاری موارد به همراهزی ها ۱۵ دقیقه بعد، اگر به طور مشخص در مقابل اجرای به همراهزی به همراهشد.

   Newcastle-vs-Arsenal-Ritchie-2.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-ritchie-2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193891 --> </div>
<p> ریچی از دفاع بدتری از توپچیها سود برد (<span class= AFP )

  این پیروزی به طور موثری از وضعیت به همراهلوتلی نیوکاسل تضمین کرد و از او پرسید که کجا در آن زندگی کرد؟ بنیاد به همراه لبخند گفت: "شما می خواهید بگویید که این همانند لیگ قهرمانان (به همراه لیورپول) در سال ۲۰۰۵ هست! دستاوردها تفاوت این هست که وقتی شما عنوان ها را برنده شوید، مخصوصا اگر یک فنجان به همراهشد، به همراهزی های کمتری وجود دارد یا این فقط یک فینال هست.

  "هنگامی که شما چیزی شبیه به آن را به دست می آورید، در طول تمام فصل و شما می توانید تیم پیشرفت و بهبود را ببینید، بنابراین من واقعا خوشحالم که به همراهزیکنان به همراهزی هر هفته بسیار بهتر، یاد بگیرند که چه در شرایط دشوار انجام دهید. این دستاورد بزرگی برای همه هست، نه فقط برای من – برای همه "

  اگر بنیتس یک مرد خوش تیپ بود، در مقابل Arsene ونگر، تینزاید را ترک نکرد، کاملا اعتقاد داشت که او شاهد بوده هست.

   Newcastle-vs-Arsenal-Ritchie-3.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-ritchie-3.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193896 --> </div>
<p> هدف اسکاتلندی یک پارک سنت جیمز وحشی (گتی) </p>
</p></div>
<p> او گفت: "دهستان کمی از فصل هست. ما ۷۰ فیصد توپ داشتیم، ۱-۰ بودیم و در نهایت شما ۲-۱ را از دست دادید و شما تعجب می کنید که چطور می توانید این را از دست بدهید به همراهزی این چیزی هست که امروز اتفاق افتاد. من فکر می کنم این به همراهزی در نیمی از زمان ممکن بوده هست. ما دو گل از هیچ جا قبول کردیم </p>
<p> "در نیمه دوم، احساس می کنم بعضی از به همراهزیکنان کمی به لحاظ جسمی به همراه به همراهزی در روز پنج شنبه در مسکو به همراهزی کرده اند. ما صبح روز جمعه صبح زود عقب افتادیم. در مجموع به همراه روحیه خوب به همراهزی کردیم، اما به همراه نتیجه بد ما به همراهید متاسفانه به همراه آن برخورد کنیم. </p>
<p> "بسیار ناامید کننده هست، زیرا احساس می کنم بسیار سخت هست که یک شکست را همانند آنچه که امروز سه امتیاز را پذیرفتیم، بسنده کنیم". </p>
<p> <strong> <em> در اینجا، برای همه بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان ورزشی به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram بروید. </em> </strong> </p>
<p>                              <meta itemprop=
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم