• نوشته‌های تازه

 • N.B.A. پیش نویس سفارش به همراه ققنوس خورشید در شماره ۱

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  پیش نویس برگزار خواهد شد در تاریخ ۲۱ ژوئن در مرکز به همراهرکلیز در بروکلین.

  سونیک فینیکس قرعه کشی پیش نویس قرعه کشی

  سونیک فینیکس برنده قرعه کشی قرعه کشی، به دست آوردن شماره ۱ انتخاب، که حداقل تا حدودی انتظار می رفت به همراه توجه به احتمال ۲۵ درصد احتمال ابتلا به آن را در نظر بگیریم. دو مورد دیگر در سه سطح به همراهلا، خشمگین بودند. پادشاهان ساکرامنتو فقط یک امتیاز ۱۸٫۳ درصدی داشتند که در آن انتخاب شده بود و آتلانتا هاوکس تنها ۴۲٫۴ درصد احتمال به همراهلای ۳ را داشت.

  ۱٫ ققنوس سون

  ۲٫ پادشاهان ساکرامنتو

  ۳٫ آتلانتا هاوکس

  پیدایش ۴ تا ۹

  جادوگری نیک گیلبرت به نظر می رسد برای کلیولند اجرا شده هست و جادویی برای اسکات پری و نیکس وجود ندارد، اما آتلانتا هاوکس و ساکرامنتو پادشاهان بعد از Memphis Grizzlies و Dallas Mavericks در قرعه کشی به سمت به همراهلا ۳ همراه به همراه Phoenix Suns پریدند. همانطور که هر دو این تیم به طور آشکار در این فصل تدارک دیدند، بعید هست که حق رای دادن همدردی زیادی به دست آورد.

  ۴٫ ممفیس گریزلیز

  ۵٫ دالاس ماوریکس

  ۶٫ اورلاندو سحر و جادو

  ۷٫ شیکاگو بولز

  ۸٫ کلیولند کاوالیرز

  ۹٫ نیویورک نیکس

  دهکده های ۱۰ تا ۱۴

  در ۱۰ تا ۱۴ سالگی هیچ شگفتی نداشت، همه آنها به ترتیب پایان می افتادند. Philadelphia 76ers انتخاب لیکرز را حفظ کرد (اگر شماره ۲ یا شماره ۳ Celtics بود آن را بدست آورده بود) و تیم ها در موقعیت های نه پایین ۹ ردیف اول را در پیش نویس دریافت خواهند کرد.

  ۱۰٫ Philadelphia 76ers

  ۱۱٫ شارلوت هورنتز

  ۱۲٫ کلیپز لس آنجلس

  ۱۳٫ کلیپرس لس آنجلس

  ۱۴٫ Denver Nuggets

  یک میز مشترک برای بوستون و فیلادلفیا

  به طرز وحشتناکترین جنبه از راه اندازی در قرعه کشی امسال، میز مشترک بین التون برند هست که نماینده فیلادلفیا ۷۶ers ، و غنی گوتام، که نماینده بوستون سلتیک هست. تیم ها هر دو شات از داشتن انتخاب لس آنجلس لیکرز، به این معنی هست که یکی از آنها امشب را به همراه دست خالی هست. ۷۶ نفر آن را دریافت خواهند کرد اگر شماره ۱ انتخاب شود یا اگر به ۱۰ تا ۱۳ برسد. Celtics آن را اگر شماره ۲ یا ۳٫ آن را دریافت کنید.

  یادداشت در مورد مهمانان این سال

  بر خلاف سال گذشته، زمانی که جادو جانسون و جوئل Embiid سرگرمی جدی برای این رویداد به همراه تبه همراهدل شایستگی واکنش های بیش از حد به همراهلا، جمعیت این نمایندگان تیم در پیش نویس قرعه کشی کمی کمتری نسبت به دوربینی دارد. نیک گیلبرت، که در گذشته از جذابیت خوبی برای کلیولند بوده، همانند به همراهزیگر جیمی گرتز در نقش او به عنوان صاحب آتلانتا هاوکس هست، اما به نظر نمی رسد که دایارارون فاکس یا فونیکس ساکرامنتو جاش جکسون احتمالا تکه تکه تکه های Embiid هست، و مدیران اجرایی مانند مایچ کاپچاک و مایکل رینسدورف شیکاگو به نظر نمی رسد کفش های جانسون را پر کنند.

  آدام سیلور در مورد مسئله تانک

  [۱۹۴۵۹۰۳۴درمصاحبهایکهدرESPNانجامشدقبلازقرعهکشی،آدامسیلورافاذعانکردکهتیمهاازطرفدارانبهمخزناحساسگرمامیکنندتااینکهبرندهشوند،اگرآنهایکرقیبواقعینیستند،اماامیدوارهستکهلیگبهاندازهکافیمسئلهرابه همراهتغییراتقانونیحلکنددرسالآیندهبهکارخودادامهدهیددرسالجاری،قوانینهنوزبهاجرادرمیآیند،وتیمیکهبهطورآشکارمانندتریبونتانکتجمعیافتههست،بهترینفرصترابرایانتخابشماره۱داردوتیمیکهواقعابهتانکاعطاشدههست،ماننددالاس،بهترینشانسرادارد

  آنچه شما به همراهید بدانید

  چه کسی در آن هست؟ ۱۴ تیم که به همراهزنشسته نشدند معمولا واجد شرایط هستند. اما یکی از این تیم ها، شبکه های بروکلین، انتخاب خود را به Cleveland Cavaliers معامله کرد. دیگر، لس آنجلس لیکرز، انتخاب خود را به فیلادلفیا ۷۶ers و یا بوستون سلتیکس ارسال خواهد کرد.

  چگونه این کار را انجام می دهد؟ یک قرعه کشی تصادفی و وزن برای تعیین به همراهلای سه پیش نویس سپس تیم های ۴ تا ۱۴ به ترتیب معکوس پرونده تیم اختصاص داده می شوند.

  نمایندگان تیم چه کسانی هستند؟ تیم ها می توانند هر کسی که دوست دارند نمایندگی آنها را در قرعه کشی ارسال کنند: یک به همراهزیکن ، اجرایی، نسبی کسی هست. انتخاب های امسال:

  چهار به همراهزیکن هستند. De'Aaron Fox از پادشاهان، جمال موری از Nuggets، لوک کنارد از Pistons و جاش جکسون از سونا.

  تیم های دیگر توسط مدیران نمایندگی خواهند شد؛ کلیپرز توسط مشاور ویژه (و افسانه لیکرز) جری غرب ارائه خواهد شد.

  هاوکس توسط جمی گرتز نمایندگی خواهد شد.

  جامی گرتز؟ ستاره ۸۰s فیلم مانند "پسران از دست رفته" و "کمتر از صفر"؟ بله، او صاحب هاوکس هست و از طرف تونی رزلر، مالک اصلی، ازدواج کرده هست.

  چه کسی بهترین انتخاب را دارد؟ سونیک فینیکس که در ۲۱-۶۱ سالگی بدترین رکورد لیگ را داشت. شانس آنها ۲۵ درصد هست.

  چه کسی در حال حاضر فرصت خوبی برای شماره ۱ دارد؟ احتمالا تیم های بعدی Memphis Grizzlies (20 درصد)، Dallas Mavericks (14 درصد)

  کیست شانس خوبی ندارد؟ سحر و جادو اورلاندو در ۹ درصد، شیکاگو بولز و پادشاه ساکرامنتو (۵ درصد)، کاوالیرز (۳ درصد)، Knicks (2 درصد) و ۷۶ers، Charlotte Hornets، Detroit Pistons، Los Angeles Clippers و Denver Nuggets (هر ۱ درصد).

  ؟ از آنجا که تجارت به همراه سون ها در سال ۲۰۱۲ هست که آنها را هستیو ناش را به ارمغان آورد، لیکرز دیگر انتخاب خود را شماره ۱ نیست. سرانجام نهایتا سرنشینان را به Sixers فرستاد، که در سال گذشته از آن به عنوان بخشی از تجارت به همراه Celtics هستفاده کرد. اما بسیاری از معاملات درگیر شرایط. در نتیجه این همه پیچیدگی های پیچیده، اگر انتخاب در ۱ نقطه، یا بین ۱۰ تا ۱۳، ۷۶ers آن را دریافت (۹۷ درصد احتمال). در مورد احتمال کمتر که آن را در ۲ یا ۳ به همراهد، Celtics آن را دریافت کنید. (این نمی تواند در موقعیت های دیگر فرود بیاید؛ اگر لیکرز برای سه جایزه قرعه کشی کشیده نشود، رکورد آنها به اندازه کافی قوی هست که آنها انتخاب کمتری دریافت خواهند کرد.)

  تنها نتیجه به احتمال زیاد که Nuggets به همراه انتخاب ۱۴٫ آنها شانس ۹۸٫۲ درصد برای انجام این کار دارند.

  دربه همراهره ۱۵ تا ۳۰ سالگی چیست؟ همه آنها مجموعه هست، به همراه شروع از تیم به همراهزی به همراه بدترین ضبط، جادوگران، در ۱۵، و حرکت به پایین انتخاب به همراه انتخاب به تیم های بهتر

  آیا N.B.A. برنامه ریزی برخی از تغییرات در قرعه کشی؟ بله، اما آنها تا سال آینده شروع نمی شوند. به طور خلاصه، شانس گرفتن یک انتخاب عالی، کمی بیشتر گسترش خواهد یافت، بدترین تیم تنها ۱۴ درصد احتمال برنده شدن (از ۲۵) و تیم های قوی تر کمی بیشتر از یک فرصت هست. ۱۴ تیم غیرفعال تنها در قرعه کشی به همراهقی خواهند ماند.

  آیا چیزی که من در قرعه کشی واقعی در تلویزیون می بینم؟ واقعا نیست. چیزی که می بینید، بیشتر از معرفی رسمی نظم پیشنهادی هست. قرعه کشی واقعی فقط قبل از تعداد انگشت شماری از شهروندان لیگ، تیم و رسانه های رسانه ای در یک اتاق دیگر برگزار می شود. در سال ۲۰۱۵، The Times به همراهرها شاهد روند کنجکاوی بود.

  آیا آن را ثابت کرد؟ همانند بسیاری از رویدادهای بزرگ، نظریه پردازان توطئه برای پیش نویس قرعه کشی بیرون می آیند. اغلب، آنها ادعا می کنند که لیگ لیگ را برای رسیدن به تیم های بزرگ در به همراهزارهای بزرگ ترجیح می دهد. وقتی Knicks در سال ۱۹۸۵ برنده قرعه کشی شد، پیشنهاد شد که پاکت نامه به همراه نام خود خم شده یا حتی خنک شود و پس از آن کمیسر دیوید هسترن. هیچ شواهدی معتبری وجود ندارد که پیش نویس قرعه کشی در واقع ثابت شده هست.

  زمان و کجا پیش نویس واقعی هست؟ ۲۱ ژوئن در به همراهرکلیز مرکز در بروکلی

  چه کسی انتخاب خواهد شد؟ انتخاب به همراهلا ممکن هست به انتخاب بین مرکز تازه کار آریزونا Deandre Ayton و لوک Doncic، نوسان از اسلوونی هست. از جمله به همراهزیکنان که می تواند دنبه همراهل Jaren جکسون تازه وارد از ایالت میشیگان، ماروین Bagley از دوک، مایکل پورتر از میسوری، Trae جوان از اوکلاهاما و محمد Bamba از تگزاس هست.

  هرکدام از کلاسیک برتر Mikal پل ها از قهرمان ملی Villanova، جوان، ممکن هست ۷-۹ish.

  ادامه خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم