• نوشته‌های تازه

 • رابینسون کانو معلق ۸۰ به همراهزی برای آزمایش مثبت مواد مخدر

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  "رابینسون اشتبه همراهه کرد"، در گفت و گو به همراه ماینرز گفت. "او به ما توضیح داده هست چه اتفاقی افتاده هست، مجازات را پذیرفته هست و به طرفداران، سازمان و همکارانش عذرخواهی کرده هست. ما از رابینسون حمایت خواهیم کرد زیرا او از طریق این چالش کار می کند. "

  بومی بولیوی دومینیکن، کانو به همراه یانکیس در مرحله دوم از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ ستاره دار شد و او یکی از بهترین به همراهزیکنان همه جانبه بود در تیمی که شامل رودریگز، دراک جتر و مارک تیکهیرا بود. کانو دومین به همراهر در سال ۲۰۰۵ رأی دهندگان را جایزه می دهد و چهار به همراهر در رأی دادن برای جایزه بهترین به همراهزیگر نقش اول "AL" جایزه می دهد.

  همانطور که او بود، یانکی ها مایل نبودند او را انتخاب کنند پس از اینکه او در سال ۲۰۱۳ به یک عامل آزاد تبدیل شد، به همراهزیکن Canyon به سیاتل پیوست. Cano دارای ۳۰۴ سال عمر متوسط ​​به همراه ۲،۴۱۷ به همراهر به همراهزدید، ۳۰۵ خانه در حال اجرا، ۵۲۲ دو برابر و یک .۸۴۸ در درصد پایه plus slugging هست. این فصل او را به همراه ۲ هامر (۲۷۰ هکتار) به دست آورد.

  "من می خواهم هر پنی که من اینجا می آورم را بپردازم." "من نمی خواهم مثل آن دسته از بچه هایی به همراهشم که دو یا سه سال در قراردادشان واقعا خوب عمل می کنند و پس از آن آنها اهمیتی نمی دهند. من مراقبت می کنم. "

  کانو به همراهزیکن هفتم هست که در فصل مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر در این فصل به حالت تعلیق درآمده هست. سایر ستارگان در سالهای اخیر مثبت برای داروهای افزایش دهنده عملکرد آزمایش شده اند، از جمله Starling Marte، Marlon Byrd، Ryan Braun، Nelson Cruz، Ervin Santana، Dee Gordon و Manny Ramirez.

  برای Yankees pitcher C.C. Sabathia، که در پنج فصل به همراه Cano به همراهزی کرد، اخبه همراهر مربوط به تعلیق کانو ممکن هست شوک به همراهشد. اما برای یک کوهنورد ۳۷ ساله، آن را به عنوان یک تعجب واجد شرایط هست.

  "Sabathia، همکاران Braun به همراه میلواکی Brewers در سال ۲۰۰۸ گفت:" پس از چیز رایان براون، چیزی برای من تعجب آور نیست. "این کسی هست که به همراه من به همراهزی کرد و هرگز چیزی را مظنون نکردم. شما هرگز نمی دانید که چه چیزی را انجام می دهد "

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم