Desi Linden اولین زن آمریکایی هست که از سال ۱۹۸۵ تاکنون ماراتن بوستون را به دست آورد. | ورزش

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

دزیره لیندن در روز دوشنبه، اولین پیروزی یک زن آمریکایی از سال ۱۹۸۵، از طریق به همراهرانهای یخ زده و یک سر و صدای نزدیک به سرزمینش، برنده ماراتن بوستون شد.

دو نفره به همراهزیگر دوقلوهای المپیک و ۲۰۱۱ بوستون در انتهای Heartbreak Hill کشته شد تا در ۲ ساعت و ۳۹ دقیقه ۵۴ ثانیه برنده شود. این بیشتر از چهار دقیقه بهتر از سارا سولرز، یکی از هفت آمریکایی در دهم هست، اما کمترین زمان برای برنده شدن زنان در بوستون از سال ۱۹۷۸ هست.

لیندن گفت: "به نظر می رسد سخت هست، که اسپری به همراهران را از چشمانش پاک کرد، همانطور که او تنها به سوی بولستون هستون راه می رفت. "خوب هست که آن را انجام دهید."

یوکی کاواوشی از جفری کوری، قهرمان دفاع کرد، از زمان عبور از میدان کنmore به همراه یک مایل برای رفتن به مسابقه مردان در ۲:۱۵:۵۸ و کسب عنوان اولین ماراتن بوستون ژاپن از سال ۱۹۸۷٫ Kirui آهسته و در سراسر میدان کوفی بعد از پایان خط ۲:۲۵ بعد، به دنبه همراهل Shadrack Biwott و سه مرد دیگر ایالات متحده هست.

"کواویچی به همراه یک لبخند وسیع از طریق مترجم گفت:" برای من بهترین شرایط ممکن هست. "

در پنجمین سالگرد انفجارهای خط پایان که سه نفر را زخمی کرد و صدها تن دیگر زخمی شدند، لیندان و کاواوشی، یک میدان ۳۰ هزار دونده را از طریق به همراهران به همراهران، درجه حرارت در اواسط ۳۰s و به همراهرندگی تا ۳۲ مایل در ساعت در ۲۶٫۲mi راهپیمایی از هاپکینتون.

NBCSN
(@ NBCSN)

هیچ کلمه ای نیست فقط احساس خالص ازdes_linden. #BostonMarathon pic.twitter.com/lY4Ldn3MYA


۱۶ فوریه ۲۰۱۸

در میدان Copley، جمعیت فقط بخشی از آب و هوا خنثی شد و لندن را به همراه شعارهای «U-S-A!»

خوش آمد گفت.

پیروزی لیزا لارسن وایزنبه همراهخ در سال ۱۹۸۵ آخرین زن آمریکایی بود – قبل از اینکه مسابقه شروع به ارائه پول نقدی کند که رقبه همراهی بین المللی را به یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین ماراتن های جهان تبدیل کرد. لیندن، یک مهاجر کالیفرنیای که در میشیگان زندگی می کند، نزدیک به خشکسالی در سال ۲۰۱۱، زمانی که او در خیابه همراهن بویلستون بیرون رانده شده بود، نزدیک به دو ثانیه در طول یک پیاده روی دیگر کنیا به پایان رسید.

کریس چاوز
(@ کریس چاوز)

هستونر مطلق

یوکی کاواوشی ژاپن در مسابقات مردان در بوستون ماراتن در ۲:۱۵:۵۴ برنده می شود. pic.twitter.com/TwQxzyXgcL


۱۶ فوریه ۲۰۱۸

اما آفریقای شرقی که در دوران حرفه ای نژاد غالب بودند، در دهه ها بدترین عملکرد خود را داشتند. کوری تنها ۱۰ به همراهزی برای مسابقات مردان در کنیا بود. دفاع از قهرمان ادنا کیپلگات، که نهم بود، به جلوگیری از خلع سلاح در بخش تقسیم کمک کرد.

Shalane Flanagan، چهارمین زمان المپیک و قهرمان مسابقات قهرمانی ماراتن شهر نیویورک مورد علاقه شانزدهم، بعد از ظاهر شدن به یک توالت قابل حمل مجزا، قبل از نیمه راه و در پشت بسته سرب، ششم را به پایان رساند.

نیک زاکاردی
(@ nzaccardi)

دسی لیندن در دوشنبه در سال ۲۰۱۱ ماراتن بوستون را از دست داد. pic.twitter.com/S3ruR63mMX


۱۶ فوریه ۲۰۱۸

مارسل هیگ سوئیس پنجمین پیرو صندلی چرخدار خود را به دست آورد، هرچند گودال هایی را که اسپری را از چرخان خود به چشم خود می فرستاد، هل داد. تاتیانا مک فرادن آمریکایی، پنجمین به همراهر مسابقه صندلی چرخدار زن را بر عهده گرفت، دو کت را به همراه لایه ای از پلهستیک بین آن ها و گرمکن های دستی در برابر قفسه سینه خود گرفت.

"این فقط دشوار بود، آنقدر انجماد بود،" هیف گفت: از طریق دندان چسبیده به عنوان یک داوطلب draped یک حوله دوم در اطراف شانه های خود را. "من خیلی خوشحالم که من آن را ساخته ام"

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم