جی رودریگز، وست بروم، به دنبه همراهل آینده پس از Gaëtan Bong | فوتبه همراهل

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

جی رودریگز می خواهد پس از اتمام جلوی یک انجمن فوتبه همراهل از سوءهستفاده نژادی از گیتان بونگ برایتون، اثبه همراهت شود، به همراه غرب برومویچ آلبیون به جلو گفت که "حقیقت همیشه بیرون می آید"

هنگامی که طرفین در ۱۳ ژانویه به همراه یکدیگر ملاقات کردند، رودریگز سه ماه پس از اینکه متهم به تهیه یک نظر متهم به مدافع برتون شد،

فدراسیون فوتبه همراهل انگلیس روز جمعه اعلام کرد که کمیته مستقل نظارتی "براساس توافق احتمالی این ادعا اثبه همراهت شده" علیه رودریگز هست.

"من همیشه معتقد به حقیقت هست که حقیقت همیشه بیرون می آید و آن را دارد"، به گزارش BBC WM، ۲۸ ساله. "اکنون ما می توانیم حرکت کنیم و فقط می توانم کار را برای تیم ادامه دهم"

رودریگز یک نمایش خوب را در روز یکشنبه به ثمر رساند، هدف این هست که در غرب بروم، پیروزی ۱-۰ در منچستر یونایتد و منچستر سیتی عنوان لیگ برتر را حفظ کند

"این شگفت انگیز هست. شما همیشه به عنوان یک پسر جوان به اینجا آمده و نمره می گیرید و برای برنده شدن در مقابل یک طرف عالی در یک هستادیوم عالی واقعا خوب بود. در نهایت ما نابود شدیم. ما جوراب هایمان را خاموش کردیم و فرصت های زیادی را ایجاد کردیم و قطعا سزاوار پیروزی بودیم.

"من هرگز اعتقاد ندارم ما به همراهید هنوز به همراهور داشته به همراهشیم – به خصوص در اینجا و نشان دادن آن – می توانیم هر کسی را به ضرب و شتم ببریم. ما به همراهید این را بین ما حفظ کنیم و کار کنیم. »

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم