• نوشته‌های تازه

 • Saracens در به همراهزی به همراه پیروزی بر حمام به عنوان جوزف آسیب مچ پا رنج می برد | ورزش

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  یکی دیگر از ناامیدی بعد از ظهر برای حمام، و نه یکی از بزرگ برای انگلستان به همراه جاناتان جوزف hobbling کردن به همراه مچ پا آسیب دیده هست که ممکن هست او را در سفر تابستان آفریقای جنوبی را به خطر اندازد.

  برای سارایسن، یک پیروزی نقطه قوت محض بود، جایگاه خود را در به همراهزیهای فصل نهم در یک ردیف تأیید کرد، اما کنترهست بین به همراهزاندیشیشان و رکود بی نظیر حمام، نمیتوانست شدیدتر به همراهشد.

  مدیر دزدی راگبی، تاد بلاددر، در مورد یوسف امیدوار بود اما او بعد از رفتن در نیمه اول جای خود را روی نیمکت گذاشت و او در روزهای آینده ارزیابی خواهد شد. بلاددر گفت: "او مچ دست خود را به خوبی خفه کرده هست. "امیدوارم خیلی جدی نبه همراهشد"

  قطعا این یک ضربه دیگر برای حمام در یک فصل پر از آنها هست. آنها در حال حاضر بدون سه گانه انگلیس آنتونی واتسون، سمسا Rokoduguni و سام Underhill نیستند و چهارمین پیروزی متوالی آنها را در هشتم سپری می کند و در فصل بعد رگبه همراهری چلنج کاپ را از بین می برد.

  همه گفته اند که یک کمپین کاملا خسته کننده بوده و کار Blackadder قطعا در خطر هست به همراه توجه به مدیران راگبی در چهار تیم زیر حمام همه سر و یا به سمت خروج. او گفت: "اگر کسی تصمیم بگیرد، این چیزی نیست که من بتوانم کنترل کنم."

  به نظر نمی آمد که حمام کیفیت چشمگیری را نشان ندهد، اما در پایان توسط یک طرف سارنزن که به خوبی به جوش می آید، درس های خوبی به او داده شد. هر دوی آنها در مرحله اول تلاشهای خود را در مورد ثروت داشتند، یا به جای اینکه برای حمام بمیرند. پاس منفعت از فرانکوئیس لو در نهایت منجر به امتحان شالک بریتز شد، از طریق سه مجازات به لگد زده شد.

  اوون فارل تبدیل شد و این پوشش محافظتی بود که به طور غیرمستقیم به لیام ویلیامز منجر شد. Aled Brew پشت سر گذاشت سمت چپ اما واقعا به همراهید به Ben Tapuai بیرون از او منتقل شد. پس از به همراهزنشستگی حمام، پاس Rhys Priestland به سمت دروازه بی اطلاع از سمت خود ضربه زد، Nick Isiekwe توپ جمع و جور را جمع کرد و ویلیامز را به زمین نزدیک تقسیم کرد.

  مشارکت چشمگیر در Isiekwe هنوز به پایان رسیده هست. Taulupe Faletau کلاس خود را به همراه شکستن اسکیزوفرنها سمت چپ و جذابیت جذابی در داخل Brew نشان داد. او به خارج از Kahn Fotuali'i به همراهزگشت، که به نظر می رسد نمره تا آخرین حلقه Isiecwe او را از به همراهزی خارج شد – مداخله هر چند به عنوان قابل توجه به عنوان Underhill برای انگلستان علیه ولز.

  دو مجازات پریستلند دست کم به حمام بر روی هیئت مدیره منتقل شدند اما فارل یکی از خود را به به همراهد تقریبه همراه قبل از نیمه نهایی و به همراه شرایطی که به نفع آنها بود در نیمه دوم سارایسن ها از طریق چرخدنده ها راندند. ریچارد ویگالسورث قبل از اینکه فرل از پاساژ پریستلند عبور می کرد، در گوشه سمت رهست حرکت کرد و از جایزه جایزه گرفت.

  شالک برگر و بن اسپنسر برای پنج و شش به همراهزی در دست بودند، در حالی که سارایسن ها از ماه ژانویه به مایکل رودز به همراهزگشتند. در حقیقت، آنها توانایی شلیک بسیار به همراهلایی برای حمام داشتند و شما به همراهید تعجبی نکنید که چرا مكو وونپیولا زمانی كه بخاطر هستراحت بین لیگ برتر و اتحادیۀ فوتبه همراهل راگبی بود، به همراهزی كرد. او دوبه همراهره عالی بود، اما شما احساس سارسنز را بدون او خوب بود.

  او و دیگر تیم ها حداقل یک هفته در حال حاضر، و سپس آنها را تنظیم به بیلی Vunipola به همراهزگشت به اختیار خود را برای اجرا. Exeter سرعت را تنظیم می کنند اما Saracens می خواهند برخی از توقف ها را انجام دهند. مدیرکل سارینز راگبی، مارک مک کول، گفت: "عزم واقعی برای پایان دادن به فصل خوب هست." "ما در موقعیت خوبی قرار داریم، به نظر می رسد که مردم هم در زمان مناسب هم سالم به همراهشند."

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم