• نوشته‌های تازه

 • قهرمانان رینینگ را شکست دادند تا از ۱۹۹۸ به فینال جام هستنلی برسند ورزش

  ۳ خرداد ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  الکس اووچکین به زودی به ثمر رساند و آندره بوآاکووفسکی دو گل برای دومین دوره خود به ثمر رساند تا به واشنگتن پایتخت ها برسد و آنها را به همراه پیروزی ۴-۰ در برابر تامپا خلیج رینینگ در به همراهزی ۷ در کنفرانس خاورمیانه در روز چهارشنبه نهایی کرد.

  برادن هولتبی ۲۹ ضربه شوت دوم خود را متوقف کرد و رعد و برق، که در فصل به طور منظم اهداف NHL را هدف قرار داد، در ۱۵۹ دقیقه و ۲۷ ثانیه گذشته، به مدت تقریبه همراه هشت دوره شکست خورد.

  اووچکین، که هرگز فراتر از دور دوم پیشرفت نکرده بود، ۱:۰۲ را به مرحله نهایی مسابقات برنده شد که او احتمالا "بزرگترین به همراهزی در زندگی من بود." Nicklas Backstrom دارای یک خالی بود برای تکمیل مسیر.

  برای کسب یک نقطه در فینال جام هستنلی، جایی که آنها می خواهند شوالیه های طلایی وگاس را به همراهزی کنند، سرتیپ سه گل زد به همراهلا را در جاده ها به ثمر رساند، و به این ترتیب به ۸-۲ دورتر از خانه برمی گردد. اولین نمایش جام حذفی جام حذفی انگلیس از سال ۱۹۹۸ و اولین دوره ی ۱۳ ساله اووچکین هست.

  این به همراهر ۳۳ به همراهر در تاریخ لیگ بود که به همراهزی ۷ برای تعیین یک فینال جام هستنلی مورد نیاز بود. تیم های خانگی در این به همراهزی ها ۲۱ تا ۱۲ هستند.

  تامپای خلیج نیز به همراهزی ۷ را در سالن کنفرانس شرقی در سال ۲۰۱۵، زمانی که نیویورک رنجرز را خفه کرد، و دو سال بعد نیز، زمانی که آنها ۲-۱ به پیتسبورگ را از دست دادند، به همراهزی کرد. هر دو به همراهزی تصمیم گیری در جاده ها بود. رعد و برق تا قبل از چهارشنبه شب به همراهزی ۷ را از دست داد.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم