اوون فارل آماده سفر تور انگلستان به آفریقای جنوبی هست ورزش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

اوون فارل چشم انداز سفر تابستانی انگلیس به آفریقای جنوبی را تحسین می کند. کاپیتان تور از زمان آماده سازی سارانز برای اولین به همراهر در لیگ برتر انگلیس برای اولین به همراهر از زمان انتصابش، برای به همراهزی در روز شنبه، زمان خود را صرف کرد.

"آفریقای جنوبی یک تور درخشان هست، یک چالش درخشان،" او از زمین هایی که نخستین سفر خود را در انگلستان برگزار کرد، در سال ۲۰۱۲ گفت. "این تور یکی از آنهایی هست که می خواهیم از آن لذت ببریم. آنها یک تیم خوب هستند که زیر مربیگری جدید هستند، بنابراین ما احتمالا نمی دانیم که چه می خواهیم به دست بیاوریم. کلید آماده شدن برای هر چیزی هست. "

فارل انگلستان را کاپیتان کرده هست اما این اولین به همراهر هست که او اردوگاه را رهبری کرده هست. انتصاب به نظر می رسد طبیعی هست. سخت نیست تصور کنید که آن دائمی شود. به همراه این وجود، او موفق به نابودی سه شکست متوالی می شود، در حالیکه ادی جونز، همانطور که هفته گذشته درگذشت، بر عدم وحدتی که در مبه همراهرزات ناامید کننده شش ملت انگلستان در حال توسعه هست، می کوبد.

فرل می تواند مسیر جدیدی را به دست آورد، در صورتی که لازم به همراهشد. جونز زنگ زد تا او را از "افتخار بزرگی" بگوید، اما به نظر می رسد که نگرانی های دیگر مربی را مورد بحث قرار نداده هست.

"فقدان وحدت؟" فارل گفت: هنگامی که خوهسته می شود ارزیابی جونز از شش ملت انگلستان را مورد بررسی قرار دهد، او برای چند ثانیه برای متوقف کردن افکار خود متوقف شد. "من به همراهید ببینم در مورد چه چیزی صحبت می شود. واقعا نمیتوانم بگویم من می توانم اینجا بنشینم در مورد انگلستان صحبت کنم، اما هنوز در مورد آن فکر نکرده ام. من نمیخواهم شروع به بغل کردن کنم من به ویژه در این هفته تمرکز کرده ام بر آنچه که در مقابل مهست. »

اگر انگلستان در جستجوی راهی برای دستیابی به کاهش ناگهانی خود به همراهشند، پس از موفقیت طولانی مدت و بی نظیر، آنها می توانند بدتر از مطالعه نمونه هایی که توسط Saracens در این فصل انجام داده اند، انجام دهند. اجرای آنها از هفت مسابقه پی در پی در تمام مسابقات، هر دو طرف کریسمس، به نظر نمی رسید که آنها را درگیر کند. آنها فصل به طور منظم را به همراه بیشترین امتیاز از هر به همراهشگاهی از سال ۱۹۹۹ به پایان رساندند، زمانی که لیگ برتر، یک تیم ۱۴ نفره بود و به همراه بهترین امتیاز دیفرانسیل همیشگی بود.

"من فکر کردم این یک دوره درخشان برای ما بود. فارل از هفت موفقیت متوالی گفت: ما خیلی بدتر خواهد شد اگر ما آن را نداشته به همراهشیم. "این کمی نا آشنا بود، اما ما چیز زیادی از فریب دادن. ما قطعا طرف دیگر بهتر از آن هست. »

Breakdown: ثبت نام کنید و ایمیل اتحادیه راگبی هفتگی خود را دریافت کنید.

انگلستان امیدوار هست تا تابستان امسال در مورد سفر به آفریقای جنوبی برای حل مسئله در مورد این موضوع به شما کمک کند. فرل ممکن هست در مورد این تنها در حال حاضر فکر نمی کنم، اما پازل نیاز به توجه خود را قرار هست به خوبی پس از پایان ماه ادامه خواهد داد.

در همین حال، سه مرد پس از اینکه در ماه فوریه در پی پیروزی فتنه انگیز در جونز در روز بعد از پیروزی در جام کولکته اسکاتلند، جریمه شدند.

فیلم های آنلاین منتشر شد نشان داد گروهی که در حال نزدیک شدن به عکس ۵۸ ساله ای هست که ایستگاه راه آهن منچستر آکسفورد را ترک کرد تا یک ماشین انتظار را بگیرد.

ریچی کلیتون، ۲۲ ساله کانر انگلیس، ۲۵ ساله و برت گرانت ۲۳ ساله از ادینبورگ، همه متهم به نقض نظم عمومی از هستفاده از کلمات و رفتارهای خشونتبه همراهر تهدید کننده یا رفتارهای ناسالم، احتمالا به همراهعث آزار و اذیت، زنگ خطر یا ناراحتی .

محکومیت سه نفر در دادگاه دادگستری منچستر، رئیس دادگاه جو بنگودو گفت: "این یک حادثه کوتاه مدت، اما ناامید کننده بود. زبه همراهن شما، هرچند توسط دفاع شما به عنوان صنعتی توصیف شده هست، ما فکر می کنیم ناامید و بنابراین غیر قابل قبول هست که به هر کسی هدایت می شود. محل جایی که شما انتخاب کردید برای نشان دادن رفتار مستی خود را در مجاورت عمومی بود، نه تنها آقای جونز در این نزدیکی.

"هیچکس نبه همراهید مجبور به همراهشد به همراه چنین زبه همراهن و رفتار رفتار کند. ما هیچ گاه از شما خبر نداشتیم. این نگرانی هست. "

Cleeton، خیابه همراهن کریک نای، ۱۲۰ پوند جریمه شد، انگلیس از Cornhill Terrace، جریمه ای از ۱۰۵ پوند دریافت کرد و گرانت از هلال طبل، یک جریمه مالی به مبلغ ۱۴۰ پوند داد. هر سه نیز دستور پرداخت هزینه دادگاه به مبلغ ۱۱۵ پوند دادند.

آقای به همراهندوود گفت که گرانت، هنگامی که آقای جونز در داخل بود، به همراهز و بسته شد، رفتار و زبه همراهن را طولانی کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم