West Ham United v Stoke City: لیگ برتر – زندگی می کنند! | فوتبه همراهل

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

بنابراین عنوان تصمیم گرفته شده هست، چهار نفر در فصل پنجم چلسی سالم هستند و طرف آنتونیو کانت شش امتیاز پیش از آرسنال در ششم هست. هفتمین به همراهیرنی به همراه ۹ امتیاز از لستر در هشتم قرار دارد. تا آنجا که مهمترین کسب و کار نیمه نهایی انجام می شود، فصل لیگ برتر به پایان رسیده هست.

بنابراین، به جز آن دسته از تیم هایی که درگیر آن هستند، به نفع همه هست، تا قهوه تلخ را تا انتهای تلخ نگه دارد. این به همراهزی برای هر دو طرف مهم هست، اما جهان می خواهد، مهمتر از به همراهزی، ماه کامل از آنها، نیازها و شایستگی ها را داشته به همراهشد. امشب یک پیروزی خانگی به همراهعث می شود تا وات هام به ۳۷ امتیاز و ۱۲ امتیاز برسد و آنها را به لبه های خاصی از ایمنی برساند. البته برای آنها، البته – مخصوصا به همراه چهار تست تست قبل از دیدار اورتون در فصل پایانی – اما نه برای هر کس دیگری. خنثی به همراهید به عنوان تیم های بسیاری که ممکن هست برای رفتن به روز نهایی در معرض خطر فاجعه، و به ویژه برای یک تثبیت در آن روز که دو رقم مبه همراهرزه، اما هنوز نه کاملا محکوم به در برابر یکدیگر – Swansea v هستوک – یک برنده یا مجلل دیدنی هست. امشب پیروزی هستوک را در چهار نقطه قابل دستیابی از مخالفان خود و در میان سه قوها، و مبه همراهرزه خواهد بود.

متاسفانه رکورد دورهای هستوک در بدترین حالت در این بخش هست – تنها در ماه اکتبر یک پیروزی به دست آمد، و در مجموع یک هشت امتیاز ناچیز بود. فقط یک پیروزی از هر نوع، در هر رقابت، در یک اجرا مضحک از کریسمس بوده هست. تفاوت هدف آنها بدترین در تقسیم، از راه دور هست. به طور خلاصه، آنها زبه همراهله هستند. اما هنوز امید وجود دارد، هرچند پل لامبرت آگاه هست که اکنون زمان نابودی هست:


من هرگز در مورد سرنگونی فکر نکرده ام. من فقط در مورد ماندن در لیگ فکر کرده ام و این هنوز هدف من هست. این به همراهشگاه بر روی پیوند محض و کار سخت به همراه آب شدن گرد و غبه همراهر طلا در انتهای به همراهلا ساخته شده هست و ما به همراهید آن را به عقب برگردانیم و طرفداران را که در اینجا اتفاق می افتد، پیش از آن. ما به همراهید بدون شک به همراه [from West Ham] کنار بیاییم. هدف این هست که برویم و برنده شویم و همه چیز را می توانیم برای به دست آوردن سه امتیاز انجام دهیم. اگر ما یک پیروزی را بگیریم، چندین به همراهر پشت سر می گذاریم و مهمترین چیز هست.

دیوید مویس در عین حال ظاهرا در کابینه نوشیدنی بوده هست:


وضعیت ایده آل این هست که تاکنون ناپدید شده و تا پایان فصل، هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نمیتوانیم این کار را انجام دهیم. [There are 32 reasons why they can’t do that here]

اوه، و به همراه اضافه کردن ادویه نیز این بلوک وجود دارد که یک گل زد و دو به همراهر در پیروزی ۳-۰ مقابل هستادیوم Bet365 در دسامبر به گل رسید:

سایر تجهیزات:

وست هام: آرسنال (دور)؛ منچسترسیتی (خانه)؛ لستر (دور)؛ منچستر یونایتد (خانه)؛ اورتون (خانه).

هستوک: برنلی (خانه)؛ لیورپول (دور)؛ کاخ کریستال (خانه)؛ سوانسی سیتی (دور)

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم