• نوشته‌های تازه

 • منچسترسیتی پس از شوک برنده یونایتد، قهرمان لیگ برتر شد فوتبه همراهل

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  وینسنت کمپانی به تساوی تیم های منچستر سیتی خود برای حفظ عنوان لیگ برتر خود پس از شکست منچستر یونایتد به سمت پایین، وست بروم، مردان پپ گواردیولا را به عنوان قهرمانان تایید کرد.

  به همراه اینکه Kompany در خانه خانوادۀ همسر خود تماشا می کند و پس از پیروزی ۳-۱ پیروزی مقابل تیم تاتنهام در روز شنبه شب، به این معنی بود که یونایتد به همراهید از شکست در برابر آلبیون جلوگیری کند تا این مسابقه زنده را حفظ کند، هدف جی رودریگز در اولدترافورد، طرف دیگر منچستر برای سومین به همراهر در هفت فصل.

  "شما نمی توانید آنها را به رسمیت شناخته شده – من موفق به کسب سه، اما بسیاری وجود دارد که من نیز از دست رفته هست، گفت:" Kompany. "امروز من خوشحال هستم و من فکر می کنم تیم های من به نظر کمی از آنها چشم پوشی می کنند اما من می خواهم ببینیم که واکنش امروز چه خواهد بود. من هرگز این عنوان را حفظ نکردم و می خواهم ببینم آیا این تیم این را انجام داده یا حتی موفق تر هست. "

  او اضافه کرد: "این احساس زمانی که من امروز صبح بیدار شدم احساس کردم، اما دوست ندارم منتظر بمانم و یک تیم را از دست بدهم، اما امروز کمی تجربه دیگری بود. وست بروم یک تیم خوب هست و آنها سزاوار آن نیستند که به اندازه کافی پایین به همراهشند و به این ترتیب شما متوجه شدید که چیزی اتفاق می افتد. این یک تکه مجموعه و یک گل دوست داشتنی از رودریگز بود، از شما تشکر می کنم. این یک احساس عالی بود "

  گواردیولا که در روز شنبه گفت که او به جای تماشای مسابقه گلف به همراهزی می کند، می تواند مدال برنده جایزه لیگ برتر را به کسانی که در بوندسلیگا به همراه به همراهیرن مونیخ و لالیگا به همراه به همراهرسلونا ادعا کرده هست اضافه کند. به همراهزیکنان شهر، کوین دی بروین، پیام های جشن در توییتر نوشته اند: "فصل به همراهورنکردنی برای ما. بسیار خوشحالم که امسال قهرمانان ما را به همراه ما تماس بگیرد »

  تأیید پیروزی عنوان به عنوان یک پایان در پایان طلسم سخت برای شهر، که در آن آنها در دربی منچستر از دست داده و از خروج لیگ قهرمانان به دست لیورپول رنج می برد. به همراه تکمیل کار پس از ۳۳ به همراهزی، شهر به دستاوردهای یونایتد، که همچنین تاج را به همراه پنج مسابقه در سال ۲۰۰۱ تسلیم کرد، شبیه سازی کرد.

  منچستر یونایتد، خوزه مورینیو، گفت که قوام قهرمانی این عنوان را به دست آورده هست. "منچسترسیتی عنوان این عنوان را به دست آورد، زیرا آنها بیشتر از هر فرد دیگری به دست آوردند، زیرا دیروز بر تاتنهام پیروز شدند، زیرا در طول فصل فقط دو به همراهزی را از دست دادند".

   منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر برای سومین به همراهر در هفت فصل "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/3dc7838d6c7939935831ad3cbc4a4bed4e0d4968/90_375_3870_2322/master/3870.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=ac910a226ee050ef102681509d601a94 "/ > </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  منچسترسیتی سومین به همراهر در هفت فصل قهرمان لیگ برتر هست. عکاس: لورنس گریفیتس / گتی ایماژ

  کوین دروین
  (@ DeBruyneKev)

  فصل به همراهورنکردنی برای ما. بسیار خوشحالم که امروز قهرمانان ما را به همراه ما تماس بگیرید pic.twitter.com/Ulvw5zQyaa


  ۱۵ فوریه ۲۰۱۸

  گواردیولا پس از پیروزی مقابل تاتنهام که او را به آستانه جایزه ی ۲۰ خود رساند، گواردیولا درصفحه ی منتهی به فصل یازدهم چلسی را به عنوان لحظه ای که طرفین اعتقاد داشتند می توانند پیروز شوند، پیروز شدند.

  "ما در بسیاری به همراهزی ها خیلی خوب به همراهزی کردیم." "من فکر می کنم پیروزی در هستمفورد بریان به ما اطمینان داد که ما می توانیم آن را انجام دهیم. فصل گذشته در برابر طرفداران خیلی خوب نبود – ما چند به همراهزی را به دست آوردیم. علیه آخرین قهرمانهایی که به ما اعتقاد داشتند که ما توانستیم آنجا برویم و به همراهزی کنیم. اما به طور کلی ما خیلی پایدار بودیم. ما اهداف را قبول کردیم، اما مهمترین جزئیات اهداف شما نیست، اما شانسهایی که ما میپذیریم نیست. در هر به همراهزی کمی بود. "

  نگران کننده برای رقبه همراهی شهر، هیچ نشانه ای وجود ندارد که این نقطه اوج سفر آنها هست. همانطور که گواردیولا اشاره کرد، اکثریت تیم او جوانان خود را در کنار خود دارند و سرمایه گذاری های بیشتری در تابستان ادامه خواهد یافت. گواردیولا معتقد هست که هستانداردهای این فصل می تواند الهام بخش آینده به همراهشد.

  اما گواردیولا معتقد هست که کمبود نسبی برخی از به همراهزیکنانش ممکن هست در لیگ قهرمانان علیه آنها شمارش کند.

  "ما به همراه بچه هایی که خیلی جوان هستند برنده شدیم – گاهی اوقات به همراه بچه هایی که در لیگ قهرمانان سن دارند پیچیده هست. اما شاید این یک درس خوب برای به همراهشگاه فصل آینده بود. »

  "ما به همراهید سعی کنیم [to get better]. اگر شما خواندن آنچه که مردم در این هفته گفتند ما به همراهید به مقدار زیادی بهبود می یابند. شما نتیجه قضاوت می کنید اما نمی توان انکار کرد که در این فصل ما خوب بودیم. هر روز. برای پیروزی در ۱۸ به همراهزی در یک ردیف، شما به همراهید از لحاظ ذهنی قوی به همراهشید و امروز به من نشان داد که آنها قوی هستند. این مهم هست که به ما کمک کنیم که ایمان آوریم. منچسترسیتی مانند یونایتد یا چلسی یا آرسنال نیست. به همراهشگاه های بزرگ در انگلستان، بسیاری از غنائم و تاریخ بسیاری از آنها را پشت سر گذاشته اند، بنابراین گاهی اوقات شما به همراهید این کارها را انجام دهید تا به همراهور کنید: "وای! ما هم خوب هستیم"

  "البته این اتفاق نمی افتد که فصل آینده اتفاق بیفتد اما این هدف هست. ما توانستیم آن را یک به همراهر انجام دهیم و بدان معنی هست که شما می توانید دو به همراهر آن را انجام دهید. ما به همراهید فصل بعدی را بهتر کنیم. "

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم