اولین زن آمریکایی از سال ۱۹۸۵ برنده ماراتن بوستون شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

دسایر لیندن اولین آمریکایی هست که در بیش از ۳۰ سال برنده ماراتن بوستون شده هست.

خانم لیندن، ۳۵ ساله ای از میشیگان، در یک روز به همراهرانی به همراه زمان ۲:۳۹:۵۴ مسابقه را به پایان رساند. آخرین زن آمریکایی برای برنده شدن در مسابقه – یکی از حوادث معتبر در مسابقات جاده – در سال ۱۹۸۵ این کار را انجام داد.

قهرمان در طول آخرین مسابقه دوشنبه در دوحه ناکام ماند و پس از اتمام مسابقه ۲۶٫۲ مایل به همراه شرایط خشن و خسته کننده از شادی و احساس خشمگین شد.

آخرین زن آمریکایی برای پیروزی در این مسابقه، لیزا لارسون وایدنبه همراهخ بود که ۳۳ سال قبل اولین به همراهر به پایان رسید.

در طول ماراتن، خانم لیندن متوجه شد که یک دونده آمریکایی، شالین فلانگن، در کنار یک "امکانات قابل حمل" برای توقف یک دروازه در وسط مسابقه، متوقف شد. خانم لیندن به جای اینکه به همراه گروه مواجه شود، متوقف شد تا خانم فلانانگ منتظر بماند و به او کمک کرد تا به همراه گروه روبرو شود. او بعدها به NBC گفت که او متوقف شده بود، زیرا فکر کرد که او قصد دارد از رقابت خارج شود، بنابراین تصور می کرد که او نیز ممکن هست به دونده دیگر کمک کند.

خانم لیندن چندین ماه پیش در انتظار پیشروی از رقابت در آنچه که اکنون می تواند به عنوان پیش بینی محتاطانه دیده شود، صدای جیر جیر الهام بخش خود را به حساب توییتر خود اضافه کرد.

"او بعضی روزها فقط جریان دارد و من احساس می کنم که من برای این کار متولد شده ام، دیگر روزها احساس می کنم که من از طریق جهنم رد می شوم." هر روز من انتخاب می کنم ببینید که چه چیزی کردم و سعی کردم و بهتر شدم. توصیه من به این موضوع هست: نشان دادن. »

یوکی کاواوچی ژاپن رویداد مردان را به دست آورد، در حالیکه تاتیانا مکفردن در مسابقات مسابقه ای در صندلی چرخدار زنان موفق شد.

پایان ماندین لیندون به ماراتن بوستون پنج سال پس از انفجار بمب در انتهای همان رویداد، کشته شدن سه نفر و زخمی شدن و زخمی شدن حدود ۲۶۴ نفر بود.

در بلافاصله پس از این بمب گذاری ها، شهر به یک کابوس ترسناک رانده شد؛ مقامات به دنبه همراهل دو مظنون در این مورد بودند – وضعیتی که رسانه های ملی را به عنوان پلیس و محققان در این دو نفر دستگیر کردند.

اما، شهر از هم اکنون برای مبه همراهرزه به همراه جراحت آماده شده هست، به همراه به همراهزماندگان حملات به عنوان قهرمانان و وعده های "قوی بوستون" فراوانند.

رویداد سالانه، ده ها هزار دونده را برای رقابت جذب می کند و برخی از بهترین ورزشکاران جهان را به سمت مرکز شهر بوستون در کنار نیمی از میلیون نفر که نشان می دهد برای تماشای این رویداد هست را نشان می دهد.

مسابقه امسال ۱۲۲ به همراهر زمان برگزاری این رویداد در شهر هست

در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان از ورزش مستقل ورزشی اینستاگرام پیروی کنید.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم