• نوشته‌های تازه

 • N.H.L. پلی آف: پایتخت ها در خانه به رعد و برق رها می شوند

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  رعد و برق ۴، پایتخت ها ۲ | تیلر جانسون (۹) از رعد و برق به دنبه همراهل کیت در برابر برت کانلی در مقابل دروازه به همراهن برادن هولتبی در واشنگتن در روز سه شنبه ] اعتبه همراهر پاتریک اسمیت / گتی ایماژ

  واشنگتن – ویکتور هدمن اولین گل خود را پلی آف و دو پاسدار اضافه شده هست و آندری واسیلوسکی ۳۶ گل خورده برای کمک به تامپا خلیج رینگینگ به سریال نهایی کنفرانس خاورمیانه خود در برابر میزبه همراهن واشنگتن پایتخت به همراهزگشته هست.

  هدمن کمک های اصلی را در مورد اهداف قدرت توسط هستیون Stamkos و نیکیتا Kucherov و بخش مهمی از سه ضربه بزرگ قاتل بود. همانطور که رعد و برق از زبه همراهله های خانگی به عقب برگشت، هدممن، یک فینالیست نوریس طلایی به عنوان مدافع برتر NHL، یکی از به همراهزیکنان غالب در یخ بود و نقطه اوج خود را به ۸ به همراهزی در ۴-۲ رقیب برنده سه شنبه شب.

  برای به همراهزی در دو به همراهزی اول در برابر واشنگتن، Vasilvskiy در به همراهلای به همراهزی خود تحت عنوان "Capitals" 38 عکس در شبکه گذاشت. Vasilevskiy هفت را صرف صرفه جویی در مجازات کشته شدن تنها برای نجات یک واحد محاصره که در رتبه ۱۳ از ۱۶ تیم پله رتبه بندی شد.

  رعد و برق هنوز هم می خواهم به کاهش شانس کیفیت Vasilevskiy در به همراهزی ۴ در پنج شنبه و فراتر از آن، مانند یک برت کانوللی پس از جابجایی توسط اوندر پالتا، گل زد. آنها همچنین موفق به گل زدن ۶ گل به یوگی کوزنسوف به همراه ۳ دقیقه ۲ ثانیه به همراهقی ماندند که در آخرین نکته جالب توجه بود.

  اما عمق تهاجمی که به آنها کمک کرد تا از طریق دو مرحله اول در پنج به همراهزی به اتمام برسد، به همراه Hedman و Brayden Point به ثمر رساندند. هدمن در حال حاضر دارای یک گل و ۱۰ پاس گل هست.

  خفاش تامپا در دوره سوم زمانی که Stamkos پس از گرفتن یک ضربه شلاق از تیم بریدون کوبورن در زانوی رهست، دو تساوی را پشت سر گذاشت، و تایلر جانسون مسابقه به همراه Michal Kempny هستامکوس و جانسون هر دقیقه چند دقیقه بعد برگشتند.

  دروازهبه همراهن دروازه به همراهن پایتخت ها برادن هولتبی در ۲۳ گل به چهار گل زد، هرچند هستامکوس و کوچروف توانست یک به همراهر تایپ کند. رعد و برق به همراهزی های متوالی خود را به همراه هدف به همراهزی قدرت به هفت گسترش داد.

  نسخه ای از این مقاله به چاپ در ، در صفحه B 14 از نیویورک نسخه به همراه عنوان: خانه یخ همچنین نشان می دهد که نفرین در واشنگتن . نسخه چاپی | مقاله امروز | مشترک

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم