نواك جوكوویچ در آندره آگاسی به عنوان به همراهزیكن جدید در مونت كارلو به همراه كروز از طریق دور افتتاح شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

نواک جوکوویچ اولین به همراهزی خود را برای سه ماه در این به همراهزی در روز دوشنبه به دست آورد و گفت که پیروزی او به همراه ماریان ویجد، مربی قدیمی او، پس از جدایی به همراه آندره آگاسی، "شروع تازه" خواهد بود.

جوکوویچ، که فقط ۵۶ دقیقه نیاز داشت، برای ضرب و شتم همکارش دوسن لایوویچ ۶-۰، ۶-۱ در دور اول مأموریتهای مونت کارلو، همچنین گفت که او بدون درد برای اولین به همراهر در دو سال بعد به همراهزی می کند جراحی برای درمان مشکل آرنج رهست که او را از دادگاه برای شش ماه گذشته سال ۲۰۱۷ نگه داشته هست.

"جوکوویچ بعدا گفت:" این شروع خوبی برای مسابقات بود. " "به همراه توجه به اینکه من به همراهزی های زیادی را انجام نداده ام، فکر می کردم که من خوب به همراهزی کردم"

جوکوویچ، که به همراه این وجود گفت که او هیچ توافقی برای ادامه کار به همراه وایده را پس از این مسابقات ندارد، در ۲۰ ماه گذشته تنها دو عنوان جزئی را به دست آورده هست. او پس از شرکت در این مسابقات در سال گذشته از زمان شرکت در تجمع به همراه تیم مربیگریش، از جمله وایده، زمان بسیار ویژه ای داشت.

دنیای سابق دنیای اول، به همراه افتتاح سال گذشته فرانسوی، به همراه Agassi شروع به کار کرد، اما به همراه مشکل آرنج او مبه همراهرزه کرد و دوبه همراهره پس از ویمبلدون به همراهزی نکرد.

او در به همراهزپرسی از به همراهزپرسی هسترالیا در ماه ژانویه، جاکوویچ در هنگام رهایی از هون چانگ در دور چهارم متحمل درد بیشتر شد. او بعدا عمل جراحی کرد، اما زمانی که در ماه گذشته به همراهزخوانی دیگری داشت، به تارو دانیل و بنویت پائر در به همراهزی های به همراهز خود در آبهای هند و میامی دست یافت.

جوکوویچ گفت که او سال گذشته توصیه شده بود که جراحی انجام ندهد اما بعدا لازم بود. او اعتراف کرد که ممکن هست او پس از عملیات به سرعت به سر برود. او گفت: "آرنج به همان اندازه که در هفت روز گذشته نبود، خوب نبود." "بعد از دو سال من نهایت می توانم بدون درد به همراهزی کنم"

آگاسی در ماه گذشته گفت که او و جوكوویچ "بیش از حد اغلب خود را پذیرفته اند كه مخالفت می كنند". به همراه این حال، جوکوویچ تمایلی به جزئیات بیشتر در مورد دلایل تقسیم آن نداشت. او گفت: "ما فقط تصمیم گرفتیم که بهتر از این هست که بخواهیم راه را بپذیریم، زیرا هر دو طرف احساس کردند که برای من و برای آنها بهتر هست".

 gettyimages-807686880.jpg title title = "gettyimages-807686880.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5607046 --> </div>
<p> آندره <span class= آگاسی تقسیم از جووکویچ پیش از فصل جدید (گتی)

جهان شماره ۱۳ تأکید کرد که روابط مربیگری او به همراه آگاسی هرگز به صورت رسمی نیست. او گفت: "ما تعهدی نداشتیم." "ما قراردادی نداشتیم. او به طور رسمی به همراه من کار نمی کرد. او به من کمک کرد. او واقعا واقعا مایل بود که به من کمک کند و به من مشاوره بدهد و تجربه من را به همراه من به اشتراک بگذارد. »

جوکوویچ گفت که به همراه هم Agassi و Stepanek همکارانش، که در پایان سال گذشته به همراهانش پیوستند، به همراه هم دوست بودند. صرب که حتی زمانی که موافقت کردند که Agassi را ترک کنند گفته بود که همیشه به همراهید به همراه او تماس بگیرد.

"جووکویچ گفت:" من می توانم او را هر روز به همراه او صحبت کنم، از راهنمایی ها و مشاوره ها بپرسید یا چیزی را به اشتراک بگذارم. " "هشت یا نه ماه گذشته به همراه آندره فقط به همراه مقدار چیزهایی که من آموخته ام بسیار شگفت انگیز بود، نه فقط در مورد تنیس بلکه زندگی به طور کلی. برای آن من بسیار سپاسگزارم "

وایدا در سال ۲۰۰۶ مربیگری جوکوویچ را آغاز کرد و قبل از عقب نشینی، زمانی که صربها به بوریس بکر دست زدند. جوکوویچ گفت: "من فکر می کنم این یک شروع تازه برای هر دو ما هست." "دلم برایش تنگ شده هست. من احساس می کنم که او از دست من – یا تنیس، و یا هر دو. ما هر دو از ۱۰ روز گذشته تمرین زیادی داشتیم.

"او من را بهتر از هر مربی تنیس که من به همراه آن کار کرده ام. او یک دوست هست او کسی هست که میتوانم چیزهای زیادی را به همراه آن به اشتراک بگذارم، اینکه آیا آن حرفه یا زندگی خصوصی هست. او همیشه برای من هست. او مرا بیرون می فهمد او می داند که من نیاز دارم تا به سطح به همراهلاترین سطح به همراهزی برسم. »

جوکوویچ افزود: "ما هیچ تعهدی در دراز مدت به همراه یکدیگر نداریم. ما فقط می خواهیم ببینیم که در این مسابقات چگونه هست. تا کنون بسیاری از چیزهای مثبت و احساسات مثبت – هر جلسه تمرین و امروز در دادگاه بوده هست. امیدوارم بتوانیم مسیر درست را ادامه دهیم. "

در یک روز بعد از ظهر بهار سال نو در Cote d'Azur جیکوویچ از زمان شروع به همراهزی مقابل لایوویچ، هم تیمی دوست و هم تیمی دیویس نگاه کرد. اعتماد به نفس او در نحوه برنده شدن دومین مسابقه به همراه یک گلوله ی زیبه همراه محسوب می شد.

به همراه توجه به مشکلات آرنج او، اقدام به خدمت خود را کوتاه کرد، جوکوویچ در طول به همراهزپرسی هسترالیا به راحتی به آن نگاه نکرد. به همراه این حال، در اینجا، او ظاهرا به همراه آزادی بیشتری سروکار دارد. مطمئنا هیچ مشکلی به همراه سکته های زمین او وجود ندارد، زیرا توپ را به همراه قدرت و دقت در می آورد.

 جاراد دونالدسون "title =" جاراد دونالدسون "/> </div>
<p> <!-- END scald=6195786 --> </div>
<p> جاراد دونالدسون در برابر یک همجنسگرا به همراه یک تماس (گتی) </p>
</p></div>
<p> لایوویچ، که هرگز در دو به همراهزی قبلی خود در این مسابقات پیروز نشده هست، در سراسر آن غلبه کرد. دنیای شماره ۹۳ تنها در هشت امتیاز به دست آورد و تنها در ابتدای دوم تنها به همراهزی خود را به دست آورد که جوکوویچ از مرحله دوم به مرحله دوم رسیده بود و در آن به همراه Borna Coric کرواسی روبرو خواهد شد. </p>
<p> در عین حال، جاراد دونالدسون در یک حمله عصبه همراهنی به همراه داور Arnaud گابه همراه در دوران شکست ۶-۳، ۶-۳ آمریکا به آلبرت راموس وینولاس درگیر شد. دونالدسون پس از یک اختلاف بر سر یک تماس تلفنی در برابر گابه همراه فریاد زد و خوهستار دیدن یک سرپرست تور بعد از نقض کد شد. </p>
<p> <strong> <em> در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های اطراف دنیای ورزش، به طور مستقل ورزشی در Instagram دنبه همراهل کنید. </em> </strong> </p>
<p>                              <meta itemprop=
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم