Vereniki Goneva نیوکاسل برنده جایزه فصل لیگ برتر هست ورزش

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

دستاورد نیوکاسل فالکونز در دستیابی به عنوان به همراهزیهای این فصل به همراه دو جایزه مهم در جایزه پرچم گذاری آویو پاداش داده شده هست. Vereniki Goneva، پیروزی فیجیایی، به همراهزیکن فصل بوده هست، در حالی که دین ریچاردز بهترین مربی راگبی را در مراسم امسال در لندن به دست آورد.

Goneva در فهرست کوتاهی قرار گرفت که شامل دنی کیپرانی هاس، دون آرماند اکستر، فاف دکلرک فروش و جیمی گیبسون، ناتمامپتون هست، که به عنوان بهترین به همراهزیکن لیگ برتر به همراه ۱۳ امتحان به پایان رسید. این ۳۴ ساله توسط لستر در سال ۲۰۱۶ منتشر شد اما از زندگی تازه ای در شمال شرق برخوردار هست. ریچاردز گفت: "وقتی که من برای اولین به همراهر او را برای چت دو سال پیش در اتاق چای Betty در Harrogate ملاقات کردم، نمیتوانستم به همراهور کنم که چقدر خوشبختانه امضا چنین مردی به همراه کیفیت و همچنین یک به همراهزیگر شگفت انگیز هست."

"او فرایند پیری را به همراه شرایط فیزیکی که در خود نگه می دارد، برآورده می کند، او یک ورزشکار فوق العاده هست، اما درک کامل از به همراهزی و اینکه چگونه می تواند بر آن تاثیر بگذارد. وقتی به پایان می رسد او در آنجا در رده جهانی قرار دارد. »

ریچاردز نیز برای هدایت فالکونها به دو پیروزی بردن جایزه برای اولین به همراهر طی دو دهه شناخته شده هست. طرف او به همراهید از قهرمانان دفاع، ستیزه جویان اکستر، در روز شنبه برای رسیدن به فینال قهرمان شود، اما از دوران دور سر جان جان، رابر اندرو و جانی ویلکینسون بهترین فصل را از آن خود کرده هست.

Breakdown: ثبت نام کنید و ایمیل اتحادیه راگبی هفتگی خود را دریافت کنید.

Falcons همچنین جایزه را برای سعی در فصل به دست آورد، سینوتی Sinoti در برابر اکستر در کینگستون پارک بهترین قضاوت کرد. سینوتی سعی کرد که در این فصل ۷۷۶ تساوی را در لیگ برتر به ثمر برساند و در سالهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ پیشتر از رقم ۷۵۰ به ثمر رساند.

مدیر راکت رابرت به همراهکستر اکستر تاکید کرده هست که به همراهزیکنان فرمانده این تیم سزاوار هست که در صورت ناتوانی در نیمه نهایی مقابل نیوکاسل در سندی پارک، به پایان برسند. رئیس می خواهد مورد علاقه خود را به همراه توجه به جدول فصل به طور منظم به همراهلا برود اما Baxter می گوید طرف او به همراهید مطلقا چیزی را فرض کنید.

"اگر ما در روز شنبه از دست بدهیم، آیا کسی که دربه همراهره پنجاه ساله ما در مورد به همراهلا رفتن جدول صحبت می کند، صحبت کند؟ مطمئنا آنها نیستند، "بکستر هشدار داد. "در حال حاضر ما سزاوار صحبت کردن در مورد پیروزی نهایی برگشت به عقب نیست. ما هنوز به همراه موانع بعدی که نیوکاسل را شکست می دهد، بحث نکرده ایم.

"شما نمیتوانید از آن فرار کنید، در میان دیگران همدردی وجود دارد. آنها به همراهید گفتند: "اکستر بسیاری از به همراهزی های خانگی را از دست ندهید و نیمه نهایی ها توسط تیم خانگی به دست می آیند"، اما اکثر به همراهزیکنان به همراه آن برخورد خوبی دارند. اگر ما در این زمینه بیرون برویم و ما آرامش داریم، سزاوار هست که از دست بدهیم. من در مورد آن شکایتی ندارم، این اشتبه همراهه مهست. »

در همین حال، مارتین فرگوسن مربی پیشین انگلیس برای پیوستن به نورتمپتون سینتس در تابستان امسال به عنوان دستیار مربی

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم