تیری هنری سؤال می کند که توانایی پول پاگبه همراه برای پیوسته برای منچستر یونایتد

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

تیری هنری از توانایی پل پگبه همراه در ارائه ی یک به همراهزی فراموش نشدنی برای منچستر یونایتد در آخر هفته – یک هفته پس از قهرمانی خود در منچستر یونایتد، سوال کرده هست.

پوگبه همراه در روز یکشنبه در جریان شکست خانگی برزیل در غرب بروم دست کم گرفت و توسط مدافع خوزه مورینیو قبل از علامت ساعت برداشته شد.

عملکرد او مشخصا متضاد شدید به همراه سوء هستفاده های او در Etihad بود که در آن او دو گل زد سریع را برای کمک به الهام بخشیدن به یک مبه همراهرزه خیره کننده در برابر رقبه همراهی خود به ثمر رساند

پس از شکست یونایتد دیروز، هنری سعی کرد تا پیگبه همراه را به عنوان یک به همراهزیکن تکرار کند.

"همانطور که به همراهزی شروع شد، چیز عجیب و غریب بود – جو هستادیوم، تیم – این بسیار عجیب هست از آنچه که ما از آن تیم هفته گذشته دیدیم،" فرانسوی گفت:

"تعهد، تمایل و من از او پرسیدم که آیا Pogba می تواند آن را تمام وقت انجام دهد، راه او در برابر شهر به همراهزی. جواب این هست که هیچوقت "

هنری افزود: "[Mourinho] سعی داشت به همراهزیکنان را آرام کند و تجربه داشته به همراهشد. او قبل از اینکه ما آن را دیدیم، نتیجه را ببینیم. او احساس کرد که او در هفته به همراهید به همراه به همراهزیکنان صحبت کند.

"او به آنها گفت که مراقب به همراهشید که در مقابل غرب بروم متفاوت به همراهشد و من به پگبه همراه می روم: چرا شما و دیگر تیم ها کاری را انجام نداده اید که در تمام فصل به همراه شهر به همراهزی کردید؟

"غرب بروم آنها را از کار بیرون کرد؛ آنها می خوهستند بیرون بروند و به آنها صدمه بزنند. بعد از ۱۰ دقیقه من تبدیل شدم و یک فضای عجیب و غریب داشتم و تنها می توانستم به ثمر برسد. "

در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان ورزش، به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram هست.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم