• نوشته‌های تازه

 • یونان اندرسون به همراه چلسی در بریستول سیتی دو بر صفر را به ثمر رساند فوتبه همراهل

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  چلسی جشن می گیرد که سوپر لیگ زنان یک قهرمان به همراه یک به همراهزی برای پس انداز کردن چهار پیروزی متوالی خود را جشن گرفت. صحنه های شاد و سرحال در زمین به طور کامل به تماشای بسیار مهیج Emma Hayes، مدیر چلسی، که ۳۵ هفته به همراهردار به همراه دوقلوها هست، تماشای پیروزی در شهر بریستول از آسایش خانه اش را به نمایش گذاشت.

  بین به همراهز کردن قوطی های شامپاین و برگزاری افتتاح جایزه – دومین آنها در ۱۱ روز پس از پیروزی در جام حذفی – چلسی مطمئن بود که هاس بخشی از آن هست.

  "روح او در اینجا بود، ما به محض این که او توانستیم و او در رختخواب بود، بسیار هیجان زده بودیم." Eni Aluko، چلسی پیش رو، جایگزین دیرین در پیروزی ۲-۰ هست. "برای این که این تیم را به دو به همراهردار منتقل کنیم، من فکر می کنم همه چیز را در مورد شخصیت او می گذارم و او چه کسی هست. این پیام بسیار خوبی هست برای همه زنان در سراسر جهان، در هر کاری که انجام می دهند، زنان می توانند این کار را انجام دهند. "

  دروازه هشتم درو صحنه و اعتصاب یونان اندرسون به اندازه کافی برای مهر کردن عنوان در یک به همراهزی بود که از آنها فقط یک نقطه به دست می داد؛ به سادگی اجتناب از شکست همیشه می شود به اندازه کافی در یک شب آرام در بریستول. چلسی هرگز واقعا ملزم نبود که سبک را روشن کند، و پیش از آن که میللی فاررو را کنار بگذارد، هرگز به نظر نمی رسید که فرصتی برای مهر و موم کردن تاج داشته به همراهشد.

  چلسی برای پیروزی ۶-۰ در فصل گذشته در فصل بهار در برنامۀ معکوس به سر می برد اما ویکسن ها مجبور بودند ثابت کنند که این دو حیوان کاملا متفاوت هستند – آنها دو دوره گذشته خود را در برابر اورتون برده اند و Yeovil شهر. در نهایت، کلاس چلسی، به همراه کاپیتان به همراهزنشسته، کتی چپمن، به خصوص به همراه نفوذ، درخشید.

  برای چلسی، که همچنین به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده هست، این به همراهر دیگر دوبرابر شده هست تا از سال ۲۰۱۵ میلادی به همراهقی بماند، و این به همراهر منچستر سیتی را از تخت سلطنتی دور خواهد کرد. آلوکو گفت: "این دستاورد شگفت انگیز هست، ما این کار را دوبه همراهره انجام دادیم." "دو سال دو به همراهر در سه سال شگفت انگیز هست. من پر از افتخار هستم این تیم در این فصل به سطح دیگری رسیده هست. من فقط از تیم های تیمم، این به همراهشگاه افتخار می کنم. این تیم انتظار نقره ای و ما را تحویل داده هست. "

  در غیاب هیس، دستیار وی پل سبز این تیم را همراه تیم مربی تیم اول، TJ O'Leary رهبری کرد و نشان داد که به همراه ۴۱ ساله در تماس بوده هست. سبز گفت: "او در تماشای خانه، گاهی اوقات به همراه تلفن تماس گرفت تا نظر خود را در مورد چیزها، از طریق یکی از کارکنان مربیگری، بیان کند. "او به شدت به عنوان عادی درگیر شده بود و من خوشحال هستیم که به همراه توجه به تمام کارهای سخت او، او را برای او دو برابر کردیم. شرایط ویژه، تیم های پزشکی اجازه نمی دهد او را به دو به همراهزی آخر خود برگردانند، اما فکر می کنم او به خوبی به خوبی به این موضوع پی می برد. به همراهزیکنان واقعا از خود مراقبت می کردند. »

  پس از صدای نهایی هیز توییتی را به یاد می آورد: "وارد شوید. لذت بردن از تماشای آن از خانه. قهرمان انگلستان، ما می دانیم که ما هستیم "

  سفر به پارک پرنتون در لیورپول در روز یکشنبه تیمش را فرصتی برای تساوی یک برنامۀ درخشان دو برنده را فراهم می کند و فصل نهایی المپیک ۱۸ به همراهزی WSL را شکست نخواهد داد. پیروزی در اینجا جایزه پنجم را تحت Hayes – و دوم پس از مهر و موم شدن جام حذفی در برابر آرسنال در ومبلی یک به همراهر دیگر

  چلسی در واقع چلسی هرگز به نظر نمی رسید که از دست بدهد، به همراه کیفیت Ramona Bachmann، پیروزی سوئیس و فرانک کربی، به همراهزیکن PFA سال از درخشش. یک پاسپورت محکم توسط میللی بری، فارو، مهاجم سابق چلسی، فرصتی عالی را در عرض پنج دقیقه به دست آورد، اما او دراز کشید.

  که چلسی را از کنترل کروز محروم کرد. به همراهخمن به همراه اسپنس در ابتدا در ترکیب قرار گرفت، اما قبل از اینکه حرکت مشابهی به دروازه به همراهز شود، پس از ۱۱ دقیقه به گل زد. جی سون یون یک توپ از جعبه را از سمت رهست برداشت و اسپنس را پیدا کرد، که سرش را به داخل دروازه نگاه کرد، فراتر از سوفی بیگلی، دروازه به همراهن شهر، که ناامید شده بود که آن را حفظ نکنند. پس از شروع آرام، این هدف، هر گونه عصبی را حل کرد، به همراه چلسی گام های خود را پیدا کرد.

  بعد از شکست، جیم داییزون، یکی دیگر از جایگزین چلسی، در جستجوی یک دوم، که دو دقیقه از زمان از طریق آندرسون به پایان رسید، در پایان یک نیمه دوم کلید کم، افزوده هست. مارن مادلد، مدافع چلسی، چلسی را به چالش کوبیدن، اما عادلانه به همراه لورن هاپ، تهدید کرد، در حالیکه هدویگ Lindahl برای جلوگیری از لیو فرگوسن، "ویلی کیرک"، نخستین رول تری، سرمربی سرمربی تیم ملی بود. کرک گفت: "ما برای امشب برای آنها مشکل گذاشتیم و ما در واقع شانس داشتیم که رهبری کنیم." "این حاشیه خوب بود و شانس ما را نگرفتیم"

  اما زمانی که کربی در کنار سمت رهست حرکت کرد، این خطر را بیان کرد. "آندرسون" مدافع سوئدی سوئد را انتخاب کرد و به همراه ضربه زدن از راه دور، چلسی این عنوان را به پایان رسانده هست.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم