• نوشته‌های تازه

 • دون بیس آماده می شود اولین تست انگلستان خود را در اولین تست در برابر پاکستان به عنوان یک سپیده دم جدید

  ۳ خرداد ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

          

  در آخرین به همراهری که به صداقت تبدیل شده اند کمی مشکل هست که بتواند پیگیری کند که تعداد زیادی از تیم های کریکت انگلستان، شروع به کار کرده اند. فردا آنها امیدوارند از طریق میانجیگر جدید ملی، اد اسمیت، یکی دیگر را امتحان کنند – پاکستان مخالفان در پرده تابستانه در پروردگار هست.

  حداقل یک نگاه جدید به این سمت انگلیس وجود دارد، که دونگ بس، ۲۰ ساله، تایید کرد که اولین قهرمانی خود را به دست آورد – کاپیتان او، جو رول امیدوار هست که یک حرفه طولانی به همراهشد.

  "او یک مرد جوان بسیار به همراه اعتماد به نفس هست،" ریشه گفت: رسانه های جمع آوری شده در لرد. "او انرژی زیادی را به عنوان انتظار می رود و شما می دانید او به نظر می رسد مانند او کاملا روشن در مورد آنچه که او می خواهد در این به همراهزی و چگونه او در حال رفتن به این هفته هست.

  "این همه شما واقعا می توانید از کسی که اولین کسی هست که واقعا به عنوان کاپیتان هیجان انگیز هست، بپرسید"

   dom-bess.jpg title = "dom-bess.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6274731 --> </div>
<p> (گتی) </p>
</p></div>
<p> در تقریبه همراه هر موقعیت دیگری، انتخاب بس، به همراه تنها ۱۶ به همراهزی اول کلاس به نام او، در سرفصل ها غلبه خواهد کرد، اما این ها شرایط عادی نیستند، و به همراهزگشت یوز بوتلر از تبعید تست، بزرگترین گفتگو هفته هست نقطه – یک اسبه همراهب به همراهزی جدید هیجان انگیز برای سربه همراهز انگلستان به نظر می رسد برای تلاش و گرفتن تیم تست به همراهزگشت در مسیر. </p>
<p> "ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ما یک طرف را پوشش می دهیم که تا حد امکان پوشش می دهد و به ما گزینه های گوناگونی می دهد و بهترین گزینه هایی که در هر بخش می توانیم داشته به همراهشیم،" ریشه گفت. "شما به داشتن کسی مانند یوز در شماره هفت و نگاهی به آن می اندیشیدم، فکر می کنم این یک بخش واقعا هیجان انگیز و غیرمستقیم از واحد پنبه ای ما هست. </p>
<p> "او توانایی به همراهزی در برابر مخالفان و موقعیت قدرت را دارد تا آن را حتی قوی تر کند و به حداکثر رساندن اجرای صحیح ترتیب دهد. و همچنین به همراه دم به شدت ناز و هوشمند هست و از آنها نیز بهتر هست. </p>
<p> "شما در نگاه او به کریکت توپ سفید خود نزدیک هست و بسیاری از آن چیزی هست که من فکر می کنم می تواند عبور کند. او یک کریکت بسیار هوشمند هست، او مغز خوب هست، به عنوان معاون کاپیتان او تجربه زیادی در کریکت توپ سفید و من فکر می کنم که می تواند انتقال و این فرصتی هست برای او در کریکت تست انجام دهد. "</p>
<div class=

  چشم انداز توپ سفید توپ Jos Buttler در برابر توپ قرمز کریکت تست در واقع یک ترسناک هست و روشن هست که چرا انتخاب کنندگان آن را اغوا کرده اند، حتی اگر او تنها تجربه بسیار کمی از کلاس اول در زیر کمربند خود را – مسیری برای انتخاب ریشه به عنوان "یک مورد بسیار فرد" توصیف شده هست.

  و یک روز از اولین آزمایش تابستان، کاپیتان انگلیس مبلغ زیادی را صرف نمیکرد، به وضوح بر روی وظیفه پیش از او متمرکز بود و مصمم به ایجاد زمستان بسیار ناامید کننده در پشت او و تیم بود. چیزی که به نظر می رسید واضح هست در طول ساخت این مجموعه به طور جدی مورد بحث بوده هست.

  ریشه گفت: "ما زمان کافی برای صحبت در مورد زمستان و درس هایی که ما نیاز داریم درست کنیم و زمینه هایی را که می خواهیم بهبود یابیم، در حال حاضر در مورد خروج و انجام آن هست"

  "آغاز این امر در ساخت این به همراهزی بود و من فکر می کنم اکنون چالش ما این هست که حفظ شود و بهتر شود اگر بتوانیم در طول تابستان امسال"

  یک سلاح در حال حاضر موجود هست که در این زمستان در دسترس نبه همراهشد، بن هستوکس هست، هر دو از سرما بعد از شب خود را برای فراموش کردن در بریستول و به همراهزگشت به تناسب اندام کامل به همراه آسیب در طول سفر نیوزیلند مبه همراهرزه – ریشه به وضوح به نظر می رسید خوشحال بود که معاون وی کاپیتان پیشین خود را پشت سر گذاشته هست.

  "ریشه برای گفتن اینکه او را در اطراف این تیم همواره برای ما قویتر هست". "و همچنین بولینگ خود را به وضوح اضافه خواهد کرد به حمله ما و به ما ابعاد دیگری، به طوری که برای من به عنوان یک کاپیتان و ما به عنوان یک طرف بسیار خوشحال هست."

  کسی که او را در حمله بولینگ انگلستان پیوست، هنوز به طور کامل تصمیم گرفته هست، به همراه یکی از مارک وود یا کریس ووکس که XI انگلیس را تکمیل کرده هست. فکر می کنم که این جفت ممکن هست یک تست را در مجموعه های دو بعدی به همراهزی به همراه چوب داشته به همراهشد، شاید احتمالا کمی بیشتر از این شروع شود، اما ریشه اصرار داشت تصمیم گیری در صبح به همراهزی انجام شود. در حال حاضر همه بحث در مورد امیدواری برای آینده و تبدیل برگ های جدید به پایان رسیده هست؛ فردا ریشه و بقیه تیمش به همراهید شروع به قرار دادن این کلمات در عمل کنند.

  در اینجا، برای بهترین تصاویر، فیلم ها و دهستان های سراسر جهان از ورزش مستقل ورزشی اینستاگرام پیروی کنید.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم