• نوشته‌های تازه

 • اورتون به همراه هدف قرار دادن مارکو سیلوا پس از اخراج سام آلاردایس | فوتبه همراهل

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  اورتون طلسم شش ماهه مصدق سام آلاردایس را به عنوان مدیر مدیریت و پس از شناسایی پرتغالی به عنوان انتخاب خود برای جایگزینی وی به همراه نمایندگان مارکو سیلوا تماس گرفته هست.

  در یک روز تغییر عمده در گودیسون پارک، مارسل برانتز به عنوان مدیر فوتبه همراهل جایگزین هستیو والش شد که همچنین از به همراهشگاه خارج شده هست.

  Allardyce ملاقات کرد فرهاد مشیری، سهامدار عمده اورتون، در روز چهارشنبه در لندن در ساعت ۸٫۳۰ دقیقه و در یک بحث کوتاه که در طرح های طولانی مدت این به همراهشگاه بیان نشده بود، گفت. او ۶۳ ساله سال دیگر به همراه قراردادی ۱۸ ماهه که در ماه نوامبر گذشته در پی پیروزی رونالد کیمان امضا کرد، به همراهقی مانده هست و انتظار می رود که او به همراه پرداخت ۶ میلیون پوند مبلغی را پرداخت کند. او برای کار شش ماهه حدود ۹ میلیون پوند ساخته هست.

  مدیر تیم ملی سابق انگلیس که در روزی که می توانست تیم ملی کشورش را اعلام کند، از تیم اورتون برکنار شد، تیم را از ۱۳ تا ۸ در لیگ برتر هدایت کرد و پس از شروع آشفتگی به فصل تحت تیم کوممن و سپس مدیر اجرایی، دیوید انسورث. به همراه این حال، مدلی که او مدیون او بود، هرگز طرفداران اورتون را نادیده نگرفت، و در ماههای آخر فصل، خصومت نسبت به Allardyce افزایش یافت.

  "از طرف رئیس، هیئت مدیره و آقای مشیری، من می خواهم از سام برای کارهایی که در هفت ماه گذشته در اورتون انجام داده ام تشکر کنم"، بیانیه ای را که از سوی به همراهشگاه به زودی منتشر می شود، بخوانید. مدیر عامل جدید، پروفسور دنیس برت-به همراهکسندیل. "سام در یک فصل چالش انگیز در فصل گذشته وارد شد تا ثبه همراهت ما را فراهم کند و از او برای این امر سپاسگزاریم.

  "به همراه این حال، ما تصمیم گرفته ایم که به عنوان بخشی از برنامه بلندمدت ما، تابستان امسال یک سرمربی جدید به او اختصاص می دهیم و بلافاصله این روند را آغاز خواهیم کرد. مجددا، ما می خواهیم به لطف صادقانه خود به سام برای کار خود به همراه ما در چند ماه گذشته و برای او آرزوی آینده کنیم. »

  تیم آلموردی ساممی لی، کریگ شکسپیر و مارتین مارگتسون، مربی دروازه به همراهن نیز از این قاعده مستثنی نیستند، زیرا این به همراهشگاه یکی دیگر از تعمیرات اساسی در ساختار مدیریتی خود را انجام می دهد. مدیر بعدی، سومین نماینده مشرف هست که از ۴۹٫۹ درصد سهامش در اورتون در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ به روبرتو مارتینز، مدیر ارث برده شده هست، کیمان و آلاردیسی نیز برای عملکرد ضعیف خود از پرداخت سودآوری خارج شده اند.

  Fiver: ثبت نام کنید و ایمیل فوتبه همراهل روزانه خود را دریافت کنید.

  برندها، مدیر فنی PSV Eindhoven از سال ۲۰۱۰ تاکنون به عنوان مدیر جدید فوتبه همراهل تأیید شده هست و والش قیمت یک سیهست هستخدام فاجعه آمیز را به عهده دارد. اورتون از مارس سال گذشته، مارک های ۵۶ ساله را به همراه کار خود در شناسایی هستعدادهای جوان و کمک به PSV به عنوان عنوان هلندی سه به همراهر در چهار فصل گذشته به هدف او برای چندین به همراهشگاه برتر لیگ معرفی کرده هست.

  "برندها گفتند:" ما به همراهید برای افتخارات در برابر نخبگان لیگ برتر رقابت کنیم. " "این هیچ چالشی جدی نیست، اما این به همراهید انگیزه ما هر روز به همراهشد. این فقط یک چالش هست مانند این که می تواند من را متقاعد کند PSV را ترک کند "

  برت-بوکسندیل تأیید کرد که والش که از ماه ژوئیه ۲۰۱۶ از لستر آمده هست، اورتون را ترک کرده هست. او گفت: "از طرف هیئت مدیره و آقای مشیری نیز می خواهم از هستیو ولش تشکر کنیم."

  نخستین انتخاب مشیری برای جایگزینی Allardyce، مدیر سابق هال و واتفورد سیلوا هست که در ماه ژانویه پس از یک رکود شدیدی در نتایج، توسط به همراهشگاه Vicarage Road جولان داده شد. این امر به دنبه همراهل آنچه واتفورد ادعا کرد، "رویکرد غیرمجاز" توسط اورتون بود که بر تمرکز و نتایج مربی پرتغالی تأثیر گذاشت.

  واتفورد شکایت لیگ برتر را نسبت به روش غیر قانونی ادعایی اورتون کرده هست و مذاکرات بیش از یک بسته جبران بین به همراهشگاه ها در رسیدن به توافق ناکام بوده هست. در حالی که سیلوا از قرارداد خارج شده و از نظر فنی به جای Allardyce جایگزین شده هست، اختلاف در مورد رویکرد اورتون این پروسه را پیچیده می کند و می تواند به داوری منجر شود.

  انتظار می رود که مقامات اورتون به همراه همتایان واتفورد در هفته جاری مجددا تلاش کنند تا این موضوع را حل کنند و پیش از این نیز به همراه نمایندگان سیلوا گفت و گو کرده اند.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم