• نوشته‌های تازه

 • منچستر یونایتد از منچستر سیتی به عنوان منچستر سیتی عنوان کرد | فوتبه همراهل

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  تنها شگفتی ممکن هست این به همراهشد که منچستر یونایتد، زمانی که آنها قادر به پخش این فراخوانی هستند، مسابقۀ عنوان را حفظ می کنند. آنها ۱۶ امتیاز را پشت سر منچستر سیتی، قهرمان لیگ برتر به تازگی به دست آورده اند. اختلاف هدف آنها ۳۱ تیم برتر از تیم پپ گواردیولا هست و قهرمانی نهایی در دهستان یک رقابت عنوان یک طرفه به عنوان یک تحقیر برای یک به همراهشگاه به همراه جاه طلبی های شوم خود.

  این تیم در خانه به همراه تیم قهرمان لالیگا در خانه شکست خورد و Old Trafford به سختی نیمی از به همراهزی را به ثمر رساند و به همراهزیکنان بسیاری از افرادی که تصمیم به ترک زودهنگام نداشتند، از آنها حمایت کردند. آیا این واقعا تیمی بود که ۳-۲ در شهر در یکی از به همراهزهای عالی فصل به دست آورد؟ تنها هشت روز پیش بود که به همراهزیکنان مورینیو می توانستند پیراهن خود را به دور از خفا در ورزشگاه Etihad بکشند. در حال حاضر آنها در اطراف مانند زامبی سرگردان بودند، خیس خورده در ریختن Mancunian، از دست دادن در برابر بدترین تیم در لیگ.

  مورینیو به همراهزیکنان خود را "اساتید فوتبه همراهل پیچیده" نامید اما پس از یکی از شگفت انگیزترین نمایشهای دو ساله اش، سخاوتمندانه بود. وست بروم در دسامبر سال ۲۰۰۷ در قله سقوط فرو رفت. پیروزی قبلی آنها در لیگ در ماه اوت رخ داد و در لیگ برتر تنها یک به همراهر دیگر در برابر بلکبرن روورز اتفاق افتاد، زمانی که یونایتد در برابر به همراهشگاه پایانی لیگ شکست خورد.

  حتی زمانی که جی رودریگز در هدف قاطعانه در دقیقه ۷۳ به گل رسید، نگرانی بود که کمبود مبه همراهرزه را از یک تیم ببیند تا فراموش شود که ۲۰ به همراهر این لیگ را به دست آورد. سر الکس فرگوسن از این انتظار می رود که هیچ دلیلی در جهان وجود ندارد که گل های او را به عنوان گلزن دیرینه خود به ثمر رساند اما نسخه فعلی آن نیست. یونایتد بدون هدف به سمت سوت نهایی حرکت کرد، هرچند به نظر می رسید که انگیزه ای برای نجات خود داشته به همراهشد. هزاران نفر قبل از پایان رسیده بودند. "منچسترسیتی، ما در لیگ شما را بردیم"، فریاد طرفداران غرب برم بود.

  بر این شواهد ممکن هست غرب بروم به همراهید به عنوان دارن مور را در فصل قبل در اختیار داشته به همراهشد. به همین ترتیب، آنها هنوز هم می توانند آخر هفته آینده را ترک کنند و پیروزی خود را به عنوان یک نتیجه تقریبه همراه عجیب و غریب از یک فصل دیگر به تدریج پنهان یاد می شود. به همراه این حال، نتیجه این طبیعت به همراهید فرصت شغلی مور را برای دادن فرصت شغلی تمام وقت به دست آورد و تنها کاهش ممکن برای متحدان این بود که ظاهرا مخالفانشان پس از خروج آلن پاردو بهبود چشمگیری داشته اند.

  به همین ترتیب برای پیدا کردن هر گونه بهانه ای قابل قبول برای یک تیم که به پایان رسید به همراه الکسیس سانچز، Romelu Lukaku، مارکوس راشفورد، آنتونی Martial و خوان ماتا در زمین، اما به سختی فرود آمد دستکش در میل، اما محدود مخالفان بود. مورینیو گفت که او می تواند عملکرد این طبیعت را "بویایی" کند، شکایت می کند که از زمان ضرب و شتم شهر، بدتر شدن زمین تمرین بوده هست. به همراهزیکنان او، به عبه همراهرت دیگر، شروع به انتخاب به همراهزی های خود کرده اند و، در مورد پل پوگبه همراه به طور خاص، تعجب نکرد که اگر مورینیو فتنه آرامش را برطرف کند


  تاکتیک پپ گواردیولا قهرمان لیگ برتر منچستر سیتی – ویدیو

  Pogba ممکن هست به چالش علیه شهر برسد، به همراه دو هدف در به همراهزپرداخت نیمه دوم یونایتد، اما زمانی که او می تواند به همراه این نوع اقتدار به همراهزی کند، به همراهعث می شود که او حتی بیشتر از اینکه او بتواند به همراه داشتن چنین نوعی لکه دار، آن را دنبه همراهل کنید. او ۵۷ دقیقه از وقتش گذشت و هیچ مخالفتی به همراه جمعیت نداشت، زمانی که مورینیو تصریح کرد که امضای رکورد تیم به همراهید خیلی زود برداشته شود. مورینیو در چنین روشی تاریک پس از آن بود تعجب نیست اگر Pogba جای خود را در برابر بورنموث در روز چهارشنبه و یا حتی در نیمه نهایی فینال جام حذفی در برابر تاتنهام در روز شنبه

  نه اینکه این همه تقصیر یک به همراهزیکن بود. در یک نقطه Pogba توپ ۲۰ متری در نیمه مخالف توپ بود و به دلیل عدم حرکت از هم تیمی های خود را تحریک کرد، او ستون های خود را در به همراهلای توپ قرار داده و برگزار شد دست خود را به اعتراض. متاسفانه، زمانی که یک به همراهزیکن به همراه توانایی های غیر معمول او می تواند به طرز بی نظیر به همراهزی کند، در هیچ موقعیتی نبه همراهید موعظه کند.

  وست بروم در نیمه اول، زمانی که داور، پل تیرنی، دادستان کریگ داوسون را به نفع شک و تردید برای یک چالش مجاز جعبه قرار داد که Ander Herrera را روی زمین گذاشت. بن Foster لوکاکو را به همراه دو جریمه خوب انکار کرد و زمانی که مهاجم یونایتد فرصتی برای عبور از وسط داشت فقط کنترل او بود. به همراه این حال، واقعیت برای یونایتد این هست که هرگز بخشی از به همراهزی وجود نداشت، زمانی که یک عملیات پشتی به دیوار برای یک تیم که قهرمانی را دارد، تبدیل شود.

  شایسته ترین شانس نیمه اول، جیک لیورمور بعد از ۱۱ دقیقه بود، زمانی که یک دست د David de Gea او را در زیر Stretford End انکار کرد. غرب بروم به همراه حس ماجراجویی به همراهزی کرد که به نظر می رسید میزبه همراهن آنها را متعجب کرد. رودریگز هدف قاطعانه به همراهزی را از یک گوشه بد دفاع کرد و به عنوان طرفداران طرفدار یونایتد، یک مهمانی چند مایل در این شهر تقسیم شد.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم