• نوشته‌های تازه

 • N.B.A. به همراهزنشستگی: سلتیک ها در فینال کنفدراسیون کنفدراسیون حضور ۲-۰ سران تیم را بر عهده دارند.

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  بستون – جیلیون براون ۲۳ امتیاز را به دست آورد و بوستون سلتیک به همراه ۴۲ گل به دست لوبرون جیمز به ضرب گلوله کلیولند کاوالیرز به همراه امتیاز ۱۰۷-۹۴ در روز سه شنبه به پیروزی ۲-۰ در فینال کنفدراسیون شرق اشاره کرد.

  تری رزیر ۱۸ امتیاز را به خود اختصاص داد، در حالی که آل هورفورد به همراه ۱۵ امتیاز و ۱۰ گلزنی به پایان رسید.

  بوستون در این پست به ۸-۰ در خانه پیشرفت کرد. Celtics هرگز سرب سری ۲-۰ را در مسابقات ندیده هست.

  جیمز سه به همراهر دوبه همراهر به همراه ۱۲ پاس و ۱۰ گل زده برای تکمیل شب به ثمر رساند. او در سه ماهه اول ۲۱ گل از کلیولند را به ثمر رساند، و در طول یک دوره پیروزی خود در رقابت های مقدماتی خود به ثمر رساند. او ۴۲ امتیاز خود را پنجمین امتیاز ۴۰ امتیاز خود را از این posteason مشخص کرد. جیمز تنها ۱۵ امتیاز داشت و همه ۵ امتیاز از ۳ امتیاز خود را در شکست ۱ گل کلیولند از دست داد.

  اما به نظر میرسید که پس از تکان دادن گردنش در یک برخورد اول، به همراه یک نیرویی به همراهزی نمیکرد و کاوالیرز در نیمه دوم در حالی که Celtics ها از ۵۹-۳۹ به آنها پیروز شدند، خسته شد. کاوالیرز گفت جیمز در حال چرخش گردن هست. او پس از گم شدن کمتر از دو دقیقه از به همراهزی به همراهزگشت.

  کوین عشق به همراه ۲۲ امتیاز و ۱۵ گلزنان برای کلیولند به پایان رسید.

  همانطور که انتظار می رفت ، تریستان تامپسون در عوض کایل کورور در امتداد حضور خود می تواند نیرویی را که در به همراهزی ۱ تلخ در به همراهزی Cavaliers آغاز شده بود آغاز کرد. تامپسون اولین گلوله کلیوی در شب بود و به محدود کردن اثربخشی هورفورد در داخل در اوایل کمک کرد.

  کورور ۱۱ امتیاز از روی نیمکت برای کلیولند داشت، اما تامسون، جی. ر. اسمیت و جورج هیل برای ۱۱ امتیاز در تیراندازی ۵ به همراه ۱۷ ترکیب کردند.

  پروانه ها به همراه ۳ دقیقه ۴۹ ثانیه به به همراهزی ادامه دادند بوستون پیشرو ۹۷-۸۹٫ مارکوس موریس در چهره اسمیت پس از اسمیت، هورفورد را پشت سر گذاشت تا جلوی نفاق را بگیرد. اسمیت موريس را زد و جفتش به همراهید جدا شود.

  اسمیت یک فریب آشکار و هر دو فاکتور فنی دریافت کرد.

  حمله متوازن بوستون مجددا کارآمد بود و شش به همراهزیکن به صورت دو رقمی برخوردار بودند. کلیولند تا به حال ۱۵ گردش به منجر به ۱۳ امتیاز بوستون. Celtics آن را فقط شش به همراهر تبدیل کرد.

  بوستون پس از سه چهارم یک امتیاز از ۸۴-۷۷ به دست آورد و فرماندهی خود را در اواخر چهارم به دست گرفت، در حالی که Cavaliers به ​​جز جیمز مورد تجاوز قرار نگرفت. شروع کنندگان کلیولند به همراه ۱:۴۸ به سمت چپ و Cavs به پایین ۱۴ رانده شدند. آنها برای بیش از هفت دقیقه به نتیجه به همراهزی رسیدند.

  به همراهزی ۳ در روز شنبه در کلیولند برگزار می شود

  یک نسخه از این مقاله در چاپ در ، در صفحه B 13 ] از نسخه نیویورک به همراه عنوان: جیمز ۴۲ به بخش زبه همراهله به عنوان مراحل مرحله بوستون . نسخه چاپی | مقاله امروز | مشترک

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم