کانال حادثه ای در Grand National را به وسیله مقامات Aintree بررسی می کند ورزش

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

حادثه کانال در حال چرخش که سه شنبه از ملیت بزرگ در روز شنبه برگزار شد، توسط مقامات آینتری به عنوان بخشی از به همراهزتاب سالانه آنها در مسابقه در نظر گرفته می شود در صورتی که برای کاهش ریسک به همراهید انجام شود.

به همراه این حال، اتصالات Final Nudge در مورد بدبختی فلسفی هست که به این معنی هست که اسب خود را خارج از اتاق فرار می کند وقتی که میدان در حوض هشتم مسابقه بسته شده هست.

"گاوین شیهان، سوارکاری نهایی Nudge، که یک به همراهزو را شکست، گفت:" من حصار را پریدم، من فقط مجاز به گرفتن دنده فرود نبودم. " شینه گفت که تراکم ناشی از کاهش سرعت پس از بکهر بروک، دو حصار پیش از آن هست.

رهبر بر روی کانال Turn، داریل یعقوب در Ucello Conti، به دام افتاده به سمت حصار در زاویه حاد و نجات زمین در سمت فرود، نسخه به طور خاص مؤثر منجور که معمولا توسط رهبر ساخته شده هست در آن نقطه. اما زمانی که میدان بسته ۳۲ راننده به همراهقی مانده پس از او به همراه زاویه مشابهی دنبه همراهل شد، برخی از آنها خود را از اتاق خارج می کردند.

شیان گفت: "به محض این که اسبم به هوا برسد، اسب در سمت چپ من کمی حرکت کرد و اسب در خارج از من بیرون آمد، آنها اساسا در مقابل یک مثلث قرار گرفتند. اسب در سمت رهست من، لرد وندرمر، من فکر می کنم که او نیز سقوط کرد. دو نفر از ما نوعی از دست رفته بودند.

"من فکر می کنم این فقط به این دلیل بود که ما کمی پایدار تر رفتیم. اگر ما در حال قدم زدن بودیم، من فکر نمی کنم که ما همانگونه که بودیم، مانده ایم. »

سوار بر Lord Windermere، اندرو لینچ همچنین گفت که یک سرعت ثابت شده بود عامل. "سپس همه ما احتمالا در به همراهلای یکدیگر بودیم. او آن را بزرگ کرد و هیچ جا رفت. همه ما فشردیم. "

پس از ردیابی آنها از آنها، اندرو گوه به دو اسبش زد و رفت و از Buywise جدا شد. او گفت: "این فقط کمی تنگ شده هست."

تمام سه جکای آماده پذیرفتن این حادثه به عنوان نوع بدبختی هست که در ملیت های بزرگ وجود دارد. اندرو لینچ گفت: "من فکر می کنم این تنها یکی از این موارد هست." "اگر آنها در مورد آن بیشتر انجام دادند، احتمالا بیشتر از ملی خواهد شد. این فقط تاسف هست. "

این همان خطی هست که توسط مربی Final Nudge David Dennis گرفته شده هست. او گفت: "شما می دانید زمانی که به مسابقه می روید این اتفاق می افتد که این اتفاق می افتد" و متاسفانه ما آن را گرفتیم. "اسب قبل از تابستان خاموش خواهد شد."

Aintree مدتها پیش یک راه حل کاذب در رویکرد به Canal Turn را نصب کرده هست که معمولا به کاهش چنین احتقانی کمک می کند. کارمند آن دوره، اندرو تولوچ، در حال حاضر در مورد اقدامات اضافی مورد نیاز هست.

"ما به آن نگاه خواهیم کرد، همانطور که در هر چیز که هر ساله به نظر می رسد، نگاه می کنیم." "ما همچنین به همراه جاکی ها بحث خواهیم کرد. این بسیار زیاد هست که به همراهزخورد خود را در مورد چیزهایی که ما می توانیم انجام دهیم. همه شواهد بر این اساس هست. "

Newmarket: 1.50 Aurum، ۲٫۲۵ Jawwaal، ۳٫۰۰ من رویایی، ۳٫۳۵ نمادین، ۴٫۱۰ صلح نجیب، ۴٫۴۵ جدید نمایش، ۵٫۲۰ روبرو (نابغه) ، ۵٫۵۵ آریزاک

اکستر: ۲٫۰۰ پادشاه کالوین، ۲٫۳۵ آلبرت دالیوات، ۳٫۱۰ پادشاهی سلطنتی پالادیوم، ۳٫۴۵ Choix Des Armes (ناپل) ، ۴٫۲۰ L'Auberge Du Bois، ۴٫۵۵ Irish Thistle، ۵٫۳۰ Palmaria

کارلایل: ۲٫۱۰ مقیاسها، ۲٫۴۵ پرش بر روی، ۳٫۲۰ دوک دفرا، ۳٫۵۵ Achill Road Boy، ۴٫۳۰ پاداش Skywards، ۵٫۰۵ دییکا، ۵٫۴۰ لیلی جیم

(تمام وقت BST)

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم