مت راتی قهرمان به عنوان نیوکاسل اضافه کردن به آزار و شکنجه دور روز آرسنال

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

این احساس یک لحظه واقعی جشن بود؛ یکی دیگر از به همراهزیکنان نیوکاسل در حال پیگیری هستقبه همراهل از حمایت خود را در Gallowgate پایان پارک سنت جیمز پس از یکی دیگر از پیروزی زشت هست.

سر و صدا و آرامش فردی وجود دارد و رفع بنیتس یک به همراهر دیگر توسط یک شهر که او را به قلب او شده هست serenaded.

در شکست دادن آرسنال، نیوکاسل یک قدم نزدیکتر به دنبه همراهل پیدا کردن یک پایان عالی در لیگ برتر بود. اگر آرسن ونگر هر لحظهای مبهوتش را داشته به همراهشد، پس از دیدار از تینزاید، آنها خواهند بود. در اینجا، بیتی، آنها یاد می گیرند که هر مرحله، هر حرکت جمعی توسط یک تیم جوان را گرامی بدارند.

این اولین شکست خود در هستادیوم برای ۱۳ سال بود، اما این احساس سمبولیک از تغییرات چشمگیر نیوکاسل در مسیر و شکل ناپایدار آرسنال هست که تنها در سه نقطه از برنجی در هفتم نیست.

 Newcastle-vs-Arsenal-lacazette.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-lacazette.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193866 --> </div>
<p> <span class= Lacazette گلزنی برای توپچی ها (گتی) را به همراهز کرد

سمت ونگر رهبری و نیمه اول را از طریق Alexandre Lacazette هدایت کرد، اما یک به همراهر Ayoze Perez در پاسخ عالی، قبل از ساعت نیم ساعت، Tyneside اعتقاد داشت و می تواند نیروی قدرتمند به همراهشد.

نیمه دوم خودشان بود، به سمت انتهای Gallowgate End شلیک کردند، مت راتی شکست خورد و یک پرچم گوشه ای که او را مجبور به تعمیر کرد. در آن لحظه، زمانی که یک شهر به نظر می رسید زنده بود، بنیتز به همراه دستانش در جیب هایش چرخید و به سمت نیمکتش، بدون احساس و عاری از جویدن حرکت کرد.

او در میان طوفان سیاه و سفید آرام هست که در حال حاضر ۱۶ امتیاز از ۲۱ و چهار پیروزی ممکن را به دست گرفت. برای آرسنال در سال جاری، هنوز در لیگ برتر پیروز نشده هست. لیگ اروپا به همراه هر شکست مواجه می شود.

 Newcastle-vs-Arsenal-lacazette-2.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-lacazette-2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193871 --> </div>
<p> آرسنال شدیدا شروع شد (گتی) </p>
</p></div>
<p> هدف به همراهزي آنها در دقيقه ۱۴ به همراه کیفیت واقعی بود. Shkodran Mustafi از Pierre-Emerick Aubameyang در آرسنال به سمت چپ رفت، او اولین به همراهر به سمت وسط رفت و به سمت رهست خود برد. الکساندر Lacazett به همراه گلوله گت پایان سنت جیمز پارک، دروازه به همراهن اول اسلواکی را در ورزشگاه. </p>
<p> این سیگنال برای فشار آرسنال بود، Aubameyang به عقب برداشته و دیدم یک ضربه زده شده بر روی crossbar نیوکاسل، و سپس الکس Iwobi سعی کرد تا یک ضربه از طریق جمعیت از بدن که برای Dubravka راحت هست. </p>
<p> پویایی به همراهزی به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد، به همراه این حال، درست قبل از علامت نیم ساعت. همانند هدف به همراهز شدن آرسنال، این یک اعتصاب خوب بود، همه چیز در مورد سرعت و جنبش هست که به عنوان یک ویژگی از احیای نیوکاسل تبدیل شده هست. </p>
<div class=

 Newcastle-vs-arsenal-perez.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-perez.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193876 --> </div>
<p> پرز به مسائل سطح رسید (<span class= AFP )

Jonjo Shelvey یک ضربه عالی به ثمر رساند، ۴۰ متری از نیمه اول خود به سمت محوطه جریمه به همراهزدیدکنندگان عبور می کند. دوایت گیل لمسی را گرفت و سپس توپ را به سمت رهست گذاشت تا جایی که DeAndre Yedline یک صلیب کمر و رهست را به مسیر Ayoze Perez متصل کرد. به رغم سرعت حرکت، هنوز هم به همراهید انجام شود، و اسپانیایی جلوتر از مصطفی بود و یک پایان فوق العاده عالی و کامل را از یک پیمودن زاویه ای فراتر از پتر چچ قطع کرد. این سومین گل پرز در سه به همراهزی اخیرش بود و این به همراهر به سمت خانه اعتماد به نفس داد.

قبل از نیمه تمام شده بود هنوز هم فرصت برای آرسنال برای ایجاد رهبری آنها وجود دارد. در دقیقه ۳۹، مصطفی از سمت چپ پس از ضربه آزاد به طور کامل پاکسازی نشد و Callum Chambers نصف توپ را به همراه هدف در رحمتش فرستاد.

 نیوکاسل-و-آرسنال-ریتمی-2.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-ritchie-2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193891 --> </div>
<p> ریچی پس از دفاع بدتری از آرسنال (<span class= AFP )

مدافع سپس روی یک گوشه Granit اژکا سر و کله زد و سپس جو ویلوک به طور کامل از ضربه زدن او در زمانی که در اولین لیگ برتر خود توسط Lacazette ارسال شد

در پاسخ مت ریتی شاهد یک گلوله کوچک به همراهقی مانده توسط چچ و ۲۵ درایو دیواری بود که در دقیقه ۶۶ به پرواز در آمد که مدت زمان فشار از طرف منزل بود که برای پیروزی کافی بود.

سرمربی ناهو مونترال در لبه محوطه جریمه خود ضعیف بود و به اسلمیانی، جایگزین نیوکاسل، که قدرتمند به سمت رهست حرکت می کرد، سقوط کرد و پرز به توپ ضربه زد و ریکی را به دست آورد، سپس یک ضربه شوت رهست را در فاصله ۱۰ کیلومتری Cech قرار دهید.

 Newcastle-vs-Arsenal-ritchie.jpg "title =" newcastle-vs-arsenal-ritchie.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6193886 --> </div>
<p> سنت جیمز پس از پیروزی ریچی (<span class= AFP )

به همراه ۱۵ دقیقه بعد، کوندی شکست خورد و شوت انحرافی او به عقب کشیده شد و سانتر آرسنال را به همراه چچ دوبه همراهره ضرب و شتم کرد.

کمی بعد از اینکه Kenedy به Slimani غذا داد، پریز را پیدا کرد و در مرحله دوم تلاش کرد که او را به سمت تور دروازه ببندد. به شما گفته آرسنال رفت و تینزاید خوشحال شد.

نیوکاسل (۴-۲-۳-۱): دوبوارکا؛ Yedlin، Lascelles، Lejeune، Dummett؛ شلوی، دیام؛ ریچی (مورفی ۸۶)، پرز (Joselu 77)، Kenedy؛ گیل (اسلیمانی ۶۳).

آرسنال (۳-۳-۳): چچ؛ Chambers (Maitland-Niles 78)، مصطفی، برگزاری، مونترال؛ Elneny، Xhaka، Willock (Welbeck 68)؛ آیوبی (۸۶ نکته)، لاذوست، ابه همراهمعیانگ

Ref: آقای آنتونی تیلور

در اینجا، برای همه بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های اطراف دنیای ورزش دنبه همراهل Instagram Sport Instagram

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم