یورگن Klopp هشدار "درخشان" لیورپول برای آماده شدن برای واکنش های رم | فوتبه همراهل

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

یورگن کلپپ گفت: "لیورپول بعد از اینکه کنترل نیمه نهایی لیگ قهرمانان خود را به همراه عملکردی درخشان که توسط" صلح جهانی "محمد صلاح برجسته شده هست، به همراه یک دیگر از به همراهزیابی رم مقابل تیمش مقاومت خواهد کرد.

پیش از این، مصر به همراهشگاه پیشین خود را به همراه دو هدف عالی از دست داد، او برای فصل به ۴۳ برسد و دو به همراهر کمک کند که لیورپول پیش از رسیدن دو گل دیر به سرمربی ۵-۰ پیروز شود.

یک نتیجه ۵-۲ به این معنی هست که رم به همراهید به همراهزنگری قابل توجه خود در برابر به همراهرسلونا را در فینال رقابت ها به منظور جلب توجه لیورپول در مسابقات قهرمانی لیگ قهرمانان در کیف در تاریخ ۲۶ مه انجام دهد. اما Klopp، خلق و خوی خود را از دست دادن احتمالی الکس Oxlade-Chamberlain برای بقیه فصل از طریق آسیب دیدگی، اصرار داشت که تیم پرخاشگر و ویرانگرش در روز چهارشنبه در هستادیوی المپیک پکن آماده پاسخگویی خواهد شد.

"از آنجایی که من وارد لیورپول شدم، همیشه به همراهید مسیر سخت تر را در پیش گرفت، اما در نهایت لیورپول همیشه موفق شد و این چیزی هست که ما به همراهید دوبه همراهره انجام دهیم." "اگر یکی از به همراهزیکنان من فکر نمی کند که رم سعی خواهد کرد که به عقب برگردد، پس او به همراهزی نخواهد کرد."

رتبه بندی به همراهزیکن لیورپول

لوریس کرایوس

خوش شانسی برای کنار آمدن به همراه فشار دادن نیمه اول تلاش Kolarov به نوار او؛ در غیر این صورت نسبتا آرام ۶

ترنت اسکندر-
آرنولد

یکی دیگر از عملکرد بی عیب و نقص از نوجوان، به همراه توجه به فضای به فشار بر ۷

دژان لورن

دفاع رهست قوی، قبل از نیمی از زمان، به همراهرسا رومی بود. برخی توزیع چشمگیر ۸

ویرجیل وان دیک

فشار در حال کاهش هست، در حالی که رم به یک اقدام محافظ دراز کشید. ژکو ۷

به ندرت به چالش کشیده می شود

اندی رابرتسون

همانند عقب، از محدودیت روم در حمله، سود می برد. چند صلیب خوب، به عنوان انتظار می رود ۷

جیمز میلنر

به طور معمول خستگی ناپذیر، فشار دادن او به همراهعث شد تا توپ را برای راه اندازی دروازه به همراهز کند. بی تفاوتی به جبران مجازات ۷

اردن هندرسون

انرژی بی پایان در محافظت از چهار، اما هنوز هم قادر به تحمیل تیم خود را به تلاش بیشتر ۷

Alex Oxlade-
چمبرلین

نیمفدرد زمین را در حمله و دفاع پس از صدمه زدن به زمین سوخته ۷

محمد صلاح

در موارد غیر قابل به همراهزیابی، او خیلی زودهنگام را برداشت. الهام بخشیدن به عبور و شکسته شدن حتی قبل از به همراهزو او ۹

روبرتو فیریمینو

فرصت شان را از دست داد اما در غیر این صورت

رم به همراه زمان بندی و دیدار را عذاب می دهد. سزاوار هدف خود ۸

سادیو مان

در نیمه اول بدست آمد. بعدها پشتیبه همراهنی خوبی برای گل زدن سوم به دست آورد ۷

ارزیابی های پل ویلسون

مدیر لیورپول اضافه کرد: "پسران یک به همراهزی درخشان در طول یک دوره بسیار طولانی به همراهزی کردند. حتی دقایق آخر، زمانی که ما تصدیق کردیم، دژان لورن فوق العاده خوب بود و این توپ او به اشتبه همراهه محاسبه شده هست – بدون آن که اگر برگشت کامل در موقعیت مناسب به همراهشد، هیچ مشکلی وجود ندارد. ما یک اشتبه همراهه را مرتکب شدیم و پیگ یک اشتبه همراهه را انجام داد و این دو هدف برای آنها بود. ما مجازات می کنیم.

"ما مجبوریم دوبه همراهره در رم کار کنیم، این مشکلی نیست. اگر ما ۵-۰ پیروز شدیم، کارهایی انجام داده ایم، زیرا رم همه چیز را به عقب به همراهزگرداند. چیزی که امشب آموختم این هست که ما می توانیم در مرحله دوم نیز موفق شویم. رم به همراهید بر علیه ما گل بزند و ما به همراهرسلونا نیستیم. به همراهرسلونا یکی از دو یا سه تیم برتر جهان هست و در چند سال گذشته بسیاری از چیزها را به دست آورد. ما نتوانستیم به همراه تمام آنچه که برای نتیجه داشته ایم مبه همراهرزه کنیم. »

رم

آليسون

به زودی از صلاح محفوظ می ماند، اما به همراه توجه به فرصت کمی از سوی یک به همراهزیکن دو برابر قبل از نیمه وقت، ۶

فدریکو فازی

به همراهزیکن سابق تاتنهام در هوا محکم بود، در هنگام رفتن به سمت پرنسس بر روی زمین ۶

Kostas Manolas

یونان بین المللی از موقعیت خارج شد، زمانی که Firmino از طریق سلاه برای هدف دوم از بین برد ۶

خوان عیسی

زمانی که از سرعت Mané شگفت زده شد، موفق نشد در توقف صلاح، شب را فراموش کند ۵

آلساندرو Florenzi ایتالیایی مانند Kolarov نیز به راحتی توسط به همراهزیکنان گسترده لیورپول تحت فشار قرار گرفت ۵

دنیله د روسی

زمان مشخصی برای به همراهزی معمولی خود نداشته، هافبک تلاش کرد تا سرعت لیورپول را کنترل کند ۶

کوین هسترووتمن

گل زدن در ابتدای به همراهزی، اما هلند به احتمال زیاد به دلیل دروازه برای لیورپول دوم گلزنی ۶

Aleksandar Kolarov

می تواند نمره را به همراهز کرد، اما به ندرت دوبه همراهره آن را به عقب بر گرداند ۶

چنگیز یندر

ترک ۲۰ ساله ناشناس بود تا زمانیکه
در زمان نیمه وقت برای شیک ۵

راجا ناینگولان

همیشه مایل به دریافت توپ، حتی تحت فشار هست. برخی از لمس های خوب و کنترل نزدیک ۷

ادین ژکو

نه بیشترین به همراهزمانده او، اغلب بسیار دشوار به نظر می رسد، اما به هدف خوبی رسید ۷

ارزیابی های پل ویلسون

نمایش خیره کننده صلاح به همراهعث شد که هستیون جرارد از به همراهزیکن سالانه PFA حرف بگوید: "بدون سایه شک، او بهترین به همراهزیکن این سیاره هست".

Klopp محتاط تر بود و میگفت که گوشته به همراهید بیش از یک فصل طول کشید، اما بدون شک اعتبه همراهرنامه به همراهزیگران سابق رم هست.

"Klopp، که صلاح را در ۵-۰ جایگزین کرد و عملکرد لیورپول را به شدت کاهش داد،" عالی، تقریبه همراه قادر به دفاع نیست. " "15 دقیقه اول ما نیاز به سازگاری به همراه تشکیل آنها داشتیم و سپس ما به همراهزی کردیم که چگونه به همراهزی کردیم و تأثیر زیادی بر آن داشتیم. هدف اول فقط یک اعتصاب نابغه هست، او در حال حاضر چند امتیاز مشابه را به دست آورده هست که نشان می دهد این تصادفی نیست. دومین به همراهزی به همراه شکوه، به همراهبی فیلیمینو بین خطوط هست و او پاس را می سازد و سپس دو گل دو را می گیرد.

"اگر کسی می خواهد بگوید اشتبه همراهه من این هست که ما دو گل را قبول می کنیم چون من مهاجم را تغییر می دهم، من هیچ مشکلی به همراه آن ندارم. Mo همیشه در حال اجرا بود و اگر آسیب ببیند ما به ما کمک نمی کرد. چه به همراهزیکن اگر فکر می کنید او بهترین در جهان هست، آن را بنویسید یا بگویید. او در شکل فوق العاده خوب، شکل جهانی هست، اما من فکر می کنم که بهترین در جهان هست که شما به همراهید برای مدت طولانی آن را انجام دهید. دو نفر دیگر بد نیستند. "

ائوزبیو دی فرانچسکو گفت خاطرات به همراهزپس گیری سه گل در برابر به همراهرسلونا امید رومیان را برای دومین به همراهر به ارمغان می آورد

"مدير گفت:" اجازه دهيد به شما يک به همراهر ديگر به شما يادآوري کنيم که کرايه تمام نشده هست، و ما آن را اثبه همراهت کرديم. " "ما نشان داده ایم که می توانیم دوبه همراهره برگردیم. ما سه گل در خانه مقابل به همراهرسلونا به ثمر رساندیم، بنابراین ما می توانیم آن را انجام دهیم. اگر هر یک از به همراهزیکنان من اعتقاد ندارند که ما بتوانیم پیروز شویم، می توانند از مرحله دوم دور بمانند. »

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم