• نوشته‌های تازه

 • پس از نگه داشتن یک ورق نیمه دوم نیمه نهایی در سواحل حمام

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  نیمه دوم دیگر، یکی دیگر از کارهای نیمه دوم ثبه همراهت نیمه نهایی از سارایسنها بود، زیرا آنها هفته دوم پیروزی خود را در خط سیر خود نگه داشتند و امتیازات ۲۹ امتیاز بدون نتیجه را برای ضربه زدن به حمام ۴۱-۶ و جایگاه خود در نیمه نهایی لیگ برتر برگزار کردند.

  هفته گذشته Northampton Saints که در انتهای ۵۶ امتیاز بدون پاسخ قرار داشت، در حالی که سارایسن بعد از هستراحت ظاهر شد، و این موضوع در مورد Allianz Park هم بسیار مشابه بود، صفحه نمایش کامل نیمه دوم اوایل تلاش می کند از Schalk Brits و لیام ویلیامز سرریس را هدایت کند که آنها تسلیم نخواهند شد و اگرچه دو مجازات ریش پریستلند در این دیدار به همراهزرسی ها را حفظ کردند، نمرات نیمه دوم از ریچارد ویگلسورث، اوون فرل، شالک برگر و بن اسپنسر، پیروزی و جایی در چهارمین جشنواره نهمین سال متوالی.

  سارا سانز ۱۰ امتیاز پیش از پنجمین جایگاه نیوکاسل را به خود اختصاص می دهد و به همراه این که Falcons هنوز رتبه چهارم لیگ برتر را نداشته هست، آنها نمی توانند از چهارم نهایی به همراهقی بمانند و پیروزی دیگری در برابر لندن ایرلندی در نیمه نهایی به پایان رسید. یک نیمه نیمه خانگی نیز هست برای حمام نتیجه نتیجه فصل بدبختی هست که به خوبی از انتظارات کاهش یافته هست، و در حالی که از لحاظ ریاضی آنها هنوز هم می تواند Gloucester پیگات به ششم و یک مکان جام اروپا قهرمانان، آنها دو برنده جایزه مورد نیاز هست و چشم انداز آن به نظر می رسد در مورد به احتمال زیاد به عنوان امید آنها برای برنده شدن در این برخورد یک طرفه.

  ساراکن ها می توانند برای به همراهزگشت آهسته به Allianz Park ببخشند؛ پس از گذشت هفت هفته پس از سفر به ورزشگاه لندن و دوبلین در هستراحتگاه های خانگی خود، به ورزشگاه نورتمپتون و اکستر نپردازند. اما آنها به زودی به گل های خود حمله کردند و اگر از مت به همراهناهان دفاع نکنند، حمام به راحتی می توانست در دقیقه ۱۲ به زمین افتاد.

  این به همراهزی از یک به همراهزی ناچیز خود منحرف شد و فرانسیس لاو، فرار کرد که پاس کریستی ویلیز، کریس ویلیز را به نمایش گذاشت، و ظاهر ۲۵۰ ساله خود را برای این به همراهشگاه به نمایش گذاشت. آمریکایی که توسط Banahan ردیابی شده بود، به همراه الکس لوزووسکی غذا می خورد، اما به همراهل به همراهلایی قادر به عقب نشینی و مقابله به همراه پوشش بود، به همراه این وجود مجازات برای غلبه بر ناپدید شدن. اما اگر Banahan احساس کرد که او یک هشدار احتمالی برای ضربه زدن به هدف را نجات داد، Saracens ایده های دیگر داشت.

   schalk-brits.jpg "title =" schalk-brits.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6194156 --> </div>
<p> <span class= Schalk بریتانیا به ثمر رساند برای Saracens (گتی) افتتاح شد

  دو به همراهر سمت خانه به سمت گوشه سمت چپ رفت و دو به همراهر حمام همه چیز را در توان خود به کار گرفت تا آنها را از طریق روش هایی که داور کارل دیسکون غیرقانونی می دانست، متوقف کند. اما از سومین ضربه به لمس، این به همراهر در سمت رهست، ۱۳ نفر بسته Bath را به انقبه همراهض زد و از طریق Schalk بریتانیا به گل زدن به همراه فرل تبدیل شد.

  برای حمام، فصل بسیار ناامید کننده ای هست که به خوبی در چهار سطح برتر قرار گرفته هست. برای بخش های بزرگ نیمه اول، برخی از راگبی های خوب، به ویژه از طریق دوئل ولز Taulupe Faletau و Aled Brew به همراهزی کردند، و آن دو کسانی بودند که به شدت به ایجاد فرصت های شغلی برای اولین به همراهر از حمام متصل شدند. حمام را به سمت نیمه خود چرخانده و به سمت Brew رفت و به داخل شان میتلند رقصید و به صورت واضح پخش کرد. به همراه بت Tapuai در خارج از او، Brew تصمیم به رفتن به تنهایی و ۱۵ ثانیه بعد، حمام زیر پست خود را. گذرگاه فریب خورده Priestland به فرانسیس لاو به زمین افتاد، و ویلیامز از بین برد تا توپ را جمع کند و ۸۵ متر بدون رها کند.

   liam-williams.jpg title = "liam-williams.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6194146 --> </div>
<p> لیام ویلیامز به همراه امتیاز دادن یک سعی کنید یک ثانیه برای ریچارد <span class= Wigglesworth (گتی)

  فارل نمیتوانست تبدیل را اضافه کند و حمام به اعتبه همراهر آنها، به شدت به همراه جدیت مواجه شد، اما تنها دو مجازات Priestland برای نشان دادن آن – هر دو در جلوی پست زمانی که Saracens فوت کردند. اما پس از آنکه Faletau از روی نقطه ضعف خود در خط ۱۰ متر خود، فالوتو را شکست، به همراه گذشت از طریق اجازه می دهد Brew آن را به Saracens 22 قبل از تغذیه Ka Fotuali'i. نکته جالب توجهی که در گوشه ای به گوش می رسید، فقط برای به همراهزیابی نیک ایسیوکه – که به طور مخفیانه در برابر تام الیس نگهداری می شد – به لمس او ضربه زد، زیرا او برای خط امتحان تلاش کرد.

  حمام فقط قادر به نگه داشتن Saracens بود به نیمه وقت، به همراه Farrell ضربه زدن به مجازات که فقط فقط پاک کردن عبور از ۳۵ متر به عنوان او را به به همراهد لرزان، اما این خواهد بود که به همراهد که می تواند چنین تاثیری در شروع نیمه دوم یک ضربه ضعف ضعفی از Priestland آویزان شد و تمام ۱۰ متر ساخته شد، به همراه Maitland شارژ آن بر روی آن را به خارج به ویلیامز منتقل شد و پاپ هوشمندانه خود را از عرشه ارسال ریچارد Wigglesworth بیش از پیش در داخل پنج دقیقه از راه اندازی مجدد.

   ben-spencer.jpg title = "ben-spencer.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6194141 --> </div>
<p> بن اسپنسر امتیاز را به همراه ششمین سعی (گتی) </p>
</p></div>
<p> فقط برای حمام بدتر می شود، به همراه فرل از کشتن پریستلند عبور می کند تا خط ۱۰ متر خود را به راه دور برساند و نقطه ی جایزه را که به طور موثری در محل نیمه نهایی سارایسن قرار دارد، دفاع از پرواز نیمه عبور از Fotuali'i عبور از هدف بود و مجبور Priestland مجبور به به همراهزگشت خود را به دفاع. </p>
<p> به همراه پیروزی در کیسه، سارا سانز تا حد زیادی پا را از گاز گرفت، به همراه این حال، حمام هرگز به نظر نمیرسد، تا زمانی که پنجم اجبه همراهری نتواند در دقیقه ۷۲ وارد شود. به همراه Saracens تخفیف جایگزین خود، پاهای تازه ساخته شده تاثیر مورد نظر و پس از آن برخی. در ابتدا، مایکل رودز – برای اولین به همراهر پس از مجروح شدن در آخر به همراهزی او در تاریخ ۱۳ ژانویه مجروح شد – به دانکن تیلور، که به نوبه خود ریچارد برینگتون را یافت و پشت سر گذاشت قدرتمند از طریق فضای متوسط ​​تولید شده برای Schalk برگر به عقب افتاد در سمت رهست. </p>
<p> و تنها زمانی کافی بود که الکس گود به دفاع از والس و راه اندازی Ben Spencer در زیر پست ها، به همراه تبدیل تبدیل Farrell به ضرب گلوله پیروزی شدید </p>
<h2> تیم </h2>
<p> <strong> Saracens: </strong> لیام ویلیامز؛ سین مایتلند، الکس لوزوکی، براد به همراهریت (دونکان تیلور، ۵۷ ساله)، کریس ویلس (الکس گود، ۵۶)؛ اوون فارل، ریچارد ویگلسورث (بن اسپنسر ۵۷)؛ Mako Vunipola (ریچارد Barrington، ۵۹)، Brits شالک (جیمی جورج، ۵۱)، خوان فیفیال (Kieran Longbottom، ۵۹)؛ دومینیک روز، جورج کوریز؛ نیک ایزیکو (بن ارل، ۶۸ ساله)، شالک برگر، جکسون وری (مایکل رودز، ۵۶). </p>
<p> <strong> حمام: </strong> جیمز ویلسون؛ مت بناهان، جاناتان جوزف (تام هومر، ۲۸ ساله)، بن تاپوی (فردی برنز، ۵۷ ساله)، Aled Brew؛ ریس پریستلند، کان فتوتالی (حداکثر سبز، ۷۴)؛ بنو اوبه همراهنو (لوکاس نگوئرا، ۵۶ ساله)، تام دان (جک واکر، ۵۶ ساله)، شاون نایت (ویکتور دالماس، ۵۶)؛ چارلی اولز، الیوت هستوک (جیمز فیلیپس، ۵۶)؛ تام الیس، فرانکوئیس لو (Paul Grant، ۷۴)، Taulupe Faletau </p>
<p> <strong> داور: </strong> کارل دیکسون </p>
<p> <strong> Att: </strong> 10،۰۰۰ </p>
<p> <strong> <em> در اینجا، برای همه بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان ورزش، به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram هست. </em> </strong> </p>
<p>                              <meta itemprop=
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم