جنگجویان فصل تابستان خود را لرزاندند و در به همراهزی ۱ از بین می روند

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

راودی گای به همراه ۱۵ امتیاز از نیمکت به تساوی کشاند. "LaMarcus Aldridge" به ۱۴ امتیاز در تیراندازی ۵ برای ۱۲ محدود شد.

"در سه ماهه اول ما به نظر می رسید که گوزن در چراغهای جلو،" Gregg Popovich مربی اسپورز گفت.

به همراهزی ۲ در بهترین سری از هفت سری دوشنبه شب در Oracle Arena هست.

رزمندگان دوبه همراهره بی نظیر به نظر رسیدند. و این بدون هیچ کاری بود کاری. کاری

دولت طلایی هفته ای تمام گفت که این یک فصل جدید بود و بعد از آن بیرون رفت و نشان داد. جنگجویان قصد دارند چیزی از عنوان تکرار نداشته به همراهشند.

"ما یک به همراهشگاه توپ فوتبه همراهل قهرمانی هستیم." "ما می دانیم چه اتفاقی می افتد این یک سال برای پیروزی هست".

او افزود: "ما برای این کار آماده شده ایم. بسیاری از مردم تمایل دارند آنچه را که ما توانایی دارند فراموش کنیم. ما می دانیم "

دولت طلایی به همراه نوعی دفاع از پرچم آن به کار رفته هست، اما به تازگی به نمایش گذاشته نشده هست، زیرا چرخش ها به علت جراحات و بیماری به هم متصل شده اند.

سن آنتونیو نمیتواند از نوک افتادن جلوگیری کند.

دنی گین سان آنتونیو گفت: "ما فقط بسیار هیجان زده و بیش از حد هیجان زده بودیم." "واکنش به بسیاری از چیزهایی که ما بسیار هیجان زده هستیم که ما در به همراهزی ها و به همراهزی ها هستیم، بدیهی هست، بهترین تیم در جهان هست."

ضرب و شتم چهار ستاره همه ستارگان را از دست داد، دولت طلایی در ماه گذشته در معرض کشش قرار گرفت که هفت تن از آن را از دست دادند.

دولت طلایی یک سال پیش در سنن آنتونیو در کنفرانس غرب شرکت کرد راه برای مسابقات قهرمانی دوم در سه فصل و یک رکورد شگفت انگیز، رکورد زدنی ۱۶-۱٫

کر همیشه می گوید تیم او زمانی که این مسابقات به زمین می آمد، آماده خواهد بود.

The Warriors

سبز، دورانت و دیگران به سرعت در حال ضرب و شتم بسته شد و دست ها را به دست گرفتند تا عکس ها را تغییر دهند.

MVP در سال ۲۰۱۵، آندره ایگوادالا، برای اولین به همراهر در سال ۲۰۱۸ نسخه "قدرت در شمارهای" را در فهرست ممتاز قرار داد و تمام آن پیراهن های زرد روشن را از طریق عرصه پشت سر گذاشتند.

ایگوودالا ، که تنها هفت به همراهزی را قبل از شنبه شروع کرد، از چهار به همراهزی نهایی پنج به همراهزی منظم به همراه زانو زخم زانو زده بود.

کر به همراه بهترین واحد دفاعی خود رفت.

"من فکر کرد مهم بود که دفاع ما را یکبه همراهر دیگر، پیروزی یا از دست بدهیم، "کر گفت. "به همین دلیل هست که این تیم قهرمانی هست. این دفاع که کلید سالهای زیادی برای این تیم بوده هست. "

۷۶ers 130، Heat 103

بنی سیمونز ۱۷ امتیاز، ۱۴ پاس و ۹ ریبه همراهند در اولین به همراهزی خود و فیلادلفیا دوبه همراهره جومپا را بدون جوئل امبیید شکست داد و از پیروزی پیروزی ۱۷ میامی به میامی رفت.

عکس
    

            

        

بن Simmons dunking در نیمه اول.
                        
             اعتبه همراهری
            کریس سگولا / اسوشیتدپرس

            

امبیید، مرکز All Star مرکز شش ستاره، در به همراهزی ۱ از سری اول کنفرانس شرق به دلیل یک هستخوان شکسته در اطراف چشم چپ او بود. او گفته هست که او امیدوار هست که او بتواند در اوایل این سری به توافق برسد. Sixers می تواند این یکی را به زودی به همراه Embiid به همراهزگشت در خط پایان.

سیمونز در لاین خالی و خیره شد و گرما برای مارکو بلینلی و ارسان ایلیاسوا از ذخایر Sixers پاسخ نداد. Belinelli و Ilyasova در سه ماهه سوم به چهار اشاره ۳ اشاره كردند كه به همراهعث شد كه تن را از به همراهزی های فیزیکی و فریبنده به به همراهزی های طولانی مدت بردارند كه به Sixers اجازه داد تا آن را از بین ببرند. آنها در فصل سوم سهمیه بندی ۱۵-۰ را انجام دادند تا بتوانند در اولین به همراهزی پس از فصل خود در پنج فصل به ترتیب به همراه مربی برت براون به همراهزی کنند.

براون در سه به همراهزی اول خود، ۴۷ به همراهزی را به ثمر رساند. و ۵۲، به علاوه به همراهزی ۱، در این فصل.

"من احساس می کنم این گروه در آن چیزی ویژه ای دارد."

جی جریکو ریدیک ۲۸ امتیاز برای هدایت Sixers، که دوشنبه میزبه همراهن به همراهزی ۲ خواهد بود. بلینلی ۲۵ و ایلیاسوا ۱۷ داشتند.

نیمه دوم، گرما آنچه را که در برابر یکی از سخت ترین تیم های NBA مورد نیاز بود، انجام داد، و جیمز جانسون و کلی الینیک به آنها کمک کردند تا ۶۰-۵۶ سرمربی را در اختیار بگیرند . الیانیک به همراه ۲۶ امتیاز هدایت شد.

اما گلوله ۲۶ درصدی را در سومین گل زد و ۳۴-۱۸ گل زده بود.

سیمونز از سه اشارهگر Ilyasova کمک گرفت و سپس یک ضربه شلاق زد ۶۶-۶۳ سرب Philadelphia. داریو ساریک، که برای ۶ سال دو سال در حالی که در خارج از کشور به همراهزی می کرد، ۳ نفر را نیز به همراه کمک سیمونز دفن کرد. سیمونز مجسمه ای را از الینیک ساخت و از او عبور کرد و برای شکاف دو طرف دست زد.

Raptors 114، Wizards 106

Raptors 114، Wizards 106 Serge Ibaka 23 امتیاز و ۱۲ دالر رایت ۱۱ امتیاز از ۱۸ امتیاز خود را در سه ماهه چهارم به ثمر رساند و تورنتو میزبه همراهن ۱۰ ضربه از دست رفته در سری به همراهزی های مقدماتی بود که از رقبه همراهی کنفرانس شرق خود در واشنگتن پیروی می کرد.

DeMar DeRozan 17 امتیاز، CJ Miles و OG Anunoby هر کدام ۱۲ سال داشت و کایل لوری دارای ۱۱ امتیاز و ۹ پاس برای رپتورز بود که تنها پیروزی قبلی در به همراهزی به همراهز شدن یک سریال در سال ۲۰۰۱ در دور دوم در برابر فیلادلفیا در سال ۲۰۰۱ صورت گرفت.

تورنتو وارد شد از آن زمان، ۱۰ به همراهزی متوالی از جمله NBA را از دست دادم که از جمله آن شش نفر بود.

"DeRozan از این حادثه گفت:" اکنون از راه دور نیست. " "نگرانی در مورد به همراهزی ۲"

تیم برجسته در کنفرانس شرق، تورنتو ۱۶ از ۳۰ تلاش ۳ نقطه انجام داد، به همراه مایلز ساخت چهار، Ibaka و رایت هر سه ضربه

رپتورز به همراهزی دوم را در روز سه شنبه میزبه همراهنی خواهد کرد.

جان وال، ۲۳ امتیاز و ۱۵ گلزنی برای جادوگران داشت، در حالی که مارکیف موریس ۲۲ امتیاز و ۱۱ گل زد.

بردلی بیل ۱۹ گل امتیاز برای واشنگتن، در حالی که مایک اسکات ۱۴ و مارسین گورتت ۱۲ گلزنی کردند.

واشنگتن، ۹۱-۸۸ ساله بود، زمانی که اسکات پس از هستفاده از آرنج خود برای کتک زدن، به زحمت افتاد . لاوری هر دو پا را آزاد کرد، و رایت به عنوان سرمربی بعدی، تورنتو را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. پس از یک گلوله از دست رفته توسط موریس، میلز به همراه ۳ پیروزی روبرو شد و یک ضربه پنالتی ۷-۰ را به ثمر رساند که رپتورز را به همراه ۹ دقیقه ۲۶ ثانیه به سمت چپ برد.

کلی اوب جونیور ۳، و گورتات یک درو به همراهز کرد و واشنگتن را در مقابل خود قرار داد، اما رایت و میلس هر سه به همراه ۳ پیروزی روبرو شدند زیرا تورنتو به همراه پیروزی ۸-۰ به پیروزی ۱۰۳-۲۶ به همراه ۶:۲۷ دست پیدا کرد و هرگز به عقب برگشت.

Pelicans 97، Trail Blazers 95

آنتوني ديويس ۳۵ گل، ۱۴ گل زد و چهار بلوك داشت و نيواورلئان پليكان در اولين به همراهزي خود در مسابقات شركت كردند.

Jrue Holiday 21 امتیاز را به ثمر رساند، در حالی که دانیان لیلارد و CJ McCollum را از دست داد و در نهایت بسته شد که نیواورلئان پس از پورتلند تقریبه همراه تمام کسری بودجه ۱۹ امتیازی را پاک کرد.

رائون راوندو به همراه ۱۷ پاس، هشت ریبه همراهند و شش امتیاز به اتمام رسانده هست. نیواورلئان نبرد پشت کوه را در به همراهلای دیویس که در داخل کشور قرار دارد، برنده شد.

لیلارد به همراه ۱۸ امتیاز، ۷ به همراهر گلزنی و ۷ گلزنی به پایان رسید، در حالی که مک کلوم ۱۹ امتیاز داشت.

پنسیان ششمین گل تنها تیم جاده ای بود که در روز افتتاحیه N.B.A. مسابقات نیکولا میروتیک ۱۶ امتیاز، ۱۱ گل زد و همچنین چهار عکس را برای کمک به دیویس برای پیروزی اولین دوره ی حرفه ای اش مسدود کرد.

    

         اصلاح: ۱۴ آوریل ۲۰۱۸

یک نسخه قبلی از این مقاله که شامل گزارشگری از خبرگزاری فرانسه بود، اشتبه همراهه تورنتو را در به همراهزه های به همراهزپرسی به همراهزنویسی کرد. رپتورز ها ۱۰ به همراهزی متوالی را در مسابقات قهرمانی را از دست دادند نه نه، و پیروزی شنبه ها در اولین به همراهزه یازده به همراهزی خودشان نبود. خطا در یک خلاصه مقاله تکرار شد.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم