نمرات الکس کیلورن دو به همراهر به عنوان رعد و برق شیاطین در به همراهزی ۲

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

به همراهزی ۳ روز دوشنبه در نیوورک هست

آندره Vasilevskiy 41 عکس را متوقف کرد، محدود کردن شیاطین به هدف ناتمام نوکیشیچیهر در دوران به همراهزنشستگی، ششمین گلزنی شایستۀ سامی واتانن در دقایق دوم و بلیک کولمن سومین دوره هست که به همراه نتیجه ۵-۳ به همراه هشت دقیقه به همراهقی مانده هست.

دروازه کوری اسنایدر از زمین جدا شد تا شیاطین را در این به همراهزی به همراه ۱۰ به همراهزی ذخیره کند و نه در دوره نهایی.

پنج به همراهزیکن در پیروزی ۵-۲ رعد و برق در به همراهزی ۱ گلزنی کردند، فقط به همراه یکی از گل های این تیم از خط قرمز تیم کوخروف، هستیون هستامکوس و جی.تی میلر – خالص نسترن کوچروف به همراه کمی بیش از یک دقیقه به همراهقی مانده.

دومین و سومین خطوط تمپا به همراهی به همراهر دیگر بیشترین صدمه را به خود اختصاص داد، به همراه امتیاز دهی در ۱۲:۱۵ از دوره اول و Killorn، جانسون و Kucherov اضافه کردن اهداف در طول مدت سه دقیقه از دوم برای ساخت یک سرب ۴-۱٫ [۱ ۹۴۵۹۰۰۳]

هر دو اهداف Killorn به به همراهزی های قدرت رسید. دومین سری از کوچهاروف از چوب واتانن به شبکه خلبه همراهنان خراشیده شده هست.

عکس
    

            

        

بریدن کوبورن، مدافع میلز چوب و رعد و برق، شیاطین به همراهل را در روز شنبه در به همراهزی خود پیروز شد.
                        
             اعتبه همراهری
            کریس اوامیرا / اسوشیتدپرس

            

Vasilevskiy 29 از ۳۱ عکس در درب به همراهزکن را متوقف کرد و دوبه همراهره ظاهر شد در روز شنبه، هنگامی که شیاطین رعد و برق، ۴۴-۲۵ را برطرف کرد.

BRUINS 7، برگ MAPLE 3 دیوید پترناک یک هتلی کلاهبرداری و سه کمک برای میزبه همراهنی میزبه همراهن بوستون را برای به همراهزی دومین تورنتو را منفجر کرد و منجر به شکست Bruins به عنوان سرمربی دو به همراهزی به هیچ وجه در بهترین سری هفتمین کنفرانس شرق کنفدراسیون شد.

براد مارچاند و پاتریس برگرن هر کدام دارای چهار کمک برای Bruins بودند، و Toreey Krug سه بود. Tuukka Rask 30 عکس برای بوستون را متوقف کرد، و دیوید Krejci، ریک ناش، جیک DeBrusk و کووان میلر نیز گل.

دو شب بعد از اینکه فردریک آندرسن پنج گل در سری به همراهزوها به دست آورد، در ۱۲ دقیقه اول ۱۳ ثانیه، سه به همراهر دیگر به همراه پنج به همراهر زد تا قبل از جایگزین کردن کورتیس مکلینینی، که ۱۹ مورد از ۲۳ گلوله را به همراه او کنار گذاشته بود

PREDATORS 5، AVALANCHE 4 هدف خالی خالص رایان هارتمن به همراه ۱:۰۹ چپ به پایان رسیده هست که برنده هست به عنوان شکارچیان از Colorado در نشویل برگزار شد برای دو به همراهزی به به همراهزی- هیچ رهبری در سری اول کنفرانس غربی کنفرانس خود نیست. پس از اینکه هارتمن سربه همراهزان را به عنوان سرمربی ۵-۳ برد، الکساندر کرفوت کلرادو را به ۵-۴ برد و ۳۵٫۸ ثانیه به همراهقی ماند. اما Avalanche نمیتواند یک گلوله دیگر را از دروازه به همراهن Pekka Rinne بگیرد.

کوین فیالا هدف و کمک داشت و ویکتور Arvidsson، رایان جوهانسن و آستین واتسون یک گل به ثمر رساندند. P. K. Subban و Mattias Ekholm هر دو دارای دو دستاورد برای نشویل بودند که به طور مستقیم ۱۲ برابری کرده اند. رین ۲۶ ساله را ذخیره کرد ناتان مک کینون یک هدف و کمک داشت و گابریل بورک و گابریل لندسکوگ هر یک برای کلرادو گلزنی کردند.

SHARKS 3، DUCKS 2 لوگان کوتیر یک هدف و کمک داشت، مارتین جونز ساخته شده ۲۸ موجب صرفه جویی و سان خوزه دوبه همراهره در جاده ها فوق العاده، ضرب و شتم آناهیم به رهبری Wo-games-to-هیچ در سری اول کنفرانس های کنفرانس غربی کنفرانس.

مارکوس Sorensen و توماس هرتل نیز برای کوسه ها، که از زمان اجرای فینال جام هستنلی در سال ۲۰۱۶ به یک عملکرد منظم و منظم سازماندهی کردند، در حال حرکت به نیمه راه برای اولین پیروزی خود در سری به همراهزی های فستیوال هستند. کوسه ها نیز در مرحله نخست پیروزی های خود در سری مسابقات آناهیم قرار دارند.

هامپس لیندلفم یک هدف و کمک به اردوها را داشت که هوندا را به همراه افتتاحیه صفر دوم در رده پنجم خود در سومین به همراهزی خود در ۵ به همراهزی اخیرشان ترک کردند.

یاکوب سیلفوبرگ در دقیقه نخست به گل رسید و جان گیبسون به ترتیب ۳۲ گل به ثمر رساندند که آناهیم در ۹ به همراهزی اخیر خود در ۹ به همراهزی خانگی به ۳-۶ رسید.

به همراهزی ۳ دوشنبه شب در سن خوزه

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم