• نوشته‌های تازه

 • بیللی وینپولا برای شروع نیمه نهایی لیگ برتر سارا سانز مقابل هافبک ها به انگلستان صدمه زدن به انگلستان

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  بیلی وینپولا به نظر می رسد برای شروع نیمه نهایی مرحله نیمه نهایی سارایسن مقابل هافبک ها در روز شنبه پس از گذراندن تمرینات نا امید شده در آخرین دیدار خود از آسیب دیده هست.

  این فصل بین المللی انگلیس به سختی در این فصل به همراهزی کرده هست، در سال گذشته صدمه ای به شانه زده بود، آسیب زانو در اوایل فصل و یک شکاف شکم در اوایل ژانویه که او را از بین المللی پاییز و شش ملت ها و همچنین بخش عمده ای از رقابت های لیگ برتر سارنز و جام قهرمانان اروپا.

  پس از به همراهزگشت به مرحله نیمه نهایی جایگزین در پیروزی در لندن ایرلندی در آخر هفته نهایی در ماه آوریل، ۲۵ ساله پس از آن همسترینگ خود را در تمرینات شکست داد و از پیروزی فصل گذشته نهایی جام حذفی برروی گلهستر نادیده گرفت اما مدیر راگبی مارک مک کول انتظار دارد که Vunipola را برای این رقابت های آخر هفته به عنوان Allianz Park در دسترس قرار دهد.

  "مک کول در روز سه شنبه گفت" ما بسیار امیدواریم بیلی خوب عمل کند. " او امروز به طور کامل آموزش دیده هست و روز پنج شنبه آموزش خواهد داد و مگر اینکه یک عقب نماند [he’ll play]. او امروز همه چیز خوب هست. او امروز خوب بود.

  "البته این [a boost] هست. او یک به همراهزیکن عالی هست و ما در طول سال بدون او کار کردیم، بنابراین این یک پیشرفت بزرگ برای تیم هست – یک تقویت بزرگ برای بیلی و همچنین اگر امیدوارم دوبه همراهره به پارک به همراهزگردیم، اگر این اتفاق می افتد. "

  ۳۸ کاپ توپ شماره ۸ هفته گذشته در تیم ادی جونز نامگذاری شد که به همراه آفریقای جنوبی غربه همراهلگری می کند، آیا ویپیپولا برای تور مناسب خواهد بود. ویونپولا، از زمان شکست دادن شش کشور در سال ۲۰۱۷ از سوی ایرلند، برای تیم ملی به همراهزی نکرده هست، وینپولا به برکت مک کول داده شده هست که بدون ترس از هر گونه آسیب بیشتر به تور می رود.

  مک کل افزود: "او قطعا تازه هست. حالا او به همراهید به راگبی بروید و به همراهزی کند، این برای اطمینان هست، و او سزاوار هست که بدون مجروح شدن مصدوم شود و من فکر می کنم او به طور گسترده به درخوهست تجدید نظر اضافه خواهد شد. من واقعا به دنبه همراهل آن هستم. "

  به همراه توجه به تلفات ناشی از کابوس ۱۸ ماهه وونیپولا، McCall برای رفع خطر ابتلا به هرگونه شکست بعدی، به کاهش توانایی ویونپولا به همراهزگردانده می شود. اما مصدومیت فصل بهار توسط Schalk Burger همراه به همراه عدم وجود کالوم کلارک ممکن هست به زور ایرلندی شمالی را مجبور به انتخاب Vunipola برای شروع این آخر هفته.

  "من فکر می کنم این یک انتخاب هست که ما به همراهید انجام دهیم، هستدلال هر دو راه هست، مک کول گفت. "جکسون [Wray] قطعا به همراهزی خواهد کرد. Schalk Burger برای بقیه فصل هست، او همسترینگ خود را در برابر Gloucester شکست، Calum کلارک نیز در حال حاضر هست.

   billy-vunipola.jpg "title =" billy-vunipola.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6212106 --> </div>
<p> <span class= وونپیلا از اواسط ژانویه (گتی)

  ساخته شده هست.

  "مایکل رودز پشت هست که خوب هست، ما برخی از افراد را از دست داده بود در پشت پنج بسته، اما ما برخی از مردم به همراهزگشت که خوب هست – رودی به همراهزی سوم خود را، بیلی به همراهید صحیح به همراهشد، آیا Skelton هم به عقب به همراهزگشته و هم در دسترس هست.

  "لیام ویلیامز دست و پا زدن هست، او ضربه شلاق بر ضد Gloucester، بنابراین ما تصمیم گیری در مورد او را در احتمال روز پنجشنبه."

   جکسون-wray.jpg title = "jackson-wray.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6257231 --> </div>
<p> جکسون <span class= در این آخر هفته (گتی)

  ۲۰۰ نمایش خود را برای Saracens نمایش خواهد داد.

  احتمال این هست که Wray، که در آخر هفته به عنوان به همراهزیکن پخش کننده سارا آفن نامگذاری شده هست و در صورت انتخاب ۲۰۰ عدد در صورت انتخاب در مقابل عسس، به پیراهن شماره ۷ منتقل می شود تا بتواند دوبه همراهره Vunipola به همراه رودس کاپیتان بن-ارل، زیر ۲۰ ساله که از جایگزین ها محافظت می کند.

  "مک کول گفت:" جکسون این نمایشگاه ۲۰۰ ساله خود را برای Saracens در این آخر هفته به نمایش می گذارد. "زمان به این دلیل هست که من به یاد دارم وقتی که من برای اولین به همراهر به اینجا آمدم او ۱۸ ساله بود و دیدن او را به به همراهزیکن تبدیل کرد، شخص او تبدیل شده هست، امتیاز برای همه ما من فکر می کنم و برای دریافت ۲۰۰ کاپیتان قبل از او ۲۷ انجام می دهد او همه چیز را می خواهد که ما می خواهیم به همراهزیکنانمان مانند ما به همراهشد. »

  در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان ورزش، به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram هست.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم