رایان گیگز معتقد هست که ویلز می تواند پس از گفتگو به همراه افسانه نیوزیلند، دن کارتر

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

از تمام سیاه پوستان یاد بگیرد
        

رایان گیگز نشان داد که چه تیم ویولزش می تواند از تمام سیاه پوستان پس از گفتگو به همراه رادبه همراهلی نیوزیلند، بزرگ دان کارتر، یاد بگیرد.

همه سیاه پوستان در دهه گذشته بر اتحادیه های راگبی غلبه کرده اند و دو جام جهانی را به دست آورده اند و از سال ۲۰۰۹ در رتبه بندی جهانی قرار دارند.

جیگز تنها چند ماه به سلطنت وی در ولز میپردازد – سفر هفته آینده به کالیفرنیا برای مکزیک در عقب غسل تعمید در جام حذفی در ماه مارس اتفاق می افتد، اما او درک دقیقی از آنچه او می خواهد ببیند از تیم ملی خود

"من اعتقاد دارم که فرصتی برای دادن به جوانان وجود دارد،" گفت که هیچ یک از به همراهزیکنان ارشد Gareth Bale، جو آلن و جیمز چستر در Pasadena یک دلیل دیگر نخواهد داشت. "به همراهزیکنان به همراه تجربه نیز در این زمینه اهمیت دارند و آنها در چین هستند. آنها به تیم آمدند و به بچه های جوانتر کمک کردند.

"من چند ماه پیش به همراه دن کارتر صحبت کردم و او دربه همراهره تیم راگبی نیوزیلند گفت، و وقتی او آنجا بود، به همراهید به دنبه همراهل بئدن برکت به همراهشد. او (به همراهرت) پس از جای او بود، اما در نیوزیلند شما به همراهید از نسل بعدی مراقبت کنید.

"من فکر کردم فوق العاده بود که اگر او این کار را نکرد، به همراهید از رسانه های All Blacks و طرفدارانش بکشد. این فقط بخشی از دلایلی هست که چرا همه سیاه پوستان خیلی بزرگ هستند. هر چند که به همراهزیکن پس از جای او هست، او هنوز هم به همراهید او را هدایت کند و به او کمک کند. »

گیزز می داند که مزایای بیشتری از داشتن به همراهزیکنان ارشد مانند بیل – که از به همراهزی مکزیک به دلیل درگیر شدن رئال مادرید در لیگ قهرمانان در برابر لیورپول دو روز پیش – آلن و آرون رامزی در اطراف، می داند. او می گوید جوانان می توانند از آنها یاد بگیرند و به نوبه خود به همراهزیکنان ثابت می توانند از نوآوری در تیم و رقابت بیشتر برای مکان ها پیشرفت کنند.

"جونگ گفت:" دن حرفه ای بسیار خوب بود و او گفت که او را یک به همراهزیکن بهتر و او را تیز نگه داشت. " "احتمالا کارش را طولانی تر کرد زیرا او هنوز می خوهست که پیراهنش را بپوشد. اما (او) می دانست که او کسی دارد در مچ پا بدنش می کشد و می خواهد جای او را بگیرد »

به علاوه بیل و آلن آسیب دیده، ولز بدون دنی ورد و بن وودبورن در کالیفرنیا جفت نخواهد بود. هستون ویلا دوتا چستر و نیل تیلور نیز به علت مشارکت در نهایی مسابقات قهرمانی در دسترس نیستند.

گیزز یک گروه بزرگ ۳۲ نفره را نامگذاری کرده که شامل ۹ به همراهزیکن نیست، اما این تعداد پیش از آنکه ولز در آینده سه شنبه به ایالات متحده برسد،

در آغاز همکاری، گایگز به تازه واردین خطاب کرد و گفت: «من به آنها گفتم:« هیچ کاری را انجام ندهید، شما به دلیل دلیل هستید، زیرا که از آنچه انجام می دهید »

"من گفتم کاری انجام ندهید که به طور معمول انجام نمی دهید، فقط انجام آنچه که شما معمولا در به همراهشگاه های خود انجام دهید." این همان چیزی هست که من سعی کردم هر به همراهر که در تیم اول (منچستر یونایتد) یا هر زمان که به همراه ولز پیوستم بودم انجام دهم. دلیلی وجود دارد که آنها در اینجا هستند، آنها فقط به همراهید مطمئن شوند که هستاندارد را تنظیم کرده و به آن ادامه می دهند. "

PA

در اینجا، برای همه بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های اطراف دنیای ورزش، به دنبه همراهل Instagram Sport Instagram هست.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم