در مورد نیاز به کمک راهنما، یانکی ها به همراه توجه به گلیبر تورس

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

هر چند، تورس ممکن هست دستان یانکی را مجبور کند. او دو شبه همراهنه و پیاده روی در شب جمعه داشت و میانگین او را به ۳۸۷ به همراهزی در هشت به همراهزی افزایش داد.

در حال حاضر یانکی ها می توانند از هر سه پایه یا دوم هستفاده کنند. میگوئل آندوجار، که در حال به همراهزی سوم و پنالتی هست .۱۵۶ و Wade (.094) تلاش کرده اند تا پایه های خود را پیدا کنند.

آندوجار که در روز جمعه به همراه دو برابر و سه گانه ظاهر شد، براندون Drury، که در لیست معلولان در انتظار نتایج آزمایشات برای میگرن هست که او را به همراه دید مبهم در هفته گذشته ترک کرد. اما Wade قرار بود حضور قوی برای Yankees به عنوان یک به همراهزیکن ابزار. آنها تصور می کردند که او به همراهزی دوم را در روزهایی که تیم به همراه کوزه های رهست دست و یا جایگزین دفاعی دیر به همراهزی و دونده دشمن روبرو بود، پیش بینی کرد. همانطور که تیم ها به طور انعطاف پذیری فهرست را افزایش می دادند، یانکی ها ارزش بیشتری را در ورزش و تنوع پذیری Wade اعمال کرد.

او در طول تمرینات بهار موفق عمل کرد، او را به زانو درآورد و اعتماد به نفس خود را به سرعت شروع کرد. اما در حال حاضر تاکنون Wade تنها سه به همراهر در ۳۲ به همراهزي به دست آمده هست. او در شب جمعه توسط رونالد تورائیکس جای گرفت، که سه به همراهر برای به همراهلا بردن میانگین او به ۴۲۹ رسیده بود. Wade وارد حین هشتم به عنوان یک جایگزین دفاعی وارد شده و در ظاهر تنها صفحه خود قرار گرفته هست.

عکس
    

            

        

گلیبر تورس در یک به همراهزی آموزشی بهار در ماه گذشته. او از طریق هشت به همراهزی اول خود به همراه کلاس AAA Scranton / Wilkes-Barre آمار ۳۸۷٫
                        
             اعتبه همراهری
            جان راو / اسوشیتد پرس

            

"من می دانم او عمیق می داند – و ما می دانیم – که او در این سطح متعلق هست و او بیش از توانایی در این سطح هست"، مربی تیم دستیار، P.J. Pilittere گفت. "من فقط فکر می کنم زمانی که شما شروع به آرام شدن می کنید، شروع به بلند شدن می کند و می تواند احساس کند که شما در یک سوراخ بسیار بزرگ هستید."

واد گفت: بزرگترین مشکل او در این صفحه، کمبود او بود هستحکام. او در طی فصل به همراهزپرسی در تورنتو علائم سلیقه ای داشت و در هفته گذشته در برابر به همراهلتیمور به همراه تب و سرگیجه به همراهزی کرد. او دو به همراهزی بعدی را دید و پس از آن روز دوشنبه در یک روز حضور داشت.

Wade روز سه شنبه مقابل بوستون به همراهزگشت، اما او در این سری از ۰ تا ۱۱ به همراهزی به همراه شش دروازه به ثبت رسیده بود – یکی از آنها برای نهایی در روز پنج شنبه مقابل کریگ کیمبرل نزدیک Red Sox

واید گفت که او هفت یا هشت پوند را از دست داده هست.

"واید"، که در روز جمعه به همراهقی مانده بود، گفت: "من کاملا احساس می کنم. "فقط احساس ضعف میکنم شما نیاز به قدرت برای به همراهزی در این به همراهزی دارید. سرعت لقب من در آنجا وجود ندارد و من فقط سعی می کنم از آن عبور کنم. "

واید گفت خطا پرتاب او در روز پنج شنبه – تکان دادن یک پرتاب بلند پروازانه در خانه ترسناک گری سانچز – موردی نبود یک به همراهزیکن فشار دادن برای ایجاد یک به همراهزی. او گفت: "من فقط یک حرکت بد انجام دادم."

Pilittere، که از اوایل سال ۲۰۱۵ به همراه Wade کار کرده هست، گفت که او در تمرینات بهار در نوسانات خود تلاش کرده هست تا سریعتر عمل کند. به توپ به همراه این حال، Wade مشکل رفتن به داخل زمین هست.

"راه که من می بینم این هست که او در تلاش برای پوشش هر یک از یک مرد یک پرتاب، و این چیزی هست که اتفاق می افتد زمانی که شما احساس خوبی نیست، راحت و یا به همراه اعتماد به نفس ، "Pilittere گفت. "این خیلی ناکافی هست؛ این اعتقاد و اعتماد به نفس چنین چیزی دیوانه هست. شما این را دریافت می کنید و می روید، می توانید به همراه نتایج بدست آورید که آیا آنها خوب یا بد هستند. "

وقتی Wade به ترکیب تیم برگشت، مطمئن نیست. یانکی ها در شش به همراهزی بعدی خود به همراه چپ دست ها روبرو هستند – در برابر دیترویت، میامی و تورنتو – و وید تنها پنج نمایش پیاپی دارد – همه ی بی انتها – در مقابل چپ دست ها.

پرسید که آیا مبه همراهرزات واید موجب اضطراری برای برقراری تماس بوئون گفت: "این لیگ های بزرگ هست. همیشه وجود دارد فوری. "

اما او اضافه کرد که این تصمیم به طور عمده توسط Torres انجام خواهد شد.

" ما می خواهیم او را به اینجا آمده، زمانی که ما احساس می کنیم او در جای خوبی هست و آماده بون گفت: برای کمک به دراز مدت. "من می گویم گلیبر بیشتر به این نوع تصمیمات بیشتر توجه می کند، نه به ضرورت کوتاه مدت، نیاز به زانو."

INSIDE PITCH

Aaron Hicks ، که در روز پنج شنبه از لیست معلولان خارج شد، در پیروزی روز جمعه در ببرها دو تیم خانگی را به ثمر رساند – یکی از آنها در داخل پارک بود. هیکس، که دو به همراهر نیز راه می رفت، در سه به همراهر رفت. … C. C انتظار می رود که Sabathia (هیپ) از فهرست معلولان در روز سه شنبه به سمت میامی مارلین به همراهزگردد.

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم