چه چیزی برای پپ گواردیولا بعدی هست؟ این به همراهید جایزه لیگ قهرمانان به همراهشد به همراهرنی رونای | فوتبه همراهل

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

Y اوو برنده شد. خوب. در حال حاضر دوبه همراهره برنده شوید برنده شدن بهتر. حتی در یک لحظه پیروزی، به همراه زیبه همراهیی مهندسی خود را هفتم عنوان داخلی امن به همراهقی مانده هست، سخت هست که از این پارادوکس مبهم که از طریق مدیریت حرفه ای پپ گواردیولا اجرا می شود.

اگر چه قبل از ایجاد فضای برای کف زدن به همراه افتخار کمی. در انتهای ليگ برتر ليگ برتر منچستر سيتی در انتهای جدول قرار داشت و در نهایت وضوح را در اطراف لبه ها می گذاشت، بعضی وقت ها به عقب برمی گشت و به سادگی تحسین می شد. یک لکنت طولانی مدت به خط ممکن هست تعدادی از پیشاهنگان فوتبه همراهل مناسب را به سختی تغییر داده هست. اما این نیز گمراه کننده هست.

شهر بیشترین امتیاز، بیشترین عکس، بیشترین گل و بیشتر پاسها دارد. آنها از هفته پنجم فصل در قله لیگ قرار دارند، پیروزی ۶-۰ در واتفورد در وسط یک به همراهزی ۵-۰، ۴-۰، ۵-۰ و ۷- ۲٫

در حقیقت امکان پذیر نیست که بیشتر قانع کننده تر از این به همراهشد. حداقل زمانی که، علاوه بر اعداد، تنه و به همراهفت اصلی این عنوان لیگ وجود دارد، حس به همراهزیکنانی که در محدوده هستعداد خودشان هستند، پیدا کردن الگوهای جدید و ریتم.

از اوت تا آوریل، این قهرمانان لیگ برتر، یک شادی نادر بوده اند – تیمی که توپ را به همراه شیدایی معمولی Pep نگه می دارد، اما به یک رویا بی رحمانه ادامه می دهد، این به همراهزی را به هر بخش موجود از فضای هر آنچه که نمره هر زمان ساعت، همیشه خود را unapologetically.

شایان ذکر هست که اگر شهر در این فصل شکست خورد، تیم منچستریونایتد همانند منچستر یونایتد که از طریق وست بروم می توانست به همراه شکست دادن عنوان صدرنشینی به میدان برسد ممکن هست در لیگ برتر برنده شود.

ثبت نام برای Fiver، ایمیل فوتبه همراهل روزانه ما

در صورتی که برند گران قیمت یونایتد از چاقو هستفاده شود، یادآوری این هست که چقدر دشوار هست مهندسی در رانندگی و تسلط در تیم مدرن هستاندارد قطعات سخت افزاری گران قیمت به همراهشد. در مقابل، قهرمانان یک هدیه نادر بوده هست، یادآوری می کند که برای تمام منافع آن، سلسله مراتب ثابت آن، فوتبه همراهل مدرن نخبه هنوز هم می تواند به عنوان یک چیز واقعا شگفت انگیز به همراهشد.

در آن لحظه چرخ ها شروع به چرخیدن می کنند، صفحه نمایش را از بین می برد و نسخه دیگری از این فیلم شروع به رول می کند. این تاریخ جایگزین Pep هست. برای این همه درخشندگی، این تیم شهر همچنین یک ماشین برنده بی رحمانه مونتاژ شده هست. همانطور که برای مدیر یک فصل لیگ دیگر فصل دیگری هست که به طور انحصاری در شرکت نخبه مالی بی اختیاری ورزش صرف می شود.

در مسیر پیروزی عنوان و جام لیگ، گواردیولا در دو فصل به به همراهزیکنان ۴۴۸ میلیون پوند پرداخت کرده هست. و به این ترتیب پارادوکس درگیر می شود: یک تیم درخشان که همچنین در مورد آنها اجتناب ناپذیر هست، پروژه ای هست که به سادگی نمی تواند مجاز به شکست به همراهشد.

چگونگی حل این تضاد فورا روشن نیست. سایه یک نسخه فوتبه همراهل از اصل پیتر وجود دارد. گواردیولا در مدیریت تیمهایی که او همیشه مدیریت می کند کسانی هست که قدرتمند هستند و نمیتوانند شکست بخورند.

حتی از طریق این لعاب، تناقضات دیگری نیز وجود دارد. برای همه اینها، گواردیولا به نحوی موفق به حفظ نه تنها ارتفاع اخلاقی، بلکه هوشیار زرق وبرتی دوست داشتنی هست. او به نظر می رسد شکل شگفت انگیز راهب، که برای خلوص روش های او شناخته شده هست، وسواس ایده آل گرایانه به همراه جزئیات هست.

گاهی اوقات این امر می تواند خنده دار به همراهشد. حتی در وسط عنوان قدم زدن گواردیولا روز کریسمس را صرف تماشای فیلم های نیوکاسل، نوع انتخابی جشن جشن که به ذهن می رسد پاسخ یک دوست خسته کننده به اخبه همراهر که شاعر مرگ فیلیپ لارکین از روز خود را دیدم نوشیدن "هیچ چیز اما شراب قرمز ارزان "- پیشنهاد که او می تواند، حداقل، سعی کنید برخی از شراب قرمز گران قیمت هست.

در همان زمان او به وضوح یک مدیر درخشان در یک سطح بسیار اساسی هست، بخشی از آن در انگلستان احیا شده هست؛ زیرا بسیاری از آنچه که انجام می دهد، ارتقاء در بخش های قدیمی مدیریت هست. گواردیولا مانند یک جورج گراهام برای سن بدون تماس، ساعتها حفاری خط دفاعی خود را انجام می دهد، که در واقع یک نسخه مایع تر از حرکت به به همراهلا و پایین به همراه نگه داشتن یک طناب هست.

در سبک قدیمی دون Revie او نقطه ای را می داند که نام هرکدام از اعضای به همراهشگاه را بداند و از به همراهزیکنان خود بپرسد که آنها همدیگر را می توانند پیوند بزنند و همدیگر را صرف کنند، اگر چه نه پینت لیگر، صبحانه به همراه متخصص تغذیه به همراهشگاه هست. و کیسه های سگ کوچولو بعد از آموزش.

به همراه این حال برای همه پیوند و جزئیات، آن نقاط کور چشمگیر وجود دارد. گواردیولا هرگز تیمی را مدیریت نکرده هست که در آن موفقیت به هیچ وجه به هیچ وجه وارد نشده به همراهشد. او به طور قانونی برای ۱۲ جایزه خود در نیوکمپ حضور دارد. اما به همراهرسلونا از زمانی که او را ترک کرده و تقریبه همراه همان تعداد زیادی از پیروزی های لیگ قهرمانان را به دست آورده هست، از زمان حضور لیونل مسی

به طور مشابه به همراه شهر، جایی که دستاورد های این فصل تنها برنده ی یک جایزه ی دقیق از آنچه مانوئل پلگرینی در فصل یازدهم خود را به زمین زد. هیچ چیز در اینجا برای مقایسه به همراه پورتو لیگ قهرمانان، اینتر، و یا افزایش اتلتیکو مادرید وجود ندارد. برنده یک عنوان بود که حق ندارد برنده شود، کشتی را در برابر جریان تاریخ بگذارد. این یک جعبه غیرقابل هستفاده برای یک مدیر هست که به طور معمول به عنوان بهترین نسل او احترام می گذارد.

به همراه توجه به این ذکر، فصل آینده نوع دیگری از فرصت را ارائه می دهد. ممکن هست سخت به همراهشد که بگوییم گواردیولا به همراهید در لیگ قهرمانان برنده شود زیرا او در شهر برای موفقیت نامعقول قضاوت می شود اما درست همانطور که در به همراهیرن مونیخ بود نیز صادق هست. هرچند این به همراهر در اطراف این امکان وجود دارد که برای اولین به همراهر یک سرزمین مرزی وارد شود.

برنده شدن در لیگ قهرمانان، کارهای خودمختار گواردیولا، حداقل به همراه این شهر جاری هست که مجموعه ای از ستارگان جهانی آماده نیستند، اما یک تیم به همراه واحد حمله ای در ۲۱، ۲۲ و ۲۳ ساله هست که هیچ کس در آن نیست نخستین به همراهر به طور منظم XI این مسابقه را قبلا به دست آورده هست.

این ممکن هست به خوبی به عنوان تقویت شهر در تابستان تغییر کند. بدون تردید اشتیاق گواردیولا به لیگ قهرمانان به این امر کمک خواهد کرد. این رقابت هفت ساله از آخرین نیمه نهایی پیروزی او، بی تردید از او دور شده هست، و به جای آن به یک سری از تاکتیک ها تکامل می یابد، پپ در ابتدا چشمک می زند.

هرگز فکر نکنید، در حال حاضر، پول صرف شده، اراده به قدرت فرمانداران امارات لیگ برتر هست. اگر این عنوان یک شادی آزاد به همراهشد، فصل آینده چیز دیگری را ارائه می دهد، فرصتی برای گواردیولا برای انجام کاری متفاوت، برای اولین به همراهر در برابر جریان جزر و مد غالب می شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم