مایکل اولیور و همسرش پس از سوء هستفاده رسانه های اجتماعی از تصمیم مجازات یوونتوس، به پلیس کمک کردند

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

پلیس پشتیبه همراهنی مایکل الیور و همسرش لوسی را برای داوری ارائه کرده و به ترول های رسانه های اجتماعی هشدار داده هست که به همراه سوء هستفاده از آنها می توانند یک جرم جنایی مرتکب شوند.

این دو زوج پس از چهارمین فینال لیگ قهرمانان گذشته چهارشنبه، دومین قهرمانی بین رئال مادرید و یوونتوس قرار گرفتند که طی آن نایروب للاند، رسما مسابقات رسمی الیور، جنجال آشکاری را که از اسپانیایی ها برنده شد، اعطا کرد. کراوات

حرفگوی پلیس Northumbria گفت: "ما از پیام های تهدید کننده ای که در رسانه های اجتماعی منتشر شده اند آگاهی داریم. این نوع رفتار کاملا غیر قابل قبول هست و کسانی که پیام هایی را که می نویسند، به همراهید آگاهی داشته به همراهشند که می توانند مرتکب جرمی شوند"

"افسران محله در این مورد به همراه قربه همراهنیان در تماس هستند تا آنها را حمایت و اطمینان دهد که هر گونه جرائم بیشتر به پلیس گزارش می شود."

مقامات رسمی مسابقات حرفه ای محدود (PGMOL) پیام های سوء هستفاده را به همراه هدف جفت محکوم کردند، در حالی که توییتر تایید کرد که یک سری توییت از پلت فرم خود را در آخر هفته حذف کرده هست.

اولیور، ۳۳ ساله، در ابتدا در خط فینال بود که جیان لوئیجی بوفون، دروازه به همراهن یوونتوس، پس از آن که به شدت به همراه تصمیم مجازات اعتراض کرد، در یک مصاحبه پس از به همراهزی، گل زد.

بوفون، که در سمت خود از یک امتیاز ۳-۰ برای اولین به همراهر به ثمر رسانده هست، برای به ثمر رساندن نمره کل ۳-۳ در هستادیوم برنابئو قبل از اینکه توسط کریستیانو رونالدو مورد ضرب و شتم قرار گرفت، داور یک "کیسه زبه همراهله برای یک قلب" و به همراه ادعاهای خود در آخر هفته ایستاد.

اولیور چهارمین مقام رسمی در روزهای شنبه در لیگ برتر بین هادرسفیلد و واتفورد بود و قرار بود دوشنبه شب در لیگ برتر وست هام در برابر هستوک به همراهزی کند.

همسرش همچنین یک داور هست که در سوپر لیگ زنان و مسابقات غیر لیگ مردان حضور دارد.

برگزار کننده ی مسابقات یوفا نیز روز دوشنبه خود را به حمایت از Olivers ارائه داد.

یک بیانیه ای خواند: "اوفا به شدت از سوء رفتار به همراه مایکل اولیور و همسرش محکوم می کند. ما به همراه آنها تماس گرفته ایم تا حمایت خود را ارائه دهیم و ما به مقامات مربوطه اعتماد داریم تا اقدامات علیه افرادی را که به طور نامناسب در هر دو صورت رفتار کرده اند، و رسانه های اجتماعی. "

PA

در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های اطراف دنیای ورزش به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram بروید.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم