• نوشته‌های تازه

 • N.B.A. پلی آف: Celtics Stifle LeBron James و Pummel Cavaliers در به همراهزی ۱

  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  BOSTON – مأموریت برای بوستون سلتیکس به جلو مارکوس موریس در اولین شروع خود این posteason آسان توضیح داد، اما تقریبه همراه غیر ممکن به اجرا

  کار او: دروازه به همراهن لئون جیمز را نگه دارد و به همراهزیکن چهارمین امتیاز را از سالن کنفرانس خلبه همراهن خود در سالن دوم کنفرانس خلبه همراهن خود در سالن کنفرانس خبری خود نگه دارد.

  [۱۹۴۵۹۰۰۳"موریس،کهبهوضوحبهترینبه همراهزیکناینبه همراهزیهست،درطولهفتهازاینکهچالشخودرابهچالشکشاندههست،درروزیکشنبهتوضیحدادکهچرااواینرامیخواهد"

  "از آنجا که من یک رقیب هستم. او بهترین به همراهزیکن هست، و من می توانم روزی به بچه هایم بگویم. »

  موریس ۲۱ امتیاز به دست آورد و ۱۰ گل زد و در حالی که گل زد جیمز در ۷ به همراهزي به همراهزيکن – و ۱۵ به همراهزي کم ۱۵ امتیاز – و Celtics یک به همراهزيکن ۲۱ امتیازی را در به همراهزی ۱ گلزنی کردند. کلیولند ۱۰۸-۸۳ در به همراهزی ۱٫

  جیان براون گل ۲۳ امتیاز ها و آل هورفرد ۲۰ برای بوستون داشتند که در ابتدا ۱۷ امتیاز در یک ردیف بود و هرگز اجازه ندادند که Cavaliers را در رقم تک رقمی به همراهز کنند. تیم سلتیک به رهبری ۲۸ ساله زمانی که تیمورن لوئیس، مربی کلوولند، به همراه جیمز به خوبی به همراه جیمز ۷:۰۹ را جابجا کرد.

  به همراهزی دوشنبه شب هست.

  "من سطح نگرانی را در این مرحله نادیده گرفته ام." جیمز، که ۵ سال از ۱۶ سالگی از طبقه بود، و تمام پنج تلاش ۳ نقطه ای را از دست داد.

  "من پیش از این در پست پست بوده ام، اما برای من هرگز سطح نگرانی وجود ندارد – مهم نیست که چطور او گفت: "من امشب به همراهزی کردم، به همراه هفت گردش، چقدر ناکارآمد بودم توپ را شلیک کردم." "ما فرصتی دیگر برای بهتر شدن به عنوان یک به همراهشگاه توپ در روز سه شنبه داشته ایم و شاهد خواهیم بود که چه اتفاقی می افتد".

  کوین عشق ۱۷ امتیاز و ۸ گل زد و جیمز ۹ پاسارگاد و هفت تخته را اضافه کرد. کاوالیرز اولین تلاش خود را از ۱۴ به همراهزی ۳ امتیاز از دست داد و در نیمه اول تنها ۳۲ درصد شوت زد.

  در آن زمان، بوستون رهبری برزو هستیونز، مربی Celtics، گفت: "من فکر می کنم ما بسیار به این واقعیت که ما سه شنبه شب یک شوت سنگین وزن را می گیریم، گفت:" 61-35 – بزرگترین شکست نیمه نهایی به همراهزی های جیمز. "

  . "این یک چالش بزرگ دیگر هست، فرصت دیگری برای تجربه چیزی برای این تیم هست."

  به همراه ستاره های زخمی گوردون هاوارد و Kyrie ایرینگ در نیمکت در لبه همراهس های خیابه همراهنی، Celtics در این فصل به همراه توجه به آنچه که ممکن هست تعجب آور ترین رویدادهای اخیر بود. یک سال پس از حذف دو به همراهزی اول در منزل مقابل Cleveland در فینال پنج به همراهزی نهایی، سلتیک ها در جیمز جریمه شدند و کاوالیرزها هرگز در آن حضور نداشتند.

  "آخرین دو به همراهزی به همراهزنشسته و دیدار ما در پایان سال، ما را از آب بیرون کشیدند. "مارکوس هوشمند، محافظ بوستون گفت. "ما یک تیم مختلف داریم، درست مانند آنها، و بسیاری از بچه های جوانتر. بنابراین برای آنها این را می بینیم، و این احساس را مانند آن که امشب انجام دادیم، بزرگ هست. "

  نسخه ای از این مقاله در چاپ در در صفحه D 4 از نیویورک نسخه به همراه عنوان: مدافع جیمز به دلیل این که به عنوان ضربه Celtics توسط Cavs افزایش می یابد. نسخه چاپی | مقاله امروز | مشترک

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم