• نوشته‌های تازه

 • دنی کیپریانی آماده هست تا پیش از به همراهزگشت وی به وظیفه انگلیس به عنوان او برای آمادگی برای وصای خداحافظی

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  ثابت کند.
          

  ادی جونز، دنی کیپریانایی، "برای خلاصی از خلاقیت" به تیم ملی انگلستان، زمانی که تبعید بین المللی ناو جنگی به پایان رسید، این سفر تابستان به آفریقای جنوبی پایان می یابد.

  سیپریانی، ناپیوسته ناسپاس، متوجه شده هست که او در پنجاه سال گذشته پنج به همراهشگاه نخست وزیری را که خوهستار خدمات او بود، زمانی که فراخوان خود را از سوی انگلیس اعلام کرد، عنوان کرد. در نهایت، جونز قبلا از او خوهسته بود که ۳۰ ساله شانس خود را بسازد اولین ظاهر آزمایشی از سال ۲۰۱۵ هست.

  اما Cipriani خبر از انتخاب خود را دست دوم، از تامیل تیلور، به همراهشگاه ممتاز، که در حال تماشای یک کانال اخبه همراهر ورزشی بر روی گوشی های هوشمند خود را در صبحانه در اتاق تیم در Wasp در کولنتری، از خبرگزاری ها خوهسته بود.

  این پایان یک حماسه شش ماهه بود که در آن سالها بحث و گفتگو در مورد ۱۰ به همراهزی خواهد بود – انتقال Cipriani به گلهستر در روز دوشنبه اعلام شد و او توضیح داد که " "در برابر پیشنهادات به همراهشگاه ها در فرانسه و نادیده گرفتن" مشاوره برای تعقیب به همراهر مالی ".

  جابجایی در خارج از کشور، به همراه ژاپن نیز در کارخانه شایعه، به رویای سیپریانی برای اضافه کردن به ۱۴ گلدان انگلیس که او بین ۲۰ سال قبل در فوریه ۲۰۰۸ به دست آورده بود، به پایان رسید و کاه کوتاه در تابستان ۲۰۱۵ از محاکمه به عنوان یک توسط هستوارت لنکستر مربی هستانی به پایان رسید.

  چیریانی گفت: "هنوز میل من به به همراهزی برای انگلیس هست." [4] [4] [4] [4] [4] [4] من هرگز آن را رد نکردم، در غیر این صورت قراردادهایی را امضا کرده ام ماهها پیش

  "ادی در صحبت کردن به همراه گروه گسترده اش بسیار دقت می کند. رفتن به جام جهانی سال [۲۰۱۸-۱۹] شما می توانید ۳ یا ۴ آسیب ناگوار داشته به همراهشید تا او بتواند هر لحظه را آماده کند. من به همراه او از طریق تلفن یا متن صحبت می کردم که قطعا کمک می کرد، اما تصمیماتی برای ساختن وجود داشت.

  "من فقط به همراهید وارد شوم و بهترین پایم را به جلو بردارم. ادی گفته هست که او میخواهد خلاقیت را به ارمغان بیاورد.

  "این یک دهستان قهرمان نیست، ماندن در اینجا برای انگلستان به همراهزی می کند. این فقط چیزی هست که من می خواهم انجام دهم، زیرا می خواهم کشورم را نمایندگی کنم، و می خواهم بتوانم پیغام خوبی ارائه دهم که شما می توانید اشتبه همراههات را انجام دهید، از آنها یاد بگیرید، بهتر شوید و به حرکت ادامه دهید و به جلو بروید.

   دنی سپیروانی.jpg "title =" danny-cipriani.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6244881 --> </div>
<p> <span class= کیپرانی خوشحال هست که فرصتی دیگر برای به همراهزی برای انگلیس ارائه شده (گتی)

  "این پیام وقتی که شما برای کشور خود به همراهزی می کنید بیشتر رشد می کند. این در مورد ساختن مامان من برای همه چیزهایی هست که او برای من انجام داده هست افتخار

  "هنگامی که تامی تیلور به من در جدول صبحانه به من گفت، برای من خیلی خوب بود که آن را بشنوم. من در مورد رفتن به تور بسیار هیجان زده هستم. اما به زودی این اتفاق می افتد، شما به همراهید ذهنیت خود را عوض کنید، اهداف خود را تغییر دهید و آن را در مورد تلاش برای اقامت در آنجا، سعی کنید تا نفوذ مثبت داشته به همراهشید، زیرا اگر شما فقط به همراه حضور در تیم، به همراهقی بمانید، پس یک مسیر سریع از

  "برای من از لحاظ فنی، من همیشه می خوهستم در لیگ برتر به همراهشم. من عجله دارم. و من همیشه توسط این رگبه همراهری فرانسوی جذب شده ام. مکالمات وجود دارد، من به عقب و جلو، فقط نیاز به نگه داشتن. انگلستان راننده بزرگ من هست؛ اکنون به من اطمینان می دهم که همه چیز به خوبی پیش می رود. »

  دای یانگ، مدیر راس، مدیر راس، به عنوان "قابل ستایش" تمایل Cipriani و همسایگان اوسپس جیمز Haskell، برای مبه همراهرزه برای نقاط انگلیس خود را به همراه ماندن در لیگ داخلی توضیح داد – Haskell به همراه توافق یک قرارداد یک ساله از Wasps به Northampton تغییر دهید.

  اما یانگ به ندرت از دفاع Cipriani ستایش کرد و بدون هیچ مشکلی ویلز و لوییس سابق، فشار را به جلوگیری از نیمه نهایی به همراه سارایسن تحمیل کردند و گفتند: "من فکر می کنم در آخر هفته، دفاع دنیای بدون یک سایه شک و من فکر می کنم که می تواند تفاوت بین ما برنده شدن و از دست دادن به همراهزی به همراهشد.

   دنی-سیپریانی2.jpg "title =" danny-cipriani2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6067111 --> </div>
<p> <span class= کیپریانی از سال ۲۰۱۵ برای انگلیس به همراهزی نکرده هست (گتی)

  "کانال شماره ۱۰ که در آن قرار دارد، یک خیابه همراهن بزرگ هست که در آن [Saracens] قصد حمله به آن ها را دارد. آنها [centre Brad] Barritt را به آنجا می فرستند. ما در مورد جنگ خط مقدم صحبت کردیم. افراد دیگری نیز در آن حضور دارند و ما می دانیم که هدف قرار دادن آنها هست. ما به همراهید آن را داشته به همراهشیم "

  کیپریانی به خوبی از متخصصان خواندن ستایش خویش آگاه هست و از یادآوری عقب افتاده برای یک مرد که در میان پنج نامزد جایزه ی نخست وزیری جایزه ی فصل هست، چهارشنبه اعلام خواهد شد، در حالی که دیگران به جنبه های مشهور یک کارگردان غواصی در چشم عموم، در سراسر اوزز، دو به همراهر، شورشیان ملبورن و فروش کوسه ها.

  زمانی که او فصل پیشین سخت تر از لیگ برتر را پیش بینی کرد، او همچنین جوابی داد که گلوستر به خصوص به خوبی هستخدام شده هست. او افزود: "اوه، او متکبر هست"، تقلید یک مفسر غیرقابل پیش بینی.

  اما Cipriani به اندازه کافی جدی هست که به سرانجام سرانجام به همراه کاپیتان ساراکنز، اوون فرل، که او ممکن هست مجبور شود در آفریقای جنوبی بجنگد اگر او برای شروع انگلستان به همراهشد.

  "کیپریانی در مورد فارل گفت:" او مدتی در حال تمرین در یک به همراهزی اخیر خود قرار گرفته هست و تیم را هدایت و اجرا می کند. " "او نقطه عطفی در حمله سرریس هست و به اندازه کافی در آنجا به دست نمی آید. او مقدار زیادی از شدت دارد و منتظر هست تا به همراه او در این تور کار کنم.

  "من تلاش کرده ام تا این قسمت ها را در یک به همراهزی اجرا کنم که مربیان انگلیس از شما می خواهند که انجام شود و هنوز هم در مد روزها حرکت می کند. پیچیدگی های جزئیاتی که ادی می خوهست مرا آورد، به همراه توپ در دست. "

   6-cipriani.jpg "title =" 6-cipriani.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=5499036 --> </div>
<p> <span class= کیپریانی در حال آماده سازی برای چالش ناشی از اوون فرل، هر دو در مرحله داخلی و بین المللی (گتی ایماژ)

  در پاسخ به این سوال که آیا او احساس می کرد که در برابر انگلیس در برابر انگلیس رهست می شود، Cipriani گفت: "به درستی یا غلط، من حدس می زنم من همیشه من بوده هست و یا آن را به من قرار داده هست یا نه.

  "به همراه شاون ادواردز [formerly at Wasps] و بری اشتون [formerly in charge of England] عالی بود. آنها من را مسئول یک تیم پر از بین المللی قرار دادند – در سن ۱۹ و ۲۰ سالگی به همراه شاون. و براان به من مجوز داد و من توانستم همه چیزهایی را که می توانستم انجام دهم و آن را رانندگی کنم. قطعا در طول راه من درس و اشتبه همراههاتی که اتفاق می افتد آموخته ام

  "[But] من فکر می کنم که اشتبه همراههات در حال حاضر به عنوان یک چیز منفی دیده می شود. هنگامی که یک بچه اشتبه همراهه می کند، او می گوید که در کمین هست. شما از اشتبه همراهه یاد می گیرید – این همان چی هست که شما را بهبود می بخشید، چگونه می توانید بهتر شوید. این به همراهید پیامی به همراهشد برای مردم برای درک، زیرا شما نمی توانید به به همراهلا برسید مگر اینکه اشتبه همراهه کنید – هر کس آن را انجام می دهد. بنابراین برای من اشتبه همراههاتی که من انجام داده ام امیدوارم بهترین نسخه از خودم در حال حاضر به همراهشد و من بتوانم در شش تا هشت هفته آینده در تور و در دو سال گذشته [Wasps] به همراهزی ها را بهبود بخشم. »

  کیپریانی در حال فکر کردن به پرواز مادرش به آفریقای جنوبی هست، اگر او در یکی از آزمایشات در ژوهانسبورگ، کیپ تاون و بلومفونتین به همراهزی کند.

  و او اذعان می کند "ممکن هست برخی از حقیقت در آن وجود داشته به همراهشد"، زمانی که یادآوری ادعای جونز پس از آن Cipriani به همراهزی برای انگلستان A در آفریقای جنوبی در سال ۲۰۱۶ هست که او تنها می تواند "مرد اصلی" در یک تیم، نه یک شماره سه یا چهار به همراهزیکن اما سیپریانی، سوارکار را اضافه کرد که جونز شاهد نبود او یک به همراهزیکن خوب بود، در حالی که پیشنهاد نهایی خود را در جام جهانی سال گذشته انجام داد.

  "مردم دربه همراهره اینکه چقدر خوب به همراهزی می کنند صحبت می کنند و من فکر می کنم شاید مردم بخواهند بیشتر دربه همراهره من صحبت کنند زیرا احساس می کنم آخرین به همراهزی من برای هاپ ههست. سپس آخرین به همراهزی فصل [at Newcastle, when Wasps secured third place]، همه چیز به خوبی جای گرفته هست.

  "اما من قبلا اینجا بوده ام و این در مورد دنبه همراهل کردن موج به سمت به همراهلا نیست، در غیر این صورت احساسات شما به همراه آن سوار می شوند. این در مورد ماندن در یک زبه همراهن حتی در

  "من نمی توانم اجازه دهم احساساتم به آن برسد، همانطور که اگر شما یک به همراهزی بد داشته به همراهشید، نمی توانم به طور ناگهانی در مورد خودم احساس بدی کنم. من این کار را کرده ام و نمی خواهم این کار را انجام دهم. "بنابراین Cipriani 18 ساله نسخه جدیدی را به رسمیت می شناسد. سیپریانی به همراه لبخند گفت: "او پنج نفر به همراهلا می دهد".

  در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان ورزش، به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram هست.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم