ترنت اسکندر-آرنولد شایستگی یک شانس جام جهانی هست، اما صبر به همراهید به همراه لوکس لیورپول نشان داده شود

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

        

دو عملکرد در لیورپول به لیگ قهرمانان آینده، خلاصه تا چه حد ترنت اسکندر-آرنولد این فصل را بدست آورده هست و تا چه حد او هنوز به همراهید برود.

در انتفیلد چهارم نهایی کریکت در برابر منچستر سیتی، پپ گواردیولا نوجوان را هدف قرار داده بود، امیدوار بود که روش الکتریکی Leroy Sané برای او بسیار زیاد به همراهشد. شهر، کانال سمت رهست رهست لیورپول را از سوت اول تا آخرین بمبه همراهران کرد، مطمئن بود که پیوندی ضعیف پیدا کرده بودند و مطمئن بودند که از آن بهره برداری می کنند.

این تاکتیک، به همراه این حال، فقط الهام بخش تازه کار را به عقب بر گرداند تا نمایشگر نزدیک به بی عیب و نقص – بهترین کار حرفه ای کوتاه خود را تا به امروز – تنظیم تن از اولین مقابله خود را. عملکرد چشمگیر تیم لیورپول از فصل به پایان رسید به همراه الکساندر آرنولد به اتفاق آرا به نام مردی از مسابقه.

بخش رضایت بخش تر از نمایش الکساندر آرنولد، این بود که به عنوان یک عضو کمی ضعیف، هنوز ناتمام جانورن کلوپ، او و کاملا به وضوح لیورپول ضعیف هست و هنوز هم به خوبی انجام شده هست.

هدف قرار دادن شهر او در عمل کار نمیکرد، اما حس کامل را به وجود آورد. چند هفته پیش یک نمایش لرزان در شکست در Old Trafford مشخص کرد که چنگال هایی که هنوز هم به همراهید از به همراهزی الکساندر آرنولد حذف شوند. ویلفرد زها چند روز قبل از آنفیلد در فینال چهارم نهایی نیز از او در Selhurst Park خوششانس بود. در به همراهزگشت به اتیهد، شهر حملات خود را تغییر داد اما همچنان تلاش کرد تا از بی تجربگی جوانان هستفاده کند.

پس از آن هیچ تعجب آور نبود، به همراه وجود اینکه او در هر دو پایه هشت پا به همراهزی کرد، روم پس از آنکه الکساندر آرنولد پس از آنکه لیورپول چهارمین به همراهر رسید، به دنبه همراهل قهرمانی بود.

اگرچه طرف Eusebio di Francesco در تلاش برای ایجاد هر نوع تصور در انفیلد بود، آنها به همراه ایتالیا در تعقیب وحشت زده بودند و جوانان را به اتمام رساندند. اولی رومی پس از آنکه او موفق نشد به همراه هستفان ال شاراوی در صلیب به پست دور، دوم خود را پس از او از دست رفته را از دست داده هست. یک دروازه به همراهریک و بعد از یک هندبه همراهل مشخص به همراهید مجازات هایی را به میزبه همراهن داده به همراهشد.

رییس به همراهشگاه الجزایر-آرنولد در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده هست تا او را لعنت کند – در حقیقت، به اعتقاد نوجوانان، او به طور معمول هر عملکرد زیر پارس را به همراه یک به همراهزی عالی به یاد می آورد از توان به همراهلقوه خود و نشان دادن بلوغ به خوبی فراتر از سال های او. شبهای خاموش نه تنها تقصیر او نیست. Klopp همیشه الکساندر آرنولد را برای محافظت از او نیاز ندارد، زیرا او از ترس قربه همراهنی کردن برخی از تهدید حمله او به طرف مقابل هست.

یکی از چیزهایی که مدیر لیورپول همیشه به همراه غرور خود نشان داده هست، صبر هست. از همان لحظه روشن شد که ناتانیل کلین در کمپ لیورپول هیچ کمکی به به همراهزی نمی کند، Klopp به همراه دو به همراهزیکن جوان خود در عقب ایستاده هست – الکساندر آرنولد و جو گومز – آنها را چرخاند وقتی که مناسب می شود، آنها را مجازات می کند وقتی خطرات اجتناب ناپذیری به وجود می آیند، خطوط لمسی هنگامی که آنها بیش از حد عمیق می شوند، اعتبه همراهر خود را دوبه همراهره تأیید می کنند.

در مورد اسکندر-آرنولد، این صبر و شکیبه همراهیی کمک کرده هست که او در جام جهانی Gareth Southgate یک جایزه به دست آورد. اگر کایل واکر همچنان به عنوان یک نیمه سمت رهست به کار گرفته شود، ۱۹ ساله که به طور غیرقانونی به سر می برد، به همراه Kieran Trippier برای جبهه رهست مقابله خواهد کرد و ممکن هست در این نبرد موفق به همراهشد. جایی که در ۱۸ ژوئن در برابر تیم تونس شروع به کار می کند، به خوبی می تواند به همراهشد.

به همراه این حال، تاریخچه مسابقات اخیر انگلستان، چندین نمونه از به همراهزیکنان را در اطراف زمین حرکت داده یا بطور کامل در پشت اشتبه همراههات ناخوشایند و یا عملکرد کمی ناامید کننده بمبه همراهران کرده هست. نمایش ۹۰ دقیقه ای فرد در مسابقات جهانی و مسابقات قهرمانی اروپا بیشتر از کسانی هست که تقریبه همراه در هر مرحله از رقابت های دیگر مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر Southgate تصمیم به شروع اسکندر-آرنولد، او به همراهید بهترین شانس را برای او به ارمغان بیاورد. این بدان معنهست که پذیرفتن ریسک همراه به همراه مسئولیت زمانی که بی تجربگی او نشان می دهد و مانند Klopp – نشان دادن صبر.

برای مشاهده بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های اطراف دنیای ورزش به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram اینجا هستید.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم