• نوشته‌های تازه

 • گیرنده آزاد کابوی ها Dez Bryant

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  عکس
      

              

          

  گیرنده وسیعی از کابوی ها دز برین برای خرد شدن در برابر لبه گیر لنگر انداز لاک داریوس گونتر در نیوف. ل. پلی آف در ژانویه ۲۰۱۷٫
                          
               اعتبه همراهر
              کوین جیرج / USA Today Sports، از طریق رویتر

              

  Dez Bryant، گیرنده ستاره آتشین دالاس کابوی ها، در روز جمعه منتشر شد.

  "این تصمیم آسان نیست." مالک جریکو، جری جونز بیانیه به همراه چند مشخصه

  "در نهایت، ما تعیین کردیم زمان رفتن به یک مسیر جدید هست."

  بریانت، ۲۹، یک به همراهزیکن پرشور شناخته شده برای جلب توجه برجسته هست. او بعد از تصمیم گیری در توییتر فعالیت کرد و گفت: "کشور کابوی من به شما نیاز دارم که این را بدانم تصمیم من نبود. من همیشه عاشق تو هستم برای همیشه Dallas در قلب من. "

  او همچنین اشاره کرد که او ممکن هست به دنبه همراهل ثبت نام به عنوان یک عامل آزاد به همراه یک تیم در N.F.C. به گفته وی، او امیدوار هست که دو به همراهر در برابر کابویها به همراهزی کند.

  این تصمیم پس از یک جلسه بین بریان و جونز در روز جمعه اعلام شد.

  انتشار بریانت، ۸ میلیون دلار کابوی ها را به همراه ارزش اتاق به همراهزنشستگی او به دلیل قرار دادن حقوق پایه ۱۲ میلیون دلار برای فصل ۲۰۱۸ بود.

  پیش نویس مرحله اول دور از ایالت اوکلاهما، بریانت یک به همراهزیکن سه نفره Pro Bowl هست که هفت فصل را در دالاس گذراند. او در سال ۲۰۱۴ در لندن به سر می برد. پس از یک فصل که در آن توسط جراحات محدود شده بود، او در سال ۲۰۱۶ عقب نشینی کرد و در فصل گذشته هر به همراهزی را انجام داد و به همراه ۸۳۸ متری و شش تاکسی به پایان رسید. اما او همچنین در میان رهبران لیگ در قطره به همراه شش بود.


      
  ویدیو از دز برین ساختن زمین لرزه زنگ زده ویدیو توسط NFL

  او در جریان اختلاف در به همراهزیهای سال ۲۰۱۴ در برابر خلیج گرین بکر قرار داشت، زمانی که به نظر میرسید که در پایان فصل چهارم نهایی از زمین عبور کند در به همراهزی نزدیک اما بعد از به همراهزبینی، تصور می شد که او پس از فرود بر روی زمین، بخشی از قوانین گرفتن مقابله به همراه طولانی مدت نگرانی N.F.L. موفق به کنترل توپ نشد. کابوی ها به همراهزی را از دست دادند.

  ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم