من یک به همراهزیکن فوتبه همراهل حرفه ای هستم، اما من سیاه و سفید برای همیشه لطفا برای

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

جهان بینی و درک نژاد بنت از تجربیات مانند این تشدید شده هست. به همراه چند کلمه و عواطف کمتر در این خاطرات (به همراه دیو زرین، سردبیر ورزشی «ملت» نوشته شده هست)، او به همراه بررسی واقعیتهای وحشیانه فوتبه همراهل و فوتبه همراهل حرفه ای شروع می کند.

Image

سابق تگزاس A & M Aggie شامل توضیحات پر زرق و برق از دوره های کارشناسی خود را، اشاره کرد که نژادپرستی در مرکز تجربه دانشگاه بود. او همچنین توضیح می دهد که چگونه اختلال هسترس پس از سانحه در دبیرستان ایجاد می شود و کالج می تواند به مدت طولانی پس از آنکه ستاد هستادیوم متوقف شد، از ورزشکاران پیروی کند. بنت توضیح می دهد که به عنوان یک Aggie، او "نیمه خدای، نیمه املاک" بود، به همراه محدودیت های بسیاری که او به همراه یک تعلیق یک به همراهزی برای ترک محوطه دانشگاه برای شرکت در جشن تولد دختر دو ساله خود گرفتار شد. بنت هنوز در سال ۲۰۰۹ ناراحت هست و نتيجه، او معتقد هست، از ناتوانی او در زندگی به همراه مشاوره ای که به ورزشکاران داده شده هست، اشاره می کند: «ورزش به هستقراء»

درخوهست N.F.L. او به زودی می گوید: "در زمینه مسایل اجتماعی منجر به گرسنگی می شود". اما او همچنین ارزشمند برادری فوتبه همراهل هست، به همراه پیتر کارول، مربی سابقش، و همچنین راسل ویلسون، مارشا لینچ، کلیف ایرول، جهستین بریت، آلبرت هینسورث و اورتس کنی، پیوند خورده هست. در عین حال، فیس بوک فیس بوک گرفته شده هست و ارث نمی برد. بنت می گوید اگر او پسر داشته به همراهشد، اجازه نمی دهد او فوتبه همراهل را ببرد. ترس مرگ در حالی که به همراهزی بسیار واقعی هست، چیزی هست که بنت هر روز یکشنبه را به میدان می برد – نه لزوما به دلیل اینکه او از مرگ می ترسد، بلکه از آنجا که او از دهانه آگاه هست، چنین تلفاتی در زندگی سه دخترش و همسرش پله ، که او به همراه کمک به شکل دادن به جهان بینی دلسوزانه خود اعتبه همراهر می بخشد.

فعالیت برای بنت مهم هست. به همین دلیل هست که او در از بین بردن بیابه همراهن های غذایی در جوامع سیاه مشغول هست. به همین دلیل مرگ Charleena Lyles، که توسط پلیس سیاتل مورد ضرب و شتم قرار گرفته هست، پس از آنکه برای سرقت اطلاعات اقدام به گزارش کرد، او را به جنبش ماده سیاه زندگی متصل کرد. به همین دلیل او ناراحت کننده هست و صرفا خود را یک فمینیست می نامد و تصمیم می گیرد به همراه اعتقادات خود به همراه کمک به برنامه های علمی، فن آوری، مهندسی و ریاضی برای زنان جوان رنگ، اقدام کند. به همین دلیل هست که او در مورد الهام گرفتن از نشست ژوئن ۱۹۶۷ فعالان اجتماعی طرفدار ورزشکار که به عنوان نشست علی شناخته می شود، متکی هست. و به همین دلیل هست که کالین کاپرنیک، هنوز در تبعید از N.F.L.، حمایت مادام العمر خود را دارد. بنت معتقد هست که اقدامات مکالمه Kaepernick به جرقه زدن بیشتر کمک می کند. بنت معتقد هست ارزشمندتر از هر کدام از دستمزد خود هست.

این گفتگو – روشن شدن نژادپرستی سیستمیک – مهمترین چیزی هست که به همراهعث ناراحتی مردم سفید پوست می شود آی تی. یکی از تحسین کنندگان مالکوم X، آنجلا دیویس، محمد علی و بسیاری دیگر، بنت عامل تغییر هست. او به همراه بی تفاوتی از ورزشکاران و طرفداران سفید پوست مواجه می شود و از آنها می خواهد اقدام کنند. او می نویسد: "احساس گناه نکنید." "کاری انجام دهید تا آن را بهتر کنید بنت را در کنار هم قرار دهید و یا نشستن را در کنار ما کمک کنید. »

به همراه برداشتن کتاب خود، بنت در تمام موضوعات داغ به همراهقیمانده خود عنوان کرد. او اشاره می کند که من یک به همراهزیکن فوتبه همراهل خواهم بود فقط چند سال دیگر، اما من برای همیشه سیاه خواهم بود. وقتی من به همراه خانواده ام رانندگی می کنم در خیابه همراهن یک ماشین خوب در یک محله زیبه همراه و پلیس به ما نگاه می کند، آنها مایکل بنت را فارغ التحصیل کالج، شوهر یا پدر دوست داشتنی نمی بینند. … آنها بلافاصله یک مرد سیاه پوست را می بینند که احتمالا می تواند خطرناک به همراهشد. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم