• نوشته‌های تازه

 • آنتین گریزمن آتلتیکو را به گلزنی لیگ اروپا در آرسنال ادامه داد فوتبه همراهل

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  یکی دیگر از موفقیت های دیگو اسمئونه و اتلتیکو، و موفقیت دیگری برای اسپانیا در لیگ اروپا هست. هشت نفر از ۹ برندگان مسابقات اروپایی اسپانیایی بوده اند و رئال مادرید ۹ به همراهر در هفته آینده در رده دهم قرار دارد.

  لالیگا در ۱۵ سال گذشته نه برنده لیگ اروپا شده هست و این در حالی بود که در ۹ فصل برای اتلتیکو یک به همراهر سوم بود، در اولین دور نیمه نهایی آرسنال

  این نهایی نیست که طولانی در حافظه خواهد بود. "اتلتیکو" به عنوان آنها تمایل به خود را در بهترین حالت، نگه داشتن مخالفان خود را در به همراهزو، خراب کردن زمانی که آنها نیاز به، و برنده راحتی بدون واقعا به نظر می رسد خود را گسترش دهد. مارسی اولین آنها را تحسین کرد و برای دومین به همراهر سرزنش نشد، در حالی که سومین نتیجه یک ضد هوشمند علیه مخالفان خسته بود. دو نفر اول نیز از آنتوان گریزمن، اتمام بی رحمانه داشتند.

  طرفداران به همراهرسلونا احتمالا Atlético را برای به همراهرسلونا در فصل تابستان ترک خواهند کرد، که ممکن هست یک یادداشت تلخ و شیرین را برگرداند، اما اتلتیکو اکنون به همراه واقعیت فروش آشنا هست.

  در مورد لیگ اروپا بسیار ناراحت کننده هست، اما در مراحل بعد او حس می کند که این همان چیزی هست که جام قهرمانی اروپا در آن بود. اینها به همراهشگاه های بزرگ هستند، اما سوپرکابین ها نیستند، تیم ها از طریق کار دقیق در به همراهزار نقل و انتقالات به جای هر حادثه ای که در تابستان انجام می شود، طراحی شده اند، تیم هایی که موفق به کسب امتیاز نیستند، امتیاز امتیاز می به همراهشند، اما به همراهید آنها را از دست بدهند و شاید بیشتر از آن قدردانی شوند نتیجه. و آتلتیکو، همانطور که رودی گارسیا اشاره کرد، بزرگتر از طرف مارسی خود هست، در به همراهزی های بزرگ بسیار به همراه تجربه هست.

  "این فصل بسیار سخت بود،" گفت: "Simeone"، اما این لیگ اروپا نشان می دهد بیش از جایزه لیگ اروپا – آن را نشان می دهد ارزش کار سخت و هستقامت، و یا نگه داشتن در آن و کار سخت هست. ما دو فینال لیگ قهرمانان را از دست دادیم [in the recent past]. ما لیگ قهرمانان را خیلی خوب شروع کردیم [this time] اما خودمان را در این مسابقه تغییر دادیم. تمام این کار سخت در نهایت میوه می دهد. »

  و اجازه دهید هیچ کس به طرفداران مارسی نشان ندهد لیگ اروپا مهم نیست. در ستون ها، پیراهن های سفید خود را به رنگ قرمز و سفید از اتلتیکو را به همراه حدود سه به یک کاهش یافته هست. آنها پر سر و صدا و شاداب بودند و قبل از شروع به تعویق افتادن از سرگرمی قبل از مسابقه، ده ها عود قرمز را راه انداختند، عرصه را در دود ضخیم که برای بسیاری از به همراهزی ها به تعویق افتاد، متوقف کرد – قطعا برای مدت طولانی از امید مارسی موفقیت والیر جریمن پس از اینکه دیمیتری پویت در تساوی قرار گرفت، فرصت شگفت آوری را از دست داد اما بعد از آن آتلتیکو به ندرت تهدید شد.

   آنتوان گریزمن توپ را در هستیو مانداندا به همراهلا می برد گل دوم خود را از شب برای قرار دادن اتلتیکو مادرید 2-0 در برابر مارسی در فینال لیگ اروپا به ثمر رساند. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/d51aa18068c475bb86c069e9a6a1e8fa49d0c9be/0_0_5568_3712/master/ 5568.jpg w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 7f2570e0c3b2d293fd37678ff133b5fc "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  آنتوان گریزمن توپ را روی هستیو مانداندا به ثمر رساند تا گل دوم خود را برای گلزنی در آتلتیکو مادرید ۲-۰ در برابر مارسی در فینال لیگ اروپا به ثمر رساند. عکاس: فرانک فایف / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

  به همراه بورگوس آلمان، به علت ممنوعیت لمس سیمئونه، به دلیل نقش برجسته ای که از لبه منطقه فنی به نمایش گذاشته شده هست، اتلتیکو آرام آرام زندگی خود را از مارسی فشرده کرد. بورگوس همچنین یک دروازه به همراهن سابق اتلتیکو هست و مانند سیمون، به نظر می رسد که تصویر خود را به تصویر می کشد. او پس از صرفه جویی در یک مجازات لوئیس فیگو به همراه بینی خود، اولین به همراهزی خود را در ترکیب اصلی مادرید به پایان رساند و یک مرد پیشین برای یک گروه راک به همراه نام The Garb بود. در سال ۲۰۰۳ او به همراه سرطان تشخیص داده شد اما جان سالم به در برد.

  یک بشکه چند لایه ای ریشدار از یک مرد، او را به عقب و جلو گام به طرز عجیبی آرام آرام، به همراه اشاره کردن و شل شدن، گام برداشت، دست های خود را از ضربه های خود را به حرکت از طریق موهای تیره هنوز تاریک درخشش خود را. به طور ویتیلی، گلبولهای ناخوشایند او را به همراه فشار به اندازه کافی به همراهلا بردند تا مارسی را از بین ببرند زیرا آنها به دنبه همراهل عبور از پشت بودند. این به همراهعث به همراهز شدن درب به همراهزکن شد که هستیو مانداندا توپ آندو زامبو آنگویسا را ​​که به اشتبه همراهه کنترل شده بود، توپ را نادیده گرفت. به همراه تقسیم دو مرکز پشت، گابی نمیتوانست یک گذر سادهتر برای به همراهزی در Griezmann برای یک پایان مستقیم داشته به همراهشد.

  Fiver: ثبت نام کنید و ایمیل فوتبه همراهل روزانه خود را دریافت کنید.

  بدتر از مارسی به دنبه همراهل آن بود که آنها Payet را به آنچه ظاهرا کشاله رانده شده بود پس از نیم ساعت از دست دادند. بعدا ظهور کرد که خدای متعال را شکسته بود و جایزه را در مسیر خود به میدان گذاشت. او در حالی که زمین را ترک کرد، در حالی که زمین را ترک کرد و از طرف گرتزمن، هم تیمی فرانسویش، یک آغوش آرامش و بوسه بر روی گونه اش گرفت.

  احتمال به همراهز شدن مارسی به طور قابل توجهی در چهار دقیقه به نیمه دوم کاهش چشمگیری داشته هست، به همراه این تفاوت که Griezmann یک توپ تندرستی را برای کوک ارسال کرد، که عبور از آن، یک سوراخ خمیده بین پشت دروازه Adil Rami و Back-back اردن اموی. Griezmann فرار کرد و به شدت ضربه خود را بیش از Mandanda قطع کرد.

  در یک دوره زمانی که ممکن هست به نظر برسد که هیچ هدفی واقعا بی خطر نیست، یک اتکای خوشآمد به اتلتیکو وجود دارد. یک ترس کوچک وجود داشت که کستاس میتروگلو جایگزین آن در برابر یک پست بود اما هیچ تیم سیمونون هرگز به سرمربی دو گل نرسید. سوم شخص سوم Gabi، صرفا تأیید کرد که مدتها به نظر اجتناب ناپذیر بود.

  امتیاز به همراهزیکن

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم