• نوشته‌های تازه

 • موفقیت آمریکایی در تور اروپا

  ۳ خرداد ۱۳۹۷ دسته‌بندی نشده

  گاهی اوقات از دست دادن برنده می شود – چیزی که بروکس کاپکا به خوبی می داند.

  هنگامی که او در سال ۲۰۱۲ در مدرسه مقدماتی شکست خورد، سمینولول، سابق فلوریدا، به اروپا سفر کرد.

  او اولین به همراهر از چهار حرفه ای در مدار در منطقه کاتالونیا اسپانیا، قبل از فارغ التحصیلی شدن به تور اروپا، جایی که او در سال ۲۰۱۴ در تور ترک موفق شد، به دست آورد. کاپکا، ۲۸ ساله، کار خود را در زمینه هنر گلفروش جهانی انجام داده و تمام وقت برای فصل ۲۰۱۴-۱۵ پیاده شده هست. تجربه بین المللی او را به عنوان نوعی به همراهزیکن دنیوی که می تواند در هر جا برنده شود، مهر زد. در آن زمان، کوپکا جوان آمریکایی نادر بود که در خارج از کشور به همراهزی کند، اما برای شنیدن او این را بگوید، او دیگر راهی ندارد.

  "این سرگرم کننده ترین بود که تا به حال گلف به همراهزی کرده بودم" کاپکا، قهرمان کنونی ایالات متحده به همراهز. "ما به مکان هایی رفتم که تحصیلاتم را انجام دادم و همیشه می خوهستم ببینم."

  برادر کوچکتر کاپکا، چیس، یکی از هفت آمریکایی هست که در مسابقات قهرمانی PGA قهرمانی اروپا شرکت خواهند کرد که پنجشنبه در غرب دوره ونتورتر در غرب سوئری، انگلستان، حدود ۳۰ مایلی جنوب غربی لندن.

  کوپکا، پسربچه رسمی برای آمریکایی ها هست که شغل خود را در اروپا بسیار شبیه ستاره های بین المللی آدام اسکات، لوئیس اوستویزن، جهستین رز و روری مکیلروی قبل از آنها. بنابراین سالن جهانی گلف Famer Ernie El، یک مسافر جهانی برای بسیاری از کارهایش بود که دندان های خود را در تور اروپا برش داد.

  " الس گفت: این مانند اردوگاه بوت هست. "این چیزی به شما می آموزد و شما می توانید آن را به گلف خود اعمال کنید."

  این سال نه آمریکایی، از جمله برادر کوچکتر کوپکا، عضو تور اروپا هستند و قهرمان پاتریک رید یکی از نه دیگر آمریکایی هایی که عضویت های وابسته را پذیرفته اند. چرا که نه؟ گلف یک به همراهزی جهانی هست. در نظر بگیرید: تقریبه همراه نیمی از ۱۰۰ امتیاز در رتبه بندی جهانی رسمی جهانی به همراهزیکنان بین المللی هستند و اکثر آنها حرفه های خود را در جای دیگری از ایالات متحده آغاز کرده اند.

  ستاره های آینده گلف آمریکایی تمایل دارند در خانه به همراهقی بمانند . اما در سال ۲۰۱۳، تور اروپا به عنوان یک جایگزین جذاب تر از زمانی بود که PGA Tour متوقف شد تا مدارک تحصیلی را از طریق مدرک تحصیلی به مدار به همراهلای آن متوقف کند و در Web.com Tour، نسخه ی آن کلاس AAA، به عنوان مسیر اصلی PGA تور

  پیتر یویلین، ۲۸ ساله، در این فصل کمتر به جاده سفر کرد تا به عنوان تازه کار برگزار شود. یک ستاره سابق در ایالت اوکلاهما که در سال ۲۰۱۰ آماتور آمریکایی برنده شد، اوایلین در سال ۲۰۱۱ حرفه ای شد و اوایل دوران حرفه ای خود را به همراه رقابت در تور اروپا سپری کرد. او در سال ۲۰۱۳ در جزایر مادیرا افتتاح شد و در همان سال به عنوان برنده جایزه سر هنری پنبه نامزد شد. او در کنار کاپکا بزرگ زندگی می کرد و به یک مسافر چاشنی تبدیل شد. اما او همچنین متوجه شده هست که به همراهزی در خارج از کشور برای همه نیست.

  "شما قصد ندارید Chipotle خود را داشته به همراهشید، شما قصد ندارید که اسمیت کینگ خود را، شما نمی خواهید هیچ از این موارد، "Uihlein گفت. "من فکر می کنم آن را واقعا به احساس خود را از ماجراجویی هست."

  در مقاله که در سال ۲۰۱۳ در Golfweek ظاهر شد، Uihlein تفسیر غواصی آفریقای جنوبی غواصی قفس به همراه کوسه های بزرگ سفید در موصل به همراهیت تصویربرداری از شیرها در پارک ملی Kruger. او همچنین توضیح داد که به همراهزی مسابقات داخل دروازه های کاخ پادشاه مراکش هست.

  "اوهلین در این مقاله به معنای واقعی کلمه در به همراهغ خود ضربه زده هست."

  اوهلین رشد کرد بنابراین به همراهزی راحت در خارج از کشور که در دو به همراهر او را در به همراهزی در تورهای Web.com تور، که در آن، او را در ۲۵ رتبه برتر در لیست پول بر اساس چهار مسابقات مقدماتی، او می تواند به PGA تور فارغ التحصیل شده هست. اما سال گذشته او در هوستون رقابت می کرد، زمانی که تهدید یک طوفان روز یکشنبه به همراهعث شد تا به همراهرسا به به همراهرسا برسد. پس از دور، او به فلوریدا رفت و او متوجه شد که این اولین به همراهر از حرفه حرفه ای هست که در یکشنبه بعد از یک مسابقه در بستر خود خوابید.

  او تصمیم گرفت که این به همراهر سعی کند برای یک کارت از طریق Tour Web.com، و او اولین رویداد در فینال Web.com را به دست آورد تا امتیازات تور PGA خود را قفل کند. در اوایل ماه مه در قهرمانی ولز فارگو، اویلن شانزدهم شانزدهم شانزدهم مسابقات را به اتمام رساند تا پنجمین رتبه را به دست آورد. McIlroy، یکی از مهاجران ایرلند شمالی، پس از دور سوم، Uihlein را در مورد مسیر غیر معمول او به تور PGA تقدیم کرد.

  "مکیلروی گفت:" احتمالا وی او را فردی به همراههوش تر و بهتر ساخته هست. " "اما من فکر می کنم اگر او مسیر اروپا و یا مسیر آمریکا را گرفته بود، او هنوز به جایی که می خوهست می رفت. او یک به همراهزیکن خوب هست "

  وقتی پرسید که آیا او توصیه می کند که بیشتر آمریکایی ها از مسیر غیر متعارف به تور PGA که توسط Uihlein و Koepka گرفته شده هست، مکیلروی کلمات را فراموش نکرد.

  "صادقانه، نه". "منظورم این هست، همه چیز در اینجا، همه چیز در امریکا هست. اگر شما به اندازه کافی خوب هستید، یک سال برای Web.com به همراهزی کنید، مستقیما به PGA Tour بروید، که بهترین تور جهان هست. من هیچ دلیلی برای انجام کاری ندارم. »

  کوپکا که برادر جوانش در این فصل در هسترالیا، هنگ کنگ، ایتالیا، مراکش، عمان، قطر، آفریقای جنوبی و اسپانیا به همراهزی کرده هست، می گوید: او گفت: "بسیاری از بچه هایی که ضعف ذهنی دارند و نمی توانند آن را بریزند، وابسته به آرایش فرد هست."

  "شما برای هفت یا هشت هفته به کشورهایی می روید که نمیتوانید غذا بخورید. شما تمام وقت از منطقه راحتی خود خارج می شوید و من فکر نمی کنم که بسیاری از آمریکایی ها بتوانند این کار را انجام دهند."

  آخرین آمریکایی ها برای رسیدن به رتبه رسمی جهانی گلف از طریق موفقیت بین المللی، جولیان سوری، ۲۶ ساله فارغ التحصیل دوک هست که به همراه یک ضربه در مسابقات مقدماتی در سال ۲۰۱۶ از دست داد. اما در انجام این کار، او به دست آورد کامل به همراهزی وضعیت در تور چالش و تنظیم دنبه همراهل دنبه همراهل دنبه همراهله دار Koepka

  Suri از شماره ۱۱۳۲ در جهان در آغاز ۲۰۱۷ بهبود یافته و سال را در بهترین حالت حرفه ای شماره ۶۲ به پایان رسید. (Suri در حال حاضر شماره ۷۷). او اولین نفری بود که در آن فصل در چارچوب و تورهای اروپایی برنده شد و در جمهوری چک و دانمارک برنده شد. سروری سوری به او کمک کرد تا چندین هوادار را دعوت کند که در این فصل در تور PGA شرکت کنند و سوری پنج به همراهر در هفت حضور، از جمله یک مسابقه برای هشتم در هوستون افتتاح شد.

  اوهلین گفت: "او نوعی بچه هست که می تواند این کار را انجام دهد." "او بسیار اعتماد به نفس و اعتماد به نفس خود را دارد."

  همه آمریکایی هایی که از توسعه به همراهزی های خود در اروپا موفق شده اند و از تجربیات خود در خارج از کشور به عنوان قدم به قدم هستفاده می کنند، احساس سرگردانی را به اشتراک می گذارند. سوری گفت: "در بعضی موارد، من به همراهید خودم را خراب کنم، مانند این کار من هست ."

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم