• نوشته‌های تازه

 • برنده جوایز کنتیکی Derby Justify تساوی No7 پست را برای Preakness Stakes | ورزش

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  برنده جایزه Undefeated کنتاکی Derby از روز ۷ ژانویه در پست ۱۴۳ در مقیاس Preakness Stacks اجرا خواهد شد و بهتر از حتی پول مورد علاقه هست که برنده جوایز وحشی از Trionet Crown مسابقات نژاد پرستانه هست.

  کوارته شاه بلوط که توسط به همراهب Baffert آموزش دیده بود به عنوان ۱-۲ صبحانه مورد علاقه در قرعه کشی چهارشنبه در Pimlico Race Course، یک قیمت کوتاه که به همراهعث ایجاد لبخند عصبی از مربی سالن مشاهیر شد، نصب شد.

  "شما قرار دادن برخی فشار اضافه بر همه ما هست."

  میدان هشت اسب به همراه مسابقه ۲۰۱۵ مطابقت دارد، زمانی که آمریکایی فاریاه به طور قابل توجهی به یک برنده هفت نفره در دامن افتاد، که کوچکترین از سال ۲۰۰۰ بود. آخرین به همراهر کمتر از هشت زدن در Preakness پیروزی Show Chief در سال ۱۹۸۶ بود .

  فقط سه نفر از هفت تسلیم در مسابقات ۱٫۵ میلیون پوندی در روز شنبه، هفته و نیم پیش در چرچیل دوناس به سر بردند. احتمالا اسپویلر دومین انتخاب هست Magic Good، دانیل کنتاکی دربی، توسط چاد براون که در ۳-۱ به همراهز شده هست آموزش دیده هست. بقیه قسمت ۱۲-۱ یا بیشتر هست.

  توحید هودو ۱۳۶ ساله را در کنفدراسیون کنتاکی به همراه چهارمین پیروزی خود در چهار شروع، همچنین از هفت اسلات، به پایان رساند و اولین اسب هست که برنده Run for the Roses بود که به عنوان یک دو ساله نتوانسته بود، قدیمی از سال ۱۸۸۲ هست. پسر Scat Daddy قصد دارد تبدیل شدن به تنها برنده شکست سه گانه سه گانه در کنار سیاتل Slew در سال ۱۹۷۷ و تنها ۱۲ اسب به طور کلی برای جابجایی Derby، Preacness و Belmont Stakes، به طور گسترده ای به عنوان یکی از سخت ترین شاهکارهای ورزشی

  پیش بینی های هوا، هر روز از روز چهارشنبه تا شنبه، به همراهران در منطقه به همراهلتیمور را افزایش می دهد، احتمال این که یک مسیر انحرافی وجود داشته به همراهشد، بر خلاف شرایط دربی، افزایش می یابد. به نظر نمی رسد که به مربی مربوط به همراهشد.

  "به همراهفتر گفت:" او در دو مسیر مرطوب اجرا می شود و بر روی آنها برنده هست. " "ایده آل ما می خواهیم یک روز زیبه همراه، پس هر کس می تواند لذت بردن از یک نمایش عالی Preakness هست."

  دو نفر از برندگان شان شایستۀ Preacness شان به همراهفترت نیز از هفت پست: Silver Charm در سال ۱۹۹۷ و Lookin Lucky در سال ۲۰۱۰ شروع شده هست. مربی Hall of Fame هرگز پس از برنده شدن دربی، چهارمین قهرمانی را از دست نداد برای چهار سالگی به همراه جذابیت نقره، Real Quiet (1998)، War Emblem (2002) و آمریکایی Pharoah (2015).

  پیش از این، چهارشنبه، Justify پس از پرواز به فرودگاه بین المللی به همراهلتیمور-واشنگتن تورود مارشال از واشنگتن از لوییویل وارد شد.

  "Baffert گفت:" این واقعا صاف و بدون سکته بود. "ما شب گذشته کمی نگران بودیم چون هواپیما به تعویق افتاد اما اسب به خوبی حمل می کرد. او هنگام پریدن از ون پر از خودش بود. "

  شالوده کامل موقعیت پست و شانس صبح-روز بعد از ظهر چهارشنبه اعلام شد: No1 Quip (12-1)، No2 Single Seamore (15-1)، No3 Sporting Chance (30-1)، No4 Diamond King 30-1)، No5 Magic Good (3-1)، No6 Tenfold (20-1)، No7 Justify (1-2) و No8 Bravazo (20-1)

  زمان ارسال برای اجرای ۱۴۳ دوره سهام Preakness هست ۶٫۲۰pm ET

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم